4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • oylar (7)
  • medya (7)

66. bu ojenin fırçasına asırlardan gelen bir nefretim vardı ama geçenlerde gittiğimde flormarın normal ojelerinden daha farklı renklere sahip olduğunu gördüm (bkz: charleston gray) bi şans daha vermeye karar verdim, sonuç mükemmel, fırçası aslında çok çok iyi bir fırçaymış da ben beceriksiz olduğum için kullanamamışım zamanında sanırım, yeni favori serim kendileri.

19 temmuz 18:58

4

65. Çizgili tırnaklara sahibim.Ben bu oje serisini çok beğendim. Renkler muazzam ve fırçası çok iyi.Tırnak çizgilerini çok belli etmedi ve kalıcılıkları cilasız 5 güne kadar kalıcı. Ben çok beğendim jel oje gibi duruyorlar.

9 temmuz 12:55

64. nude tonlarını severek kullanıyorum ama artık almıyorum tabii ki bu firmanın ürünlerini. sadece elimde kalanları kullanıyorum

8 temmuz 23:15


63. Bende Ruby rengi mevcut. Çok güzel koyu bir fuşya. Sürümünü de yapısını da rahat buldum, kalıcılık ortalama. Kaliteli duran fuşya oje arayışındaysanız tavsiye ederim.

8 temmuz 22:47 9 temmuz 23:16

62. Pure milk rengi kireç beyazı gibi. Fırçası çok çok kötü zaten, sürülüşü zor. Ben görüntüsünden de memnun kalmadım.

ilgili medya:
1
8 temmuz 22:34

61. Çok fosforlu olması sebebiyle elimin gitmediği Salmon pink rengini aldığım seridir.

13 haziran 21:27

60. bir yorumda bu oje serisi beğenilmemiş, ama benim son zamanlardaki favori ojelerim bu seriden. ben de olan tonları ; mullbery tonu bildiğimiz koyu mürdüm rengi, coffee with milk tam bir nude , salmon pink şeftali tonlu bi nude... kalıcılıkları oldukça uzun, çok deterjana bulaşmadığınız sürece 5 gün hiç fire vermeden tırnağımda parlaklığını koruduğunu gördü bu gözler :)

en beğendiğim özelliği ise simli olmayan, oje üzerine parlatıcı sürmüş havası veren parlaklığı.

2 mayıs 14:03


59. Bende charleston grey ve tender lilac renkleri var, ikisini de pink silver glitterla sürmek için almıştım ama charleston grey daha çok yakıştı -yukarıda bir süslü fotoğraf da koymuş zaten-. Tender lilacsa en sevdiğim ojem oldu kendimi brtaz gibi hissediyorum, başka oje sürmez oldum. Ama kapatıcılığı değişiyor mesela charleston grey tek katla bile geçilir ama tender lilac ikinci katta anca toparlıyor.

27 nisan 17:03

58. Flormarın en sevdiğim oje serisi,hatta tek sevdiğim diyebilirim. Yazın denizde, havuzda altına rimmelin base coatıyla kurtarıcım olmuştur. Rimmelden kaynaklandığını sanmıyorum çünkü diğer ojelerde bu kadar etkili olmadı. Bunu sürüyorum en az 3 4 gün ucundan bile soyulmuyor. Yalnız o kadar jelly bi görünümü yok yine de benim için yeterli bu parlaklık.

15 mart 21:24

57. ojede nude tonlar dışında diğer renkleri kolay kolay beğenemeyen ben bu serinin maple truffle rengine vuruldum. yalnız fırçası bir garip, sürmesi kolay mı zor mu anlam veremedim bir değişik. bir de yapısı çok yoğun ama renk aşık olunası. 

9 mart 00:16