4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (178)
  • oylar (18)
  • medya (15)

178. Autumn timber rengini ayila bayila kullandigim ruj serisi. Yapisina, dokusuna, dudakta durusuna diyecek bir seyim yok zaten. Ince bir tabaka halinde uygulandiginda dudaklari kurutmuyor, altina lip balm uygulandiginda da yapisi degismiyor, sabitleniyor. Bu rujdan 1 tup bitirdim, ikinciyi de bitirmek uzereyim. Uretildigi surece almaya devam ederim. 

29 mart 23:50

177. İlk likit mat rujumu aldığım seridir.05 autum timber..Mükemmel bir renk..Ben de daha çok açık bordo gibi durdu.Kahveliği hiç belli olmadı.Uzun zamandır aldığım en orjinal ruj rengi diyebilirim.Çok ara bir renk,bayıldım.

Rujun yapısı köpüğümsü kıvamda aplikatörünü sevdim kolay sürdüm ki ben likit ruj özürlüyüm.Kurutuyor mu?evet..Fakat bu bütün likit mat rujlarda hatta bütün mat rujlarda var.En azından benim dudağımda.Aktına blistex med plus sürdüm be öyle kurumasını falan beklemeden ruju uyguladım...Rujun dudağımda sabitlenmesine eksi bir tarafı olmadı.Gün sonunda dudağımın iç taraflarından açıldı.Yemek yedim çay içtim.Buna rağmen performansı beklediğimden iyi çıktı.

Kurutmasına çare olarak bir dahaki sürüşümde peeling yapacağım.

29 mart 20:57

176. her rengin yapısının farklı olduğunu düşünüyorum. mesela hot cocoa isimli rengin sürümü diğerlerine göre daha zor, daha yavaş kuruyor.

tanım: açık renkler konusunda daha başarılı bulduğum ruj serisi.

23 mart 08:00


4

175. elimdeki 4 tane pastelin likit rujunu cüzi bir fiyattan satıp ben likit kullanmayacağım modunda dolasırken bu serinin 16 numarasını görüp çok beğendim ve aldım. pastel ile kıyas yaparsam

pastelden daha az kurutuyor

pastelden daha az kalıcı

bir kere sokup çıkarmada az ürün geldiği ve benim dudaklarım dolgun ve büyük oldugu için pastelden sürümü daha zor geldi benim için

16 rengi tam bende bitter çikolata gibi durdu. yani o kadar açik bir renk değil.

23 mart 01:27

174. 12 numaralı terrocata rengine sahibim Dudaktaki duruşu güzel ama ince bir kat halinde sürmek gerekiyor. 10 numaralı rengini de beğeniyorum bir sonraki indirimde şans verebilirim.

21 mart 21:49

173. Daha ilk çıktığı zamanlar 06 cherry blossom rengini almıştım. Normalde bu kadar belirgin pembe rujları sevmem ama bu çok başka. Özellikle yazın sadece bu ruj,rimel ve aydınlatıcı çok güzel oluyor. bayılıyorum.

21 mart 09:33 21 mart 09:34

172. Yapısı köpük gibi hafif bi kokusu var. Bir şeyler yiyip içmedikçe silinmiyor kalıcılığı idare eder yani diğer likit matlara göre. Renkleri gayet güzel kurutma çok az derecede çizgilere da az doluyor. Aplikatörü minik kolay sürülüyor indirim zamanı 15 liraya aldım denk geldikçe renkleri tamamlarım.

20 mart 23:42


171. yapısı çok güzel öncelikle.köpük gibi olduğundan diğer likit rujlar gibi sürerken akma probleminden ötürü zorlanmıyorsunuz.

birkaç tane rengine sahibim ve şunu söylebilirim ki her rengin kalıcılığı aynı değil.mesela 02 numaralı renk yaklaşık 8 saat kalıcılığa sahip olsa da 08 numaralı renk sürdükren yaklaşık 2 saat sonra bişey yiyip içmeseniz dahi silinmeye başlıyor.

onun dışında indirimde fiyatını hakediyor nitekim renk skalasını bayağı genişlettiler.

18 mart 12:36

170. Dokusu, yapısı, kalıcılığı, renkleri harika, her yönüyle beğendiğim bir seri. Bendeki tonu 05. Rujun dudakta kalıcılığı oldukça başarılı. Yemek yeseniz dahi silinmiyor.Asla yapay , kalıp gibi bir görüntü yaratmıyor. Dudakla bütünleşiyor. Sürümü de oldukça kolay. tavsiye ederim.

18 mart 05:51

169. Bendeki rengi autumn timber.rengi,duruşu,verdiği his,matlığı mükemmel fakat sürekli tazelemek gerekiyor. Yemek yerken hepsi siliniyor. Sadece dudak çerçevesinde kalıyor. Mat ruj için yeterli mi ? Bence değil. Rengi için değer mi ? Kesinlikle değer. 

17 mart 15:40