sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (10)
 • oylar (9)
 • medya (2)

10. bugün üzülerek uzun süren flormar boykotumu bozmama sebep veren ruj olmuştur. 07 rose rengini aldım. Mürdüme çalan pembe aradığım ve başka markalarda tam istediğim renk olmadığı için kendisine elimde denemeden şans verdim. Gerçekten sürdüğünüz anda matlık veren ve iyi nemlendirilirse çizgilere dolmayan bir mat ruj. aplikatörü çok büyük bunun dışında güzel renk seçenekleriyle benden geçer not aldı. Gratis indiriminde 50 TL’ye 10 tl indirimi değerlendirdim, 23 TL’ye denk geldi. Ancak başka bir gratiste anlamadığım şekilde 30 tlydi, iyi bakmak lazım. 

10 mayıs 21:05

9. Bugün yol üzerinde bir gratis mağazasına girip öylesine testerlar icinde en dikkatimi çeken 09 numarasini denedim. Esmer birine gerçekten yakışan bir renk. Pembelik ve kahvelik barındırıyor. Doğal duruyor. Altına nemlendirici falan sürmedigim için olabilir biraz dudaktaki catlamalari belli etti. Ama her rujda bu sorunu yaşadığım için sorun etmedim eminim ki nemlendirici sonrası güzel olacak. Şuanlik almadim, başka bir gün nemlendirici sürüp gidecem tam anlamıyla performansı nasıl görmek için.

23 nisan 18:02

8. Dudaklarımı deli gibi kuruttu. Altına 10 kat nemlendirici sürerseniz kurutmayabilir. Yine reklamlara kanıp alınan şeylerden. Pastel’in likit rujları kat be kat güzel

4 nisan 19:51

7. Bugün 09 rengini aldım ve alır almaz sürdüm, kahve içtim , bir şeyler yedim bende çıkma ve bulaşma yapmadı. Sanırım sevdim biraz daha denemem gerek...

4 nisan 19:45

4

6. Danla son videosunda o kadar övdü ki flormarda gezinirken 09 intense rengini aldım. Renk muazzam mac whirle inanılmaz benziyor. Ancak yapısının yumuşacık oldugu, hicbir yere bulasmadigi malesef yalan. Kahve icerken kutuyu epey boyadı. Pastel mat likit rujlar kadar sert olmasa da malesef kadife gibi bir yumusaklik yok. Tek kat ince sürünce çok hızlı kuruyor. Fiyatı 34.90. Bir daha alır mıyım? Hayır. 09 Intense Rengin tek kat duruşu görselde.

ilgili medya:
1
28 mart 12:01

5. 11 numarasını alıp denedim. "kiss me more" denilecek kıvamda değil. dağılıyor ve asla kalıcılığı iyi değil. piyasaya "kiss me more" diye bi iddiayla çıkıyorsan hakkını vermelisin. nası kiss me more bu? daha sürünce kurusun diye bekliyorsun 20-25 dk. şaka mı bu? öperken de ceylan yemiş sırtlana dönüştürücek. dudağı kurutmuyor bi o yönü iyi. ona bakarsan velvet rujlardan alırım. nasılsa ikisi de kalıcı değil. cıks. sevmedim ve pişmanım. silk matte serisi çok daha iyi. pastel en iyisi aslında.. keşke kurutmasaydı. silk matteyi daha ince kıvamda olacak şekilde geliştirin bence. olmamış bu.

bi de beğenenler var.. aynı ruju mu kullanmadık anlayamadım doğrusu.. bana kurutmayan ve kalıcı olan bi marka önerir misiniz?

11 mart 13:34 11 mart 13:38

1

4. insanların ne kadar duyarsız olduğunu gösteren, işçinin hakkını gasp eden flormar markasının yeni ruj hedesi.

5 mart 17:52

3. Reklamlarını görür görmez aldığım lipstick. 5 numarasını edindim ben renk olarak gayet hoş. Ama lip tatoo denilmesi fazla iddialı olmuş bence. Aynı kalıcılık ve bulaştırmama konusunda muadil olan ve üzerine lip tatoo ibaresi bulunmayan lipstickler mevcut. Kadınlar günü indiriminden dolayı 25 tlye edindim. Denenebilir ama mükemmel denilemez.

5 mart 10:47

2. 3 numarasına sahip olduğum yapısı ve rengiyle gönlümü kazanmış ruj. Likit ruj maceram the balm markasıyla başladığından uzak duruyordum bu tür rujlardan. Her defasında yapış yapış his bırakan dudakta pul pul olup tazelemeye imkan vermeyen o rujları renkleri dünyanın en güzel rengi olsa dahi sevememiştim. Flormar'ın bu rujlarıysa gerçekten hafif, dökülme yapmıyor, yapış yapış asla değil. Üstelik rengi de bir harika. 4 numarasına da göz koydum, yarın alacağım sanırım.

Not: Bu arada Flormar bu instagramda gördüğümüz dağıttığın kutu kutu ruj kampanyası hiç hoş değil. Vakit harcayıp tek tek deneyenlere sözüm yok ama "Aaa flormar ruj göndermiş bayıldımmm teşekkürler" yazısı için 16 tane ruj göndermek nedir? Bu kadar kolaysa bedavadan reklam yapmış oldum bir 16 tane de bana gönderin söz tek tek deneyip foto koyacağım:))) Denebunu kutularına birer tane bedava verseniz de herkes denese yapısını görse mesela daha iyi olmaz mı?

5 mart 01:06

5

1. 4 numarasına aşık olduğum ruj. Birde 9 numarasını aldım o da çok güzel durdu. Sürdükten sonra dudaklarınızı yapıştırmayın bırakın kurusunlar yoksa çizgi yaparmış. Diğer mat rujlardan farkı çizgilere dolmuyor ve katman yaratmıyor, yumuşacık ve hiç yokmuş hissine kapılıyorsunuz. Kalıcı ve  ince bir yapısı var. 

Edit: Flormarın işçi direnişinden haberim olmadan bu gönderiyi yazdım, buradan bütün süslülerden özür diliyorum. Kimsenin hakkı yenmemeli. Kadınlar hor görülüp, ezilmemeli. Kadınlar her zaman güçlüdür ve en iyilerine layıktır. 

1 mart 17:36 6 mart 08:37