flormar jelly look oje

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • oylar (0)
  • medya (5)

45. Hafta başında bu serinin "maroon" rengini aldım. Bana göre kalıcılığı her flormar oje kadar. Bende ojelerin ömrü bulaşık, ev işi ve boşta kaldığımda tırnak eti yolma gibi nedenlerden ötürü en fazla 2-3 gün olduğu için bir farklılık hissetmedim. Çok ilginç bir taktik değil ama koyu renk ojelerimin uçlardan çıkıp çirkin bir görüntüye sebep olmaması için iki katı da sürerken uçlarından ayrıca geçiyorum bence bu koyu renk ojelerin ömrünü uzatıyor. Fırça konusuna gelirsek eğer dar tırnaklarınız yoksa fırçası avantaj sağlıyor ve ikinci katta dalgalanma olmuyor.

Sonuç olarak beğendiğim bir oje oldu fakat 6 lira bir oje için biraz abartı değil mi sence de flormarcım?

6 aralık 20:18

44. Kullandığım en dayanıksız oje. Bende maroon rengi var. İlk katta sulu boya gibi durdu ikinci katta ancak rengini yakalayabildim. Üzerine bitirici cila geçmedim ve ertesi gün parça parça dökülmeye başladı. Öyle uçlardan falan soyulma değil tırnağımın üstü leopar deseni gibi oldu bölge bölge oje var. Anlamadım oje mi bozuktu acaba. Paramı çöpe atsam daha az üzülürdüm sanırım. 

5 aralık 15:26

43. herkesin fırçasını eleştirdiğini görünce şaşırdım, ben koşa koşa fırça övmeye gelmiştim :( duygu özaslan'ın kasım sohbetleri videosunda bahsettiği iki ojeden biri bu serinin maroon rengiydi, onun tırnaklarındaki duruşunu da beğenince aldım ve gerçekten çok güzel bir kış ojesi. kısa tırnaklarda oldukça asil duran koyu kahve tabanlı bir siyah. rengi ikinci katta oldukça parlak ve opak, ilk katını sürünce ben de bir bu ne ya oldum ama ikinci katta çok güzel toparladı. bir ojenin fırçasını sevmek tamamen tırnak şekline bağlı ama ben oldukça beğendim, taşırmadan çok rahat bir sürüş sağladı.

25 kasım 20:38 - 25 kasım 20:39

42. Pale Eucalypt rengine vurulduğum, aylar süren oje ilgisizliğimi yok eden oje serisi.

uzun zamandır koyu tonlu gri oje arıyordum. tesadüfen bunu görüp bir deneyeyim dedim. sürdüğüm an rengine vuruldum. çok çok hafif bir şekilde yeşile kaçıyor rengi ama genel olarak bakılınca harika bir gri tonu. sürdüğümden beri sürekli ellerime bakıyorum. ilk 2 gün hiçbir şekilde soyulma olmadı, bugün 3. gün ve hafiften uçlardan çıkmaya başladı.

çok memnun kaldığım gri ojesinden sonra diğer renklerine de bakacağım.

29 mart 16:47


41. Gri rengini severek kullandığım oje serisi.

17 mart 17:31

40. Hayatımda gördüğüm en dayanıklı oje. Üstüne cila sürülmüş gibi, hiç soyulmadan beni 1 hafta götürüyor. Açık grisine bayılıyorum.

17 mart 15:59

39. Kalıcılığı ile ilgili ciddi sorunları olan bir oje bence. Siyah rengini sabah sürdüm akşam olmadan uçlardan hemen gitmeye başladı.

17 mart 13:23

38. ben fırçasını çok sevdim. çok kolay bir sürülüyor bu fırça ile.

birkaç tane nude rengi var bende, tek katta kapatıyorlar ama tüm renklerini denemedim.

kalıcılığı top coat sürsem bile çok az.. ama o fırçaaaa, ah o fırçaaa (gizlinot: evet fırçasını çok seviyorum)

17 mart 10:48

37. mat beyaz olanını kullanıyorum hizlı kuruyor 2 kat sürmek gerekiyor ama top coat kullanmazsanız 2-3 sonra uçlardan soyuluyor maalesef

17 mart 10:24

36. yapısı renkten renge fark eden bir seri. plum rengi tek katta gayet örtücü biri şekilde sürülürken, fire red rengi ilk katta tırnağı kapatmayı beceremiyor mesela. klasik flormar serisi gerek yapı, gerekse kuruma ve kalıcılık anlamında çok daha başarılı bence.bu yüzden de fiyatını her rengi için hak ettiğini düşünmüyorum.

17 mart 00:34