yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (5)
  • medya (0)
  5

  8. Ürünü yaklaşık 2 aydır kullanıyorum, öncelikle evet fiyatı konusunda benim de tereddütlerim vardı ve değiyor mu sorusu tamamen bütçenize ve beklentinize bağlı. 

  Satın aldığımda yanında make my day gündüz maskesi -uygulamasında cildi uyandırmaktan ve güne başlamaktan bahsediyor- ve call it a night gece maskesi hediyeliydi. İki paketi de bitirdim, ufo günü adı altında yapılan indirimde yeni çeşitler sipariş ettim. 

  Nasıl kullandığıma gelirsek, önce kendi maskelerinden bahsedeyim; uygulama 1,5 dakikada bitiyor ama sınırsız tekrarlayabiliyorsunuz. Maske kuruyana kadar tekrarlıyorum ben açıkçası :) daha sonra nemlendirici olarak skinfoodun lemon maskesi var elimde hem nemlendirici hem renk eşitleyici ancak kullanımını pek sevmediğim için kenarda bekliyordu, ondan birazcık sürerek bu sefer nemlendiricimi yapmış oluyorum onu da tamamen kuruyana kadar tekrarlıyorum :)

  kendi maskeleri dışında farklı maskelerle de denedim. (Neutrogena jel maskeleri, garnier, kore maskeleri vs evde ne bulduysam) çünkü Uygulamasız da çalışabiliyor ya da uygulamadan hızını ışığını vs ayarlayabiliyorsunuz. 

  Üzerine direkt krem yağ damlatıp denemedim çünkü arada bir tampon olmalı diye düşünüyorum, ben kuşburnu yağını kendi maskelerine benzer şekilde kestiğim aynı incelikte mumusodan aldığım kendin-yap kuru maskelerle yapıyorum. Aynı şekilde sanırım büyük pamukları da varmış ama ben bulamadım. 

  Güç düğmesine 2 kez bastığımda call it a night programı çalışıyor ben onu daha çok seviyorum, bu bahsettiğim diğer maskelerle ve yağ ile uygulamalarımı da bu programla yapıyorum.

  Etkisini gördüm mü? Evet gördüm, yüzümü belirgin bir şekilde daha sıkı hissediyorum. Lekelere etkisini bilemiyorum çünkü gözlemleyebileceğim çok sayıda lekem yok. Genel olarak ben çok beğendim hem etkisini hem verdiği hissi. söylediğim gibi farklı çeşitler sipariş edip kullanmaya devam edeceğim.

  5 temmuz 15:44

  7. Maske için kullanmam dışında cilt bakımının son adımı olarak her gün maskesiz kullanıyorum üzerine biraz yağ damlatıyorum led teknolojisi ve ısınması çok iyi foreo bunu bu amaçla üretti mi bilmem ama şahane bir masaj aleti aajjsjd dışarıda cilt bakımına gidince aynı ledleri kullanıyorlar sonuç olarak :p

  2 haziran 04:14

  1

  6. Kullanmadım, bilmiyorum fakat yine her influencer'a gönderildiğinden dolayı ister istemez karşıma çıkan maske yapan cihaz. 

  Ben bu cihazın" artık o kadar lüksüm ki bunu da alıvereyim, hem sosyetede havam olur" aracı olduğunu düşünüyorum. Çünkü inanılmaz mantıksız. Maskeyi de cihazla sürmeyelim artık. Bu tutmasın, ne olur. Muadilleri falan çıkmasın. 

  2 haziran 03:04


  1

  5. son dönemde çıkan en mantıksız girişim olduğunu düşünmekteyim. lüks tüketim olduğu için alana saygı duyarım ama bu kadar da tekelleşme olmaz ki.

  evet bir kağıt maskeyi yüzünüzde 15-20 dk boyunca tutmak yerine bu cihazla masaj yaparak uygulamak çok mantıklı gibi görünüyor. maske tipine göre ısı ayarının ve masaj özelliğinin olması güzel ama sadece kendi maskelerini kullanmaya zorlamak aşırı saçma.

  cilt bakımı konusunda bir sürü içerik varken neden insanlar senin 3 tip maskeni kullanmak zorunda kalsınlar ki? Her içerik her cilde iyi gelmeyebiliyor, fiyat bandının yüksek olup kullanımının bu kadar kısıtlı olması cihazı işlevsiz kılıyor. belki şöyle bir çözüm olabilir; kendi maskenizden içine koyarsınız ama markanın maskesinin kodunu okutursunuz, çalışır mı bilinmez ama denenebilir. keza bu kadar zahmete girdikten sonra cihazın pratikliği de kalmamış oluyor. bu girişim beni gerçektende markadan soğuttu, kullanıcıyı bu kadar kendine bağlamaya çalışmak nedir? insanlar ilişkilerinde bile o kadar tutarlı ve bağlı değilken bu cihaza neden bağlı kalmak istesinler ki? ne kadar sürdürülebilirliği olabilir?

  bir süslü bahsetmiş, bence de bunun yerine luna alıp kendi serumunuzu uygulamak daha mantıklı. zaten kağıt maske gereksiz atık oluşturuyor ve her zaman kullanmanıza gerek yok. bunun için bu cihazı almaktansa paşa paşa lunanızı istediğiniz serumla istediğiniz kadar kullanırsınız.

  2 haziran 01:44

  4. yine önyargılı olacağım ama diğer temizleme aletlerinin aksine ben bu ürünü aşırı mantıksız buldum. tamam ısı ayarı yapması falan çok hoş da bir nemlendirici maskeyi titreterek uygulamaktan başka ne yapıyor ki bu alet? evet aldığınızda işe yarayacaktır çünkü titreşim sayesinde masaj yaparak ürünün emilimini arttıracak ve titreşim etkisiyle yüzünüzde bi anti aging işlemi görevi görecek bu doğru ama bu markanın bazı temizleyicilerinin masaj yapma özelliği vardı bu çok pahalı cihazları almak yerine illa bir şey alacaksanız onları alın bi taşla iki kuş vurursunuz. üstelik daha da ucuz olacaktır zira bu makinenin maskeleri de ateş pahası. ayrıca foreo marka bi maskeyi niye yüzüme sürmek istiyim ki içeriğini bilmeden nasıl üretilmiş bilmeden. bence kesinlikle markanın en saçma ürünlerinden biri ben para yatıracak olsam temizleyicilerden masajlı olanları alırdım mutlu mesut kullanırdım.

  1 haziran 18:00

  4

  3. İlk lansmanı yapıldığında almak istemiştim zaten ancak yurtdışında 2.si çıkmışken ben neden eski teknoloji olan ufoyu almak zorunda kalıyım. Foreo ile bunun için iletişime geçtim gerekçe olarak hiçbirşey gösterilmiyor. Fiyatının üzerine bilmedikleri bir gümrük vergisi ödeyerek sitelerinden alabilirmişim çok büyük bir eksiklik bu bana kalırsa, sephorada heralde eskisi yeter bunlara diyerek yeni ürünü getirmiyor. Herneyse, ürüne gelirsek benim çok mantıklı bulduğum bir cihaz oldu, çalışma mantığını beğendim. yurtdışına çıkabildiğim zaman alıcam kesinlikle

  1 haziran 14:37

  2. özellikle karantina döneminde profesyonel cilt bakımına ara verdim. karantina bitse de temizlik ve virüs nedeniyle bir süre daha gitmeyeceğim. bu süreçte aklımı oldukça çelen bir ürün oldu ve üzerine 10larca video izleyip, birçok yorum okuyup araştırma yaptım.

  fikir olarak oldukça hoşuma giden bir ürün öncelikle. maske tipine göre zaman ve sıcaklık ayarı yapmak benim evde kendi başıma ayarlayamacağım parametreler ve dolayısıyla bunun için bir cihaz kullanmak oldukça mantıklı.

  ama bu durum; ürünü foreo uno için üretilmemiş başka bir maskeyle kullanmayı olanaksız kılıyor. fiyatı ortalama 114 tl olan ve 6lı/7li paketlerde satılan bu maskelerin bir tanesi yaklaşık 17 tl gibi bir fiyata tekabül ediyor. bir maskenin tüm yüz için kullanılabildiğini göz önünde bulundurursak bu fiyat tek kullanımlık bir maske için ortalama bir fiyat.

  profesyonel cilt bakımında kullanılan led teknolojisini evde ve kendi kendini ayarlayabilen bir şekilde kullanabilmek de bence bir artısı.

  benim kafamı en çok kurcalayan şey şu, benim oldukça alerjik ve sorunlu bir cildim var. ya bu 4 maskeden biri cildime iyi gelmezse ne olacak? bu şartlarda bu denli para ödediğim makineyi kutusuyla rafa kaldırmam gerekecek. çünkü hiçbir şekilde cildime iyi geldiğinden emin olduğum bir ürünle kullanamayacağım ürünü.

  dediğim gibi fikir ne kadar güzel olsa da fiyat/performans beklentisi açısından alınabilir bulmadım.

  1 haziran 14:28 1 haziran 14:29


  1

  1. büyük olasılıkla bu girdi de foreo sözlük ile anlaşmalı olduğundan kaldırılacaktır.

  alıp kullanmadım ama yurt dışı yorum ve videoları da dahil olmak üzere pek çok kaynaktan inceledim, incelemem sonucunda da almayı düşünmüyorum, neden derseniz:

  + cihaz, içine yerleştireceğiniz yine foreo'nun kendi özel maskeleri ile ısıtma, soğutma, titreşim ve led ışık teknolojisi ile cilde bir takım faydalı aktivitilerde bulunuyor. buraya kadar herşey güzel;

  - foreo'nun ufoya özel maskesi dışında farklı bir maske ile kullanamıyoruzunuz. birincisi maske sığmıyor ve akıtıyor. ikinci neden ise ısı ürettiğinden kendi maskelerinin içerikleri ısı ile aktive olacak şekilde, normal maskelerde bu durum olmayabilir. yani foreo'nun üreteceği maskelere bağlısınız, zaten otomatik programı maskenin barkodu okutularak çalışıyor.

  - maskesiz kullanamıyorsunuz çünkü ısısı 40'lı derecelere kadar çıkıyor ve maske ciltle cihaz arasında bir koruyucu oluşturuyor.

  - program olmadan çalıştıramıyorsunuz.

  - ufo 2 adlı yeni versiyonu çıktı ki daha güçlü led teknolojisi ve daha hızlı ısıtma sağlıyormuş. pardon ama 1700 TL verdikten sonra yeni versiyona daha güçü led teknolojisi koymaları biraz haksızlık.

  - mini versiyonunun soğutma özelliği yok ve kendisinin de her maskesi ile uyumlu değil.

  şöyle bir cihaz olsaydı: sen içine serumunu koy, nemlendiricini koy, maskeni koy, ne istersen koy ben bunu ısıyla titreşimle led ile mükemmel yedirecem deseydi kabul edilebilirdi ancak mevcut veriler almaya değer gibi durmuyor.

  (yazar: botanikbahcesi) uktesi.

  1 haziran 14:10 1 haziran 14:12