flormar silk matte liquid lipstick

4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (132)
  • oylar (3)
  • medya (13)

132. 5 numara autumn timber rengi bende baya bildiğiniz pembe duruyor. ilk aldığımda hiç yakıştıramamıştım kendime sürmüyordum. yapısına da bayılmamıştım açıkçası. köpüksü yapıda olduğundan ve ben o zamanlar masmat ruj görüntüsünü sevdiğimden çok fazla kullanmadım.

bu ara likit yapıda olan likit matlardan sıkılınca tekrar bi deneyeyim dedim. yapısı da, rengi de, dudağın şeklini güzel göstermesi de baya hoşuma gitti. ben yine altına az bir şey de olsa lipbalm geçiyorum. kadifemsi bi görüntü elde ediyorum.

benim için her makyajla olacak bir ruj değil, hafif göz makyajlarıyla oldurabiliyorum. çünkü bende koyu duruyor biraz daha. bir nevi (bkz: shopping my stash) oldu bu ruju tekrar keşfetmek benim için.

ilgili medya:
1
12 ocak 13:27

131. autumn timber rengi gerçekten de bir harika. dudakları dolgun, dişleri beyaz gösteriyor. ama bu rujların yapısında anlayamadığım bir şey var. çok ince sürmek lazım sanırım. diğer türlü hem hiç kolay kurumuyor, hem de birikme yapıyor.

4 ocak 23:41

130. Aranan kan bulundu.

İsminin hakkını veriyor,yapısına bayılıyorum.

Mat ama dudakta kuruluk yapmıyor,parça parça dökülmüyor. Kalıcılık az-orta arası diyebilirim.

Şu an bende tam her makyaja uyacak sözlükte de epey popüler autumn timber rengi var. Kesinlikle bu rengini veya farklı renklerini tekrar alacağım bir ruj olacak.

4 ocak 08:35 4 ocak 08:35

129. 12 terracota rengini çok beğeniyorum, mac taupe tarzı fakat birazcık turunculuk içeriyor. yapısını da çok beğeniyorum, kupkuru durmuyor, uygulamada zorlamıyor. normalde flormar'ın ürünlerine burun kıvıran ben, bu seriden 2 ruj almıştım bir indirim döneminde (gizlinot: diğer aldığım hot cocoa, henüz denemedim).

19 aralık 2017 22:45


128. 05, 10, 11 ve 12 numaralarına sahibim. bir kaç tane daha mat rujum var ama nedense sanki hepsi üç aşağı beş yukarı aynı renkmiş gibi geliyor bana. the balm, golden rose ve pastelin likit mat rujlarına göre yapıları çok daha iyi kesinlikle.

19 aralık 2017 20:35

127. Sırf 05 numara gibi bi rengi barındırdığı için dünyanın en güzel ruju ilan edebilirim seni teşekkürler floğmağ! Bunu sürünce dudağım böyle bir şekilleşiy ya. Çok severeeem çok çok severeeöhöm neyse.

Herkeste farklı durmuş bu renk. Bende kırmızı durdu (Nc10’um). Evet evet kırmızı. Gül kurusuna kaçan kırmızı. Yıllarca günlük kullanabileceğim kırmızı bi ruj aradım ve bu o ruj!

Nötr-hatta hafif warm alt tonlu açık renk teniniz varsa buyrun gündelik kırmızı ruj

7 aralık 2017 22:54

126. Fall rose ve autumn timber bir süredir elimdeydi. Fall rose olanına bayılsam da nedense autumn timberı bir türlü beğenmeyip ablama vermiştim. Geçenlerde autumn timberı tekrar aldım ve rengine bayıldım. Herhalde kış boyu başka bir şeyler sürmem gibi geliyor bu aralar. Yalnız her likit ruj gibi bu da kuruttu dudaklarımı ne kadar köpüksü yapıda olsa da.

19 kasım 2017 20:18

125. Ya ben bu ürünü sevemedim.

Yaklaşık 3 ay önce falan pastelin 20 numarasını bulamadığım için bu flormarın fall rose rengini almıştım ama hiçç elim gitmiyor.hani toplasan 4-5 kere anca kullanmışımdır.yapısı böyle çok köpük gibi fazla kadifemsi dudaklarıma sürünce kalın bir tabaka hissediyorum.o ağırlık hissi hiç geçmiyor.bence pastelin yapısı daha güzel daha ince daha akışkandı.(gizlinot: Kaç kere daha dedim ?) flormarı nasıl anlatsam bilemedim bi değişik geldi.üzülüyorum da yani rengini seviyorum ama kullanasım gelmiyor.

Tanım: flormarın likit mat ruj serisi.

2 kasım 2017 23:06

124. autumn timber rengini severek kullandığım kadifemsi ve aşırı tatlı bir ruj

çok da kalıcı 

ben likit ruj sevdalısı olarak bayılıyorum bu ruja 

öyle güzel öyle iyi ki the balm rujlarını bile sollar 

yemek yiyorum su içiyorum süreli 5-6 saat oluyor bana mısın demiyor 

umarım zamanla yapısı bozulmaz böyle harika kalır 

19 eylül 2017 14:35

123. Flormar 'in likit mat ruj serisi. Bende 01 rengi var. Mlbb ruju denecek bir renk. Kıvamı köpüğümsü ve hissiyatı oldukça hafif. Elimde bunun dışında bulunan tek likit mat ruj commited olduğundan onunla kiyaslamam gerekirse bu biraz daha kuru görünümlü. Yani aşırı mat oluşu açık renkte hafif tebeşirimsi efekt verebiliyor. Commitede göre daha hızlı kuruyor ancak kalıcılığı daha düşük.

19 ağustos 2017 19:17