flormar jelly look oje

5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • oylar (2)
  • medya (3)

48. maroon rengini duygu özaslanda görüp almıştım, duygunun da söylediği gibi yumuşak bir siyah gibi duruyor, aslında çok koyu bir kahve, ben siyah oje sürünce çok patlıyormuş gibi hissediyordum ama bu renk tam istediğim gibi gerçekten. sürüşünü ise hiç sevmedim.

bugün 02:08

47. bir adet mulberry adıyla geçen rengine sahip olduğum oje. rengini, duruşunu çok beğeniyorum fakat fırçasına elimin alışamamasından mıdır nedir her sürüşümde resmen çile çekiyorum.

bugün 00:11

46. yalnızca scarlet rengine sahip olduğum oje serisi. scarlet oldukça canlı bir kırmızı tonu. parlaklığını ve canlı duruşunu çok sevsem de kalıcılığı o kadar kötü ki ertesi gün uçları çıkıyor.

dün 22:28


5

45. İlk defa bu seriden bir oje edindim.Jl30 mustard rengini aldım,rengi tam istediğim gibi bir hardal sarısı lakin pastel'in 225'i gibi aynı sürmesi zor kuruması zor yapısı değişik ama çok güzel rengi...

dün 22:18

44. Hafta başında bu serinin "maroon" rengini aldım. Bana göre kalıcılığı her flormar oje kadar. Bende ojelerin ömrü bulaşık, ev işi ve boşta kaldığımda tırnak eti yolma gibi nedenlerden ötürü en fazla 2-3 gün olduğu için bir farklılık hissetmedim. Çok ilginç bir taktik değil ama koyu renk ojelerimin uçlardan çıkıp çirkin bir görüntüye sebep olmaması için iki katı da sürerken uçlarından ayrıca geçiyorum bence bu koyu renk ojelerin ömrünü uzatıyor. Fırça konusuna gelirsek eğer dar tırnaklarınız yoksa fırçası avantaj sağlıyor ve ikinci katta dalgalanma olmuyor.

Sonuç olarak beğendiğim bir oje oldu fakat 6 lira bir oje için biraz abartı değil mi sence de flormarcım?

6 aralık 2017 20:18

43. herkesin fırçasını eleştirdiğini görünce şaşırdım, ben koşa koşa fırça övmeye gelmiştim :( duygu özaslan'ın kasım sohbetleri videosunda bahsettiği iki ojeden biri bu serinin maroon rengiydi, onun tırnaklarındaki duruşunu da beğenince aldım ve gerçekten çok güzel bir kış ojesi. kısa tırnaklarda oldukça asil duran koyu kahve tabanlı bir siyah. rengi ikinci katta oldukça parlak ve opak, ilk katını sürünce ben de bir bu ne ya oldum ama ikinci katta çok güzel toparladı. bir ojenin fırçasını sevmek tamamen tırnak şekline bağlı ama ben oldukça beğendim, taşırmadan çok rahat bir sürüş sağladı.

25 kasım 2017 20:38 25 kasım 2017 20:39

42. Pale Eucalypt rengine vurulduğum, aylar süren oje ilgisizliğimi yok eden oje serisi.

uzun zamandır koyu tonlu gri oje arıyordum. tesadüfen bunu görüp bir deneyeyim dedim. sürdüğüm an rengine vuruldum. çok çok hafif bir şekilde yeşile kaçıyor rengi ama genel olarak bakılınca harika bir gri tonu. sürdüğümden beri sürekli ellerime bakıyorum. ilk 2 gün hiçbir şekilde soyulma olmadı, bugün 3. gün ve hafiften uçlardan çıkmaya başladı.

çok memnun kaldığım gri ojesinden sonra diğer renklerine de bakacağım.

29 mart 2017 16:47


41. Gri rengini severek kullandığım oje serisi.

17 mart 2017 17:31

40. Hayatımda gördüğüm en dayanıklı oje. Üstüne cila sürülmüş gibi, hiç soyulmadan beni 1 hafta götürüyor. Açık grisine bayılıyorum.

17 mart 2017 15:59

39. Kalıcılığı ile ilgili ciddi sorunları olan bir oje bence. Siyah rengini sabah sürdüm akşam olmadan uçlardan hemen gitmeye başladı.

17 mart 2017 13:23