girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (490)
  • medya (24)

490. ojelerini severek kullandığım marka.

çok albenili ürünleri var çoğunun çok güzel olduğuna eminim ama hala şüpheli durumda ve bazı ülkelerde yasak olan parabeni kullanmaya devam ettikleri sürece hiç bir ürününü alıp kullanmayacağım.

duy sesimi flormar. lütfen içeriklerinde iyileştirmeye git ve sitende ürün içeriklerini yaz.

dün 16:08

489. Daha demin Beylikdüzü migrostan Flormar fırça aldım ve tüylerinin yanık olduğunu gördüm. Yanık fırça satmanın anlamı ne?

Edit: ertesi günü gittim hiçbir şey söylemeden değiştirdiler. değişim konusunda beni mutlu eden firma.

ilgili medya:
1
dün 12:43 bugün 15:05

488. Yüzde kırk indirimin bittiği ertesi gün "danlanın paketi 100 tl değil 75 tl" diye mesaj atan firma. Hayır zaten aynı ürünleri on gün boyunca daha ucuza satmadınız mı ?

13 mart 19:27


487. 10 mart cumartesi verdiğim siparişi bugün kargoya vermişler. neden pzt vermediler diye sorgulamıyor değilim. hayır insan bi mail mesaj falan atar kargoya verildi diye. nerde kaldı bu diye bakmasam öğrenemicem. zaten bir fondöten ve far için kaç yer gezdim. mağazalara ürün gelse de benim aldıklarım gelmiyormuş "bulamazmışım". ay neyse umarım yazdığı gibi yarın elime geçer. geçmezse editlerim gelmedi diye.

13 mart 19:25

486. free spirit koleksiyonundaki maskaraya maskarasız denk geldim. bir deneyeyim dedim ve çok beğendim. incecik ucu var dipten kavrıyor kirpikleri. tightlining için extra kalem işlemine de gerek kalmıyor. denemenizi tavsiye ederim. 18 tlye alınabilecek güzel bir maskara.

4 mart 00:29

485. çok kalıcı, hemen sabitlenen satin touch stick eyeshadow kalem farını tavsiye ederim. mağazada elimin üzerine sürdükten sonra elimi ovaladım çıkmadı. ıslak mendille anca çıkabildi. yağlı yapıda bir göz makyajı temizleyici daha iyi çıkarabilir fakat hem renkleri hem de yapısına bayıldım. sedefli renkleri var. eyeliner fırçasıyla eyeliner şeklinde de sürebilirsiniz. denediğim ürünün linki: (link: https://www.flormar.com.tr/satin-touch-stick-eyeshadow-gold-necklace/ satin touch stick eyeshadow)

3 mart 22:11

484. Geçen gün gittiğimde ordaki görevli 35 lira olan cc kremin 10 liraya düştüğünü ve anti red  yeşil olanın benim için uygun olduğunu söyleyince 10 lira bir şey kaybetmem diyerek aldım bir gün denedim gerçekten aşırı doğal duruyor ve benim için yeterli bir kapatıcılık sağladı ertesi gün bir tane daha aldım ve diğer görevlinin dediğine göre 10 liraya düşmesi aslında  sistem ile alakalı bir sorunmuş aşırı mutluyum bedavaya gelmiş gibi 😂 

3 mart 20:34


483. Free spirit serisindeki flawless tone up cream aynı strobe cream gibi yoğun yapıda ve ışıltılı bir baz. Tone up ibaresi ise tamamen yalan bence. 17 tl idi bugün gördüğümde. Alacaktım ama kasada problem çıktı. Yarın alacağım, golden rose ışıltılı baza 2 katı para vermek istemiyorum bir dahakine. Elimdeki bitmek üzereydi. Yoğun kıvamlı ışıltılı baz arayan süslülere duyurulur!

ilgili medya:
1
3 mart 20:14

482. Psikolojik olarak kendimi ziyadesiyle uzak hissettiğim 1970 yılında kurulan italya kökenli türk markası. (İtalya’da kurulan marka, bir türk ailesi tarafından satın alınıyor)

Kullanıp da sevdiğim iki ürünü var. İlki klasik ojeleri, diğeriyse dudak kalemleri.

3 mart 00:54

481. Ojelere ve bazı ürünlere zam yapmış marka. Hayır zaten ojeleriniz çok ucuz değildi bu neyin zammı anlamıyorum, indirimlere de dahil edilmiyor. Vloggerlara poşet poşet müşteriye zam üstüne zam. almıcam bu markadan artık tek bir çöp, dünün dandik diye yüzüne bakılmayan markası az tutulunca hemen kurnazlığa başlamış.

3 mart 00:10