girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (494)
  • medya (26)

494. sitesinden oje alan ve aldığı renklerden memnun kalan varsa tebrik etmek isterim. ben ki mağazada ojeyi elimde tutarken bile tenimde nasıl duracağını net kestiremeyenim, ekrandan bakarken hiç anlayamadım rengin tonunu vs. aslında iyi de oldu, yok yere kaç tl oje parası diye buhar olacaktı.

yeri gelmişken, lütfen her mağazaya oje renklerinin gösterildiği karteladan koyun. eskiden ne güzel tırnak şeklinde vardı, rengi anlamak için takla atmıyorduk. change.org'da imza kampanyası açmama şu kadarcık (gizlinot: işaret parmağının ucu) kaldı.

dün 13:03

493. Likit aydınlatıcıları gerçekten çok başarılı. Sim sim durmuyor ve çok güzel ve içten bir ışıltı veriyor. Fiyatları da çok uygun. Şans verenin pişman olacağını sanmıyorum. Özellikle star glow rengi beni benden alıyor. Jeffree star skin frost ice cold aydınlatıcımın duruşundan bile güzel. 

14 nisan 13:39

492. Bir süre önce glowing bb krem hakkında attığım maile yenilenerek tekrar satışa sunacaklarına dair dönüş yapmışlardı. Bugün bu konuyu merak edip mail attım ve birkaç saat içinde cevapladılar. Sanırım yeni satışa sunulan siyah ambalajlı bb kremler glowing bb kremin yenilenmiş hali. Mağazalara geçen haftalarda dağıtılmış, sizin bulunduğunuz yerdeki mağazaya da yakında gelir yazmışlar. 

Glowing bb krem gerçekten bayılarak kullandığım, sivilce yapmayan bir üründü. Bu yeni bb kremi de alıp deneyeceğim en kısa zamanda. Belki glowing bb kremi benim gibi çok sevip tekrar almak isteyenler olur diye yazayım dedim. 

ilgili medya:
2
23 mart 17:53


491. Daha demin Beylikdüzü migrostan Flormar fırça aldım ve tüylerinin yanık olduğunu gördüm. Yanık fırça satmanın anlamı ne?

Edit: ertesi günü gittim hiçbir şey söylemeden değiştirdiler. değişim konusunda beni mutlu eden firma.

ilgili medya:
1
19 mart 12:43 20 mart 15:05

490. Yüzde kırk indirimin bittiği ertesi gün "danlanın paketi 100 tl değil 75 tl" diye mesaj atan firma. Hayır zaten aynı ürünleri on gün boyunca daha ucuza satmadınız mı ?

13 mart 19:27

489. free spirit koleksiyonundaki maskaraya maskarasız denk geldim. bir deneyeyim dedim ve çok beğendim. incecik ucu var dipten kavrıyor kirpikleri. tightlining için extra kalem işlemine de gerek kalmıyor. denemenizi tavsiye ederim. 18 tlye alınabilecek güzel bir maskara.

4 mart 00:29

488. çok kalıcı, hemen sabitlenen satin touch stick eyeshadow kalem farını tavsiye ederim. mağazada elimin üzerine sürdükten sonra elimi ovaladım çıkmadı. ıslak mendille anca çıkabildi. yağlı yapıda bir göz makyajı temizleyici daha iyi çıkarabilir fakat hem renkleri hem de yapısına bayıldım. sedefli renkleri var. eyeliner fırçasıyla eyeliner şeklinde de sürebilirsiniz. denediğim ürünün linki: (link: https://www.flormar.com.tr/satin-touch-stick-eyeshadow-gold-necklace/ satin touch stick eyeshadow)

3 mart 22:11


487. Geçen gün gittiğimde ordaki görevli 35 lira olan cc kremin 10 liraya düştüğünü ve anti red  yeşil olanın benim için uygun olduğunu söyleyince 10 lira bir şey kaybetmem diyerek aldım bir gün denedim gerçekten aşırı doğal duruyor ve benim için yeterli bir kapatıcılık sağladı ertesi gün bir tane daha aldım ve diğer görevlinin dediğine göre 10 liraya düşmesi aslında  sistem ile alakalı bir sorunmuş aşırı mutluyum bedavaya gelmiş gibi 😂 

3 mart 20:34

486. Free spirit serisindeki flawless tone up cream aynı strobe cream gibi yoğun yapıda ve ışıltılı bir baz. Tone up ibaresi ise tamamen yalan bence. 17 tl idi bugün gördüğümde. Alacaktım ama kasada problem çıktı. Yarın alacağım, golden rose ışıltılı baza 2 katı para vermek istemiyorum bir dahakine. Elimdeki bitmek üzereydi. Yoğun kıvamlı ışıltılı baz arayan süslülere duyurulur!

ilgili medya:
1
3 mart 20:14

485. Psikolojik olarak kendimi ziyadesiyle uzak hissettiğim 1970 yılında kurulan italya kökenli türk markası. (İtalya’da kurulan marka, bir türk ailesi tarafından satın alınıyor)

Kullanıp da sevdiğim iki ürünü var. İlki klasik ojeleri, diğeriyse dudak kalemleri.

3 mart 00:54