4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (59)
  • oylar (5)
  • medya (6)

59. Bende charleston grey ve tender lilac renkleri var, ikisini de pink silver glitterla sürmek için almıştım ama charleston grey daha çok yakıştı -yukarıda bir süslü fotoğraf da koymuş zaten-. Tender lilacsa en sevdiğim ojem oldu kendimi brtaz gibi hissediyorum, başka oje sürmez oldum. Ama kapatıcılığı değişiyor mesela charleston grey tek katla bile geçilir ama tender lilac ikinci katta anca toparlıyor.

27 nisan 17:03

58. Flormarın en sevdiğim oje serisi,hatta tek sevdiğim diyebilirim. Yazın denizde, havuzda altına rimmelin base coatıyla kurtarıcım olmuştur. Rimmelden kaynaklandığını sanmıyorum çünkü diğer ojelerde bu kadar etkili olmadı. Bunu sürüyorum en az 3 4 gün ucundan bile soyulmuyor. Yalnız o kadar jelly bi görünümü yok yine de benim için yeterli bu parlaklık.

15 mart 21:24

57. ojede nude tonlar dışında diğer renkleri kolay kolay beğenemeyen ben bu serinin maple truffle rengine vuruldum. yalnız fırçası bir garip, sürmesi kolay mı zor mu anlam veremedim bir değişik. bir de yapısı çok yoğun ama renk aşık olunası. 

9 mart 00:16


56. Jl24 light Grey rengini edindim dün. Çok güzel bir açık gri. Yapısal olarak tek katta renk vermeye müsait ama ikinci katta içim rahat ettiğinden ve görüntü olarak daha içime sindiğinden hep iki kat geçerim. İlk katı ince sürmede fayda var. Kuruma hızı normal diğer ojelerden artı yada eksi bir yanını görmedim. gerçekten de bir "jelly look"unun olduğunu düşünüyorum. Tek sıkıntısı zam gelip 7 tl olmuş olması ://yeter flormar

ilgili medya:
1
7 mart 07:41

55. Fırçasını sevmedim. Bir oje fırçasının ojeyi tırnağın her yerine aynı kalınlıkta sürmesini beklerim ama bunda öyle olmuyor. Fırçanın kenarında kalan kısım daha kalın sürülüyor.   Charleston grey rengini aldım renk olarak çok güzel. bunu kullandığımda yine flormar glitterlardan pink silver olanını yüzük parmağıma sürüyorum, tam match oluyorlar bence.  Şuan tırnaklarım pek bakımlı sayılmaz ama görselini ekleyeceğim belki renk uyumu falan hoşunuza gider :) 

ilgili medya:
1
27 şubat 17:02

54. benim denediğim “jel görünümlü” hiçbir oje jel ojenin yanından bile geçemedi malesef. bu da onlardan biri. sıradan bir flormar ojesi gibi. yapısı kalın fırçada birikiyor. fiyatı uygun sadece. 

25 şubat 13:54

53. Yanilmiyorsam 5-6 lira gibi bir fiyati vardi fakat ben acikcasi diger flormar ojelerle bir fark goremedim aralarinda. Benim tirnaklarimda bir gunde yine uclardan soyulmaya basliyor ve surerken hizli kurumuyor. Bende de maroon rengi var ve bence mukemmel bir renk fakat ayni renk en ucuz seride olsa da ayni performansi gosterirdi bence. 

25 şubat 10:54


52. ben de maroon rengini duygu’dan görüp aldım. tam benim ihtiyacıma göre bir renk. sürümünde zorlandım ama kalıcılığı şaşırttı. çarşamba günü sürdüm şu an hiçbiri ucundan gitmedi sapasağlam. yapısı da değişmezse diğer renklerini denerim.

24 şubat 19:58

51. coffe with milk rengi en en en sevdiğim nude oje olabilir,kalın fırçaları sevdiğim için fırçası beni hiç rahatsız etmedi.

18 şubat 14:30

50. Ben de bunun JL25 Soft Cloud rengi ve JL49 Deep Sea rengi var. İlk dediğim çok tatlış bir pembe. Buğday tenliyim kendime yakıştı fakat ikinci dediğim kadar değil. İkinci dediğim o kadar güzel bir mavi ki... İlk sürüşte tam anlamamıştım ama ikinci katı geçince resmen aşık oldum renge süslüler. Lacivert değil de böyle koyu bir mavi. Okyanusun derin kısımlarındaki mavi gibi diyeyim. Kalıcılığı güzel, bir hafta kadar tırnağımda kaldı fakat son günlere kadar soyulma olmadı. 

18 şubat 13:51