yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • oylar (26)
  • medya (8)

  37. Ben 4 numaralı peach ürününü aldım geçenlerde. Günlük de olabilir, ağır bir makyaj yaptıysanız yaz aylarında tamamlamak için de kullanabilirsiniz. İlk sürüldüğünde biraz yapışkanlık veriyor ama bir iki dakikaya geçiyor. Yazın bazen flormar DEWYLIP GLAZE parlatıcı ile tamamlayarak kullanıyorum.

  28 aralık 2019 19:48

  36. Flormarın içinde tutkal varmışcasına yapış yapış ruju. 09 rengi var bende. Sürüldüğünde başta gayet güzel dururken sabitlenmeden yavaş yavaş dudaktan çıkıyor. Renk ve opaklık olarak iyidir ancak yapı olarak sınıfta kaldı fiyatını haketmez diye düşünüyorum.

  12 aralık 2019 17:25

  5

  35. Flormarin yüzde 40 lik indirimden 11 numarasını aldım. Hiç kırmızı rujum yoktu, kırmızı ruj bir şeyler yiyip içtikten sonra diğer rujlara göre de bulasabildigi icin likit mat almak istedim, bu yüzden de hakkımı bu üründen yana kullandım. Kendime pek ruj yakıştırmam hatta kırmızı ruj hiç yakıştırmam ama bunu ilk surdugum an çok beğendim ve direkt aldım. Şimdilik anlaşıyoruz. Mağazada deneyip eve gelene kadar yedim içtim bir şeyler. Ve çıkmamıştı. Ama geldiğim şeyler yağlı değildi belki yağ çıkarabilir bilmiyorum onu. Editlerim. 

  1 aralık 2019 01:19


  1

  34. Bende 04 peach rengi var. Hoş bir renk, her şeye uygun, gece de gündüz de kullanılabilir. Fırçasını çok sevdim, ucu ince olduğu için uygulamak oldukça kolay geldi. Ancak dudaklarımı aşırı kurutup geriyor ve bu his beni çok rahatsız etti. Bu yüzden alttan lip balm kullanarak sürüyorum. Bu halde de yine kuruyor saçma bir şey oluyor. ama asla tattoo adına kanmamak lazım çünkü kalıcı değil, bayağı silinip yok oluyor. Çok mu lazım bir ürün? Hayır, sadece fırçası güzel o kadar.

  30 kasım 2019 23:42

  1

  33. ben hayatımda bu kadar kötü bir ruja rastlamadım. 09 intense rengini aldım, renginde hiçbir sıkıntı yok gayet güzel fakat o nasıl yapıdır. Öncesinde peeling yapıp bolca nemlendirmeme ve incecik sürmeme rağmen kuruttu ve rahatsız etti. Ayrıca kalıcılığı da çok kötü aşırı kolay çıkıyor, hemen bulaşıyor. Tazelemeye kalktım yine incecik sürmeme rağmen 100 kat sürmüşüm gibi topak topak kalın durdu. O rahatsız edici hisse daha fazla dayanamadım tamamen sildim, bir daha da kullanmadım. Hiç böylesine denk gelmemiştim, bedava verseler bile kullanmam. Paraya yazık.

  30 kasım 2019 23:31

  32. Bende 09 intense rengi var. Rengi muazzam, kahve pembe karışımi ama kahvelik daha baskın.

  Pastelin likit rujlarina kıyasla daha ince bir yapısı var. Kalıcılığı da yine Pastelin rujlarina göre daha az. Ama yine de kötü bir formulasyonu yok. Başka rengini almam ama bu rengi de kullanmaya devam ederim.

  23 kasım 2019 14:53

  2

  31. Bende olanı 05 numara. Rengine bayılarak aldım ancaaak İkinciye üstünden geçeyim deseniz topaklanıyor, dudaklanızı açıp kapadığınızda o yapışma ayrılma hissi oluyor. Tattoo yazmasına kanmayın yeme içmede dudağın içi siliniyor kısa sürede. Bence pastelin yapısı çok daha güzel...  Başka bir renge vurulmadığım sürece tercih etmem.

  22 kasım 2019 22:56


  5

  30. formülasyonunu oldukça beğendiğim likit mat ruj.

  bendeki 15 rengi. koyu, hafiften sıcak bir mor. bir çok alt tona yakışacağını düşünüyorum. benim sarı alt tonlu buğday tenimle oldukça uyumlu.

  ben aplikatörünü sevdim. uygulaması hiç zor değil. iki ince kat gayet yeterli oluyor. dudaklarım küçük ve şekli belirgin sayılır, buna rağmen aceleyle sürüp/tazelerken bile sorun yaşamadım. şahsen, doğru olmayabilir ama, tüpün içinde normalden az ürün varmış gibi hissediyorum. tek problem bu.

  aşırı kalıcı değil. kalıcılığı likit mat bir ruj için standart. yağlı birşey yerseniz ortasından gidiyor. fakat topaklanma, dalgalanma, bulaşma gibi bir sıkıntısı yok. yemek yedikten sonra hızlıca tazeleyebilirsiniz. ben tek bir dokunuşla ortasını tazeliyorum ve yeterli oluyor. öptüğünüzde bulaşmıyor.

  sürmeden önce dudaklarınızı iyi nemlendirmeniz gerek. yapısı kuru tarafta fakat rahatsız edici derecede değil. bunun için bepanthol öneririm. bu rujun altında çok iyi nemlendirdiğini hatırlıyorum. Bu arada kuruması biraz zaman alıyor. Bende 20-30 dk sürmüştü. Sonrasında yapışkanlık olmuyor.

  yalnızca bu ruju sürdüğünüz bir gün gidip haldır haldır öpüşmeye çalışmayın, çok ıslanınca kesinlikle çıkmaya başlıyor. isminin iddia ettiği gibi bir "lip tattoo" değil. bildiğimiz likit mat ruj. reklamlama strateijisini pek dürüst bulmadım. "kiss me more lip tattoo" denince insanın aklına öpüşmeye dayanıklı lip stain gibi bir ürün geliyor, fakat öyle değil.

  ben genel olarak sevdim. indirimde olsa başka renklerini de denemek istiyorum, fakat bu haliyle fazla pahalı. elimdeki renk sarı alt tonlular için çok hoş bir kontrast oluşturuyor. koyu renk rujları seviyorsanız öneririm.

  not: diğer renklerini denediyseniz hangilerinin sarı alt tonlu tenime uyacağı konusunda bilgilendirirseniz sevinirim. nude veya kahve/kızıl tonlarda olanlarını da denemek istiyorum :)

  22 kasım 2019 21:02 23 kasım 2019 11:50

  29. Bugün oje almak amacıyla girdiğim flormardan likit bordo ruj aradığım için ve kiss me more çok övüldü diye denemek istediğim için 30 tl vererek aldığım rezil rüsva ruj. Evet cümle çok uzun oldu ama ne diyebilirim ki çok çok kötü. Bendeki numarası 13 sangria. Gerçekten muazzam bir bordo ve fakat yapısı iğrenç. Silk matte gibi bir seriden sonra hiç olmamış açıkçası. Bir kere fırçası çok saçma yani ürün sadece fırçanın ucuna geliyor ve ucuyla sürmek zorunda kalıyorsunuz. Ruju sürüyorum asla opak değil bir tarafı bir renk diğer tarafı başka renj oluyor. Kat kat sürünce topaklanıyor bir de inanılmaz bir yapış yapış hali var gerçekten ne demeye üretmişler bu ruju bilemedim 30 liram çöpe gitti çok mutsuzum.

  22 kasım 2019 18:15

  28. Bugün oje almak amacıyla girdiğim flormardan likit bordo ruj aradığım için ve kiss me more çok övüldü diye denemek istediğim için 30 tl vererek aldığım rezil rüsva ruj. Evet cümle çok uzun oldu ama ne diyebilirim ki çok çok kötü. Bendeki numarası 13 sangria. Gerçekten muazzam bir bordo ve fakat yapısı iğrenç. Silk matte gibi bir seriden sonra hiç olmamış açıkçası. Bir kere fırçası çok saçma yani ürün sadece fırçanın ucuna geliyor ve ucuyla sürmek zorunda kalıyorsunuz. Ruju sürüyorum asla opak değil bir tarafı bir renk diğer tarafı başka renj oluyor. Kat kat sürünce topaklanıyor bir de inanılmaz bir yapış yapış hali var gerçekten ne demeye üretmişler bu ruju bilemedim 30 liram çöpe gitti çok mutsuzum.

  22 kasım 2019 18:15