sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (30)
 • oylar (2)
 • medya (4)

30. Bloggerlara gönderdikleri o kadar bedava ürünün, reklam konuşmaları için harcadıkları tüm paranın ve çabanın aliexpress muadillerine yaradığı cilt temizleme ürünü markası.

25 dk önce

29. Yalnızca influencer tayfaya ürün göndermeyi ve süslüde yorum sildirmeyi bilen marka.

46 dk önce

28. Markanın pazarlama stratejisini eleştirdiğim aylar önce yazmış olduğum girdi kabine gönderilmiş. Bu durumu eleştirdiğim girdi de foreonun anlaşmalı yazarının veryansın şikayeti ile yine kabinde. Foreo çalışanının şikayete ilişkin naçizane açıklamasını görsele ekliyorum.

Bu sebeple sadece güzel tanım yapmaya geldim: foreo sponsorlu yazarın şikayetinde de bildirdiği gibi dil, din, cinsiyet ayrımı yapmayan bu marka lateks ve ihtiyaca göre tırtıklı titreşen ürünler üretmekte. Sadece evde değil yolculuklarda da kullanmanız için pilli veya belirli kullanımlık ömürleri olan küçük versiyonları var. Böylece hem konforundan yolculuklarda da mahrum kalmayacaksınız hem de havaalanında polis durdurup sorarsa “yaa ahaha işte arkadaş şaka olsun diye almış, hatıra” diyebileceksiniz. Hassasiyet oranınıza göre tırtıklar kalınlaşmakta ve en önemli özelliği titreşim hızını ayarlamak size bağlı. Artık tırtıksız ve titreşmeyen ürünlere son, herkes kendine göre bir foreo bulup mutlu dakikalar geçirebilir. bir de bonus: ıslak, kaygan serumlarınızı sürmeniz için de bir tarafı bulunuyor.

ilgili medya:
1
1 saat önce

27. kusura bakmayın da yorumları sildirerek mi kendinizi aklayacaksınız? belki elime fırsat geçse alırdım ama artık bedava da verseniz almam.

tanım : gözümde 0 bile olmayan marka.

1 saat önce

26. madem (link: https://www.suslusozluk.com/süslü-sözlük?i=950877 sildiriliyor) ben de akışı bozayım. markaların şunu anlaması gerekiyor ki potansiyel bir müşteri olarak, kozmetiğe harcadığım paranın hesabını bilmem, youtuberlarda gördüğümüz şeyleri almayı 2016-2017'de bıraktık. sen cansu akın'a, görkem karman'a istediğin kadar ürün dağıt almam, sırf bu yüzden almam. artık büyük küçük demeden tüm youtuberlara dağıtılan ürünleri hayatımdan tamamen çıkardım kullanmıyorum. bu yorumları istediğiniz kadar sildirebilirsiniz müşteri memnuniyeti yerine youtuber memnuniyeti gözettiğiniz sürece hepinizin sonu konkardato ya da türkiye'den çekilmek. battığın gün iyi güleceğim elveda foreo.

tanım: balon ürünlere sahip balon marka.

1 saat önce

25. sadece titreşimli alet diye tanımlanmasının yanlış olduğunu düşünüyorum. evet benim bütçem için de pahalı lakin istek listemde karma ciltler için ve gözaltı için olanı. ikisini alırsam bu dolar kurunda 1850 tl gibi bir meblağ vereceğim ki evet bu türkiye için lüks bir ürün olduğunun göstergesi. ama denemek istiyorum. cilt bakım ürünlerine makyaj ürünlerinden daha çok önem veriyorum. dolayısıyla bu tip aletler ilgimi çekiyor. artı ürünleri ödüllü ve fayda gören de bir çok kişi var. borçlarımı bitirince sahip olmayı düşünüyorum. 

11 ocak 23:01

5

24. Ben birkaç senedir kullanıyorum tabi ki pahalı bir ürün ama ne kirleniyor ne de şarjı bitiyor. Ben yalnızca 1 kere şarj ettim kaç senedir. Daha temiz ve pürüzsüz bir cilt sunuyo evet yine alırmıyım ona da evet çünkü hem masaj fonksiyonu hem temizlemesi başarılı yüzümde siyah nokta oluşmuyor sayesinde ama başlıktaki yorumlar çok ironik ister alın maddi olarak fazla geliyorsada almayın kullanmadan yerenler veya muadil bulanlar içinse  söyleyeceğim tek şey yermek hastalık olmuş bu millette. 

10 ocak 16:15

23. Mavi luna modelini yaklaşık iki senedir kullanıyorum. Bundan sonra yüzümü sadece temizleyiciyle yıkadığımda kesinlikle temizlenmiş gibi hissetmiyorum. Bence düzenli kullanımda peeling etkisi de yapıyor, yüzdeki küçük pütürleri götürüyor. Arka tarafındaki masaj kısmını çok düzenli olmasa da nemlendiricimi sürmek için kullanıyorum. Hemen hemen her gün kullanmama rağmen aldıktan sonra sadece bir kere şarj ettim. Hatta şarj kablosunu çok sık kullanmadığım için kaybolmasından çok korkuyorum :D muadillerini hiç denemedim ama bence onlar da hemen hemen aynı etkiyi yapacaktır. Benim Foreo’yu seçmemin tek sebebi antibakteriyel oluşu ve tek şarjla uzun süre gitmesiydi. 

10 ocak 16:01

22. dolar 4 civarındayken aliexpressten 9 dolara almıştım. kutusu vs birebir orjinal olduğunu bile düşünüyorum. Yüzümü uzun süredir sürekli bunu kullanarak temizliyorum ve bence hakkı var çok yardımcı oldu cildimin düzelmesine. duşta da yüzüme peeling yaparken kullanıyorum. 1000 liraya değmez ama aliexpressten ucuza almaya kesinlikle değer. şarjı da 6-7 ayda bitiyor ama ben en yüksek ayarda kullanıyorum. 

9 ocak 21:51

21. Foreo'ya o parayı vermeyeceğim için aliexpressren muadili olabilecek bir silikon temizleyici aldım. Tahmin edersiniz ki görünüşü va herşeyi foreoya benziyor. Silikonu foreoyla aynı kalite midir bilemem. 4 farklı titreşim ayarı var ve yüz yıkama jelini sürünce cihazı çalıştırıp titreşimle dairwsel hareketlerle yüzümü temizliyorum. Arkasında bıraktığı yumuşaklık inanılmaz. Yüz yıkama jeliyle tek başına yıkarsam asla böyle bir etki hissetmiyorum. Temizlim kısmında burun üstü siyah noktaları iyi temizledipini düşünüyorum. Kendisiyle yollarımı ayırmam çok seviyorum. Foreoya para vermek istemeyenler denemeli.

8 ocak 20:46