0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (0)
  • medya (0)

5. Bütün YouTuberlarda gördükten sonra benim için  güvenilirliğini kaybetmiş marka.

5 ağustos 15:05

4. Youtuberlara göre olmazsa olmaz, bana göre ise dünyanın en gereksiz aleti. 1 sene önce bir hevesle almıştım toplamda 3 kere falan kullandım. Yüzümü Ha elimle yıkamışım ha bununla yıkamışım açıkçası hiçbir fark yok ortada. Sadece lüks hissettiriyor. Zaten kullanmayı da unutuyorum, bir ara fırça temizliyordum bununla şimdi ise küçük kuzenimin eline oyuncak oldu, hem titreşimli hem de pembe falan çok sevdi kendisi. :d

17 temmuz 23:57

3. şu an tüm influencer ların hesaplarında pıtır pıtır paylaştıkları cilt temizleme cihazı.

17 temmuz 23:06


2. Bir süredir yüzümü yeterince temizleyemediğimi düşünüyorum. Doktorum fırça zedeler diye yasakladığından aklıma bu cihaz geldi. Bir ara douglasta görmüştüm ama douglas kapandığı için nerede satıldığını bilmiyordum. Kasım ayında kardeşim watsonstan çakmasını almış kendine 120 lira civarına, boykottan dolayı onu da alamıyordum. Ben de aliexpressten sipariş verdim, 25 dolara. En hızlı gelen siparişim oldu sanırım, 3 haftada geldi. Bu Arada İngiltere'de yaşayan arkadaşım Türkiye'ye geldi, ondan orjinalini de denedim. Üçünün arasında hiç bir fark olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

11 ocak 2017 18:53

1. Clarisonic'e rakip, cilt üzerinde daha nazik olduğu söylenen silikon pütürlü yüzeyli bir cilt temizleme aleti. Yakında sephora mağazalarında bulabiliriz belki de.

(link: http://www.foreo.com http://www.foreo.com)

12 ekim 2014 17:54