4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (221)
  • oylar ()
  • medya (14)
4

221. 05 ve 11 renklerini almıştım 1 yili aşkın zaman oldu.

İkisinden de memnunum yapıları da hic değişmedi.

Kaliciliklari orta.

17 eylül 00:47 17 eylül 00:49

220. en sevdiğim serilerden biri. renkleri ve kalıcılığı çok güzel. özellikle de benim gibi beceriksizseniz sürümü çok kolay.

bir süredir flormar boykotundayım, muhtemelen bitince yenisini almayacağım.

12 eylül 11:04

219. The balm'ın likit mat ruj serisini kullandıktan sonra likit mat rujlara tövbe etmiştim ancak flormar'ın bu koleksiyonu ile tanışana kadar. Öncelikle likit mat rujların dudakları kurutması ve gün içinde sürekli sizi gergin ve rahatsız ediyor olması benim için en büyük dezavantajları, ancak flormar'ın bu serisi tam aksine istediğim her şeyi karşılıyor. Dudağınıza sürdükten sonra var mı yok mu unutuyorsunuz. Mükemmel kalıcı değil (gizlinot: Ki ben kalıcı rujları sevmem çünkü biraz silindiğinde tazelemesi zor oluyor) ancak tazelemesi çok kolay ve dudakta birikme yapmıyor. Normalde çantasında ruj taşımayan biri olarak ben 02 numarası olmadan dışarı çıkmaz oldum. Umarım renk skalasını genişletirler ve özellikle dumanlı renkler eklerler.

24 ağustos 11:38


218. sürümü kolay, kuruyana kadar kadifemsi, kuruduktan sonra balm gibi kalıp kalıp durmayan ve renkleri gayet güzel ruj serisi.

05 autumn timber rengini özellikle beyaz tenlilere ve olive alt tonlu tenlere çok yakıştırıyorum. hafif vişneye kaçan çok tatlı koyu gülkurusu bir renk. ışıklarda çok tatlı dursa da sarı alttonlu tenime güneş ışığında pek gitmiyor. genellikle gece kullanmayı tercih ediyorum.

19 ağustos 20:11 22 ağustos 17:32

217. 02-foll rose rengini internet sitesinden 13 tl ye almıştım.Tam yazın kullanmalık bir renk.İki pıt pıt sür parmağınla yay kendi dudak renginmiş gibi çok güzel doğal bir pembelik.Yapısı köpük gibi asla kurutmuyor ve pastel daylong gibi çatlak çatlak katman katman durmuyor.Bolunun kışında test edildi onaylandı kurutmuyor.

9 ağustos 02:59

216. 6 tane rengine sahip olduğum ruj serisi. 02 05 ve 06 numaralı renklerini 4 defa satın aldım. Ürettikleri süre boyunca da almaya devam edeceğim gibi gözüküyor. Dudağı kurutmadan matlaşan bir ruj. Kalıcılığı pek iyi değil ama benim için o da problem değil. Birde ruju tazelerken komple silip tekrar sürüyorum. Üst üste sürünce dudakta birikip garip bir hal alıyor. Ama herşeye rağmen yıldızlı on veriyorum. Birde sürekli artan fiyatı dikkatlerden kaçmıyor...

4 ağustos 20:46

215. 1 yıl önce almıştım 12 numarasını. Terracotta olmalıydı adı. Rengi çok güzel bir kahverengi. İlk bitirdiğim likit rujum bile oldu kendisi.

Kalıcılığı muazzamdı bende, sabah 7 civarı sürdüğümde öğleden sonra 3'e kadar kalabiliyordu arada yemek yiyip çay kahve içmeme rağmen. Ancak dudaklarımı çok çok kuruttu. Altına lipbalm sürmeden geçiremiyordum günü ki lipbalma rağmen ilerleyen saatlerde yine çok kuruyordu dudaklarım.

Sürümü çok kolaydı, aplikatörü çok güzeldi. Aynaya bakmadan sürebiliyordum elim alıştıktan sonra.

Serinin kırmızılarına bakmak isterdim elimdeki kırmızıları biraz azalttıktan sonra ancak Flormar'a para harcamayacağım. Ara sıra aklıma geliyor da içim biraz burkulur gibi oluyor.

31 temmuz 17:59


5

214. Kullanabildiğim tek likit mat ruj. Kuru dudaklara sahibim ve ne kadar nemlendirsemde likit mat rujlar dudağımda çöl gibi duruyor. Bu rujuda ilk kez arkadaşımda görüp denemiştim sonra dudağımda kaldı dışarda yiyip içtim. Eve geldim hala o kadar güzel duruyordu ki. Dudaklarımdan parça parça değil solma şeklinde silinmişti, kuru durmuyordu. Kesinlikle parasını hakeden harika bir ruj.

29 temmuz 18:14

213. 05 numarasına sahibim. Bitişi yumuşacık geliyor bana. Likit ruj sürmeyi çok sevmiyorum ancak kalıcı olduğu için kullanıyorum. Bu seriyi çok beğendim, dudakları kurutmuyor ki benim dudaklarım çok kurudur. Altına lipbalm geçiyorum yine de ben. Rengi çok çok güzel, indirimli fiyatıyla fiyat performansı çok iyi. 

21 temmuz 17:34

212. mat likit rujları hiç kullanamıyordum ne zaman denesem kuruduktan sonra pul pul dökülüyordu dudaklarım, bu yüzden bu seriyi çok sevdim asla kurutmadı dudaklarımı, ipeksi yapısını ayrı sevdim. ayrıca renk skalasında oldukça doğal renkler var, numaralarını hatırlamıyorum ama bendekiler tender terra ve autumn timber.

18 temmuz 19:57