0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar ()
  • medya (1)

27. 401 numarasına sahibim. ben genelde önce boşlukları kalem ile hafifçe doldurup üzerinden tekrar far ile geçiyorum. kalem oldukça doğal bir görünüm veriyor. benim için fırçası pek işlevsel değil. günlük kullanıma oldukça uygun bir kaş kalemi.

20 ekim 21:05

26. Bende dökme yapmadı ama çok da sevemedim ya. Fiyatına bakınca asla kullanılmaz demiyorum aksine bu kadar seveni olduğuna göre sanırım benim elim alışamadı çünkü ondan önce maybelline brow satin kullandım ve onun ucu incecikti. Flormar normal kalem doğal olarak kalın benim el bi ayarlayamadı o kısmı. Ama bitince almam bir daha, beceremedim.

14 nisan 23:48

25. Uygun fiyatlı bir ürün fakat yapısı çook sert. Uygularken pıtır pıtır kaşlarım dökülüyor :( ucunu açınca daha iyi uygulanıyor dökülme olmuyor. Ben fırçasına sürüp, fırçayla uyguluyorum mecbur. Pratik ama maalesef çok memnun kalamadım

15 mart 22:04


24. Flormarın asla beğenemediğim kaş kalemi. Bende 403 numaralı gri bir rengi var 2 yıldır fakat nasıl sürersem süreyim kötü duruyor. Ürün ince uçlu değil renk vermesi de başarılı değil inanın kaşlarıma kurşun kalem sürsem daha doğal durur. Bunun ucu kalın olduğu için ne kadar kalemtraşla açsamda kaşlarımı boyadığım çizgi çektiğim belirgin yapay duruyor. Rengi ise baya facia hangi akılla bu renk vermiş flormar satıcısı anlamıyorum. Beş kuruş etmez benim için piyasada çok daha güzel kaş kalemleri var. 

12 şubat 00:28

23. Gri tonlarında olan 403 numarası kaş rengimle birebir örtüşen ve senelerdir memnuniyetle kullandığım oldukça kalıcı kaş kalemi. Biraz sert olduğu ve zorlanırsa kaşlarda hafif dökülme yaptığı doğru ancak nazikçe uyguladığımda şahsen sorun yaşamıyorum.

2 şubat 17:22

22. Çok övüldüğünü görünce aldım ama kaşlarımda sivilce ve kaşıntı yaptı üstelik sürmek büyük bir eziyet. Hiçbir renk vermiyor. Nesi beğenildi bu kadar hiç anlayamadım. Geri götürsem alırlar mı acaba?

12 ocak 16:00

21. Rengin bu kadar güzel uyumluyken sertlikten ölmesen keşke.

Dikey olarak değil minik hareketlerle yanlamasına uygulamama rağmen kaşlarımı en çok döken kaş kalemi ilan ettim kendisini.

23 aralık 2017 15:35


20. 403 numarasını kullanıyorum. Bu kadar güzel bir kalem olduğunu bilseydim diğer kaş ürünlerine tonla para vermezdim. Yumuşacık ve çok güzel rengi olan bir kalem. Denemenizi tavsiye ederim.

20 kasım 2017 13:07

19. Kaşlarımı doldurmak için o kadar ürün denedim yine de bu kaş kaleminden aldığım verimi alamadım.Kesinlikle övgüyü hak eden bir ürün.Ben 401 numaralı rengine sahibim bu kalemle kaşlarımı doldurduğumda resmen ifadem değişiyor.Benim için Flormar'ın en vazgeçilmez ürünü.

9 eylül 2017 15:00

18. 401 olanını kullanıyorum. Rengi keşke biraz daha açık ve soğuk olsaymış bana turuncumsu kalıyor. Sürüşü yapısı ve kalıcılığı güzel. Fiyat performans ürünü denilebilir. Ama renkten dolayı bitince başka ürünlere bakacağım.

14 mayıs 2017 00:32