sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (228)
 • oylar (41)
 • medya (12)

228. 10, 12 ve 14 numaralarına sahibim, mükemmel bir yapısı var gerçekten çok seviyorum. 10 numaradan iki şişe bitirdim o kadar güzel bir renk ki. kalıcılıkları iyi benim için zaten kolay kolay çıkmaz rujlar dudağımdan ama çıksa bile tazelemesi kolay sıkıntı yaratmıyor. bence pastelden daha iyi yapı olarak, pastelin renk skalası kalıcılıkları falan çok iyi tamam ama çok kurutuyor benim dudaklarımı, rahat edemiyorum. ama bunda kurutma daha az.

13 kasım 16:51

227. Daha önce 02, 05, 06 ve 10 renklerine sahip olduğumu ve her birini çok beğendiğimi yazmıştım.

Bugün yine takasla elime geçen 01 numaralı undressed rengi ile ilgili bir şey belirtmek isterim. Yapı olarak diğer rujlarla aynı olmasına rağmen 01 numaralı rengi, soğuk alt tonlu süslülerimize gitmeyebilecek bir renk diye düşünüyorum. Benim dudaklarım aşırı pigmentli değil ve cildim de nötr alt tonlu; rengi dolayısıyla bu ruju sadece yoğun ve koyu renkteki dumanlı göz makyajlarında kullanabileceğim gibi gözüküyor. Bu rujun Dudakta duruşu sarı alt tonlu bir somon-bej arası ve bu renginin yüzü biraz fazla soluk gösterme ihtimali Var.

Edit: anlatım.

13 kasım 15:02 13 kasım 15:29

226. renk skalası ve yapı bakımından bir çok high end markaya taş çıkaracak bir ruj serisi.

her ten rengine gidebilecek renk tonları mevcut. ben bu serinin 10 numaralı rujundan 3 şişe bitirdim, yapısı ve kalıcılığına hayranım. aşırı yağlı bir şeyler yemediğiniz sürece silinmiyor ve gün boyu tazelemeye ihtiyaç duymuyorsunuz.

kısacası fiyat performans açısından iyi bir ürün.

7 ekim 00:19


225. Mat rujların o kurutan ve dudağı geren hissini sevmiyorum. Ama bu ruj mat ruj gibi değil bence, köpüksü bir yapısı var. Kurutucu olmaması kalıcılığından biraz götürse de sorun olmuyor benim için sonuçta normal rujlar kadar az kalıcılığı yok. Hem ben o parça parça çıkan görünümü sevmiyorum mat rujlardaki. Ve bu rujun yumuşak bir yapısı olduğundan parça parça çıkmıyor, rengi hafifleyerek gidiyor. Bende 05 ve 02 renkleri var. Özellikle 05 autumn timberın müptelasıyım. Gül kurusu gibi kırmızı gibi değişik bir renk. Ama her gün sürebilirsiniz öyle uyumlu ve öyle güzel ki. Yapısı da güzel e daha ne olsun. 

2 ekim 08:08

224. Çok kremsi oluşundan dolayı kalıcılığından şüpheliydim ancak beni oldukça şaşırttı. Bir pastel kalıcılığı yok ancak iyi sayılabilecek bir süre kımıldamadan duruyor. Matlaşma süresi 2 dakikadan fazla sürebiliyor. Ancak bunu avantaj olarak düşünebiliriz hata düzeltmek için acele etmemize gerek kalmıyor. Sıvı ruj olarak tabir etmemde bir mahsur yok bence . Fırçasını ben sevmedim. Yapış yapış bir ürün değil. Fiyat ile kıyaslandığında güzel bir ruj ancak ben yinede pastelde aynı tonu bulsaydım pasteli tercih ederdim kalıcılıktan dolayı.

1 ekim 21:31

223. Bende olan rengi 05 Autum Timber.Dudağı kurutmayan yapısı var altına nemlendirii sürüp bekleyip peçeteyle aldıktan sonra sürüldüğünde daha güzel bir sonuç veriyor.Ayrıca 05 rengi Nars-Dolce vita kalem rujla çok benziyor bence çok hafif hafif dudağa dokundurup yayınca çok doğal duruyor.Bu şekilde sürerek dolce vitaya çok benzettim

25 eylül 15:08

4

222. 05 ve 11 renklerini almıştım 1 yili aşkın zaman oldu.

İkisinden de memnunum yapıları da hic değişmedi.

Kaliciliklari orta.

17 eylül 00:47 17 eylül 00:49


221. en sevdiğim serilerden biri. renkleri ve kalıcılığı çok güzel. özellikle de benim gibi beceriksizseniz sürümü çok kolay.

bir süredir flormar boykotundayım, muhtemelen bitince yenisini almayacağım.

12 eylül 11:04

220. The balm'ın likit mat ruj serisini kullandıktan sonra likit mat rujlara tövbe etmiştim ancak flormar'ın bu koleksiyonu ile tanışana kadar. Öncelikle likit mat rujların dudakları kurutması ve gün içinde sürekli sizi gergin ve rahatsız ediyor olması benim için en büyük dezavantajları, ancak flormar'ın bu serisi tam aksine istediğim her şeyi karşılıyor. Dudağınıza sürdükten sonra var mı yok mu unutuyorsunuz. Mükemmel kalıcı değil (gizlinot: Ki ben kalıcı rujları sevmem çünkü biraz silindiğinde tazelemesi zor oluyor) ancak tazelemesi çok kolay ve dudakta birikme yapmıyor. Normalde çantasında ruj taşımayan biri olarak ben 02 numarası olmadan dışarı çıkmaz oldum. Umarım renk skalasını genişletirler ve özellikle dumanlı renkler eklerler.

24 ağustos 11:38

219. sürümü kolay, kuruyana kadar kadifemsi, kuruduktan sonra balm gibi kalıp kalıp durmayan ve renkleri gayet güzel ruj serisi.

05 autumn timber rengini özellikle beyaz tenlilere ve olive alt tonlu tenlere çok yakıştırıyorum. hafif vişneye kaçan çok tatlı koyu gülkurusu bir renk. ışıklarda çok tatlı dursa da sarı alttonlu tenime güneş ışığında pek gitmiyor. genellikle gece kullanmayı tercih ediyorum.

19 ağustos 20:11 22 ağustos 17:32