sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (34)
 • oylar (4)
 • medya (4)

34. Fikir güzel fiyat saçma. Ahh keşke benim olsa diyecek arkadaşlar böbreğinizi satmak yerine açın aliexpressi 7-8 dolara aynı olayı satıyolar. Yeni aldım ve bir haftada geldi üstelik, ben şok.

dün 00:33

33. Bırak 1000tl yi 100 tl olsa almayacağım marka. Bloggerlara bedava dağıtılmasından, yapılan abartılı ve yapmacık reklamlardan o kadar sıkılıp irrite oldum ki. 1000tl ile 1 senede 5 seans hydrafacial yaptırırım mis gibi cildim olur. Ayrıca o titresimli sey sanki gözeneklerimi daha çok acacak ve cildimi daha çok yıpratacak gibi geliyor. Bir de duygu özaslan bundan 1-2 sene önce falan bir videosunda ya da bir storysinde artık foreo kullanmadığını çünkü gözeneklerini açtığını söylemişti. Şimdi de övüyor gerçekten çoookk komik.

19 ocak 22:42

32. bakteri tutmayan silikondan temizleme cihazı yapan marka. silikondan. silikon.

neden tekrar ediyorum bunu, çünkü titreşimleri ve pütürleri ile işe yarama ihtimali yüksek olduğunu düşünsem dahi asla hiç bir sekilde hiç bir maliyetle 1000 lira etmeyeceğine emin olduğumuz bir ürün bu. ve buna 1000 tl isteniyor.

1000 lira etmeyeceği, önüne gelene bedava dağıtıp, hepsinin de ne hikmetse 2 gün içinde ciltlerini berrak su gibi yapan, pamuk prensese dönüştüren bir cihaz gibi tanıttırmasından belli.

ben anlamıyorum, hayır reklam yapmak bile belli bir zeka seviyesi istiyor. bir kişi de ürünü tanıtırken olumsuz bir özelliğini yazsa, bir kişi de faydalı ancak pahalı bir ürün falan dese, ulan acaba hakikaten objektif yorum mu diye kanacağım. her youtuberın aniden foreocu olması, ağız birliği edilmiş yorumları gerçekten yutacağımızı zannediyor musunuz? hiç dikkat çekmeyeceğini?

neyse, hiç umrumda olup girdi bile yazmayacağım bir firmayken, sözlükte bariz hinlik yapıldığını görünce inadına yazdım.

madem onun istediği kişiye gönderme hakkı var alın diye de yakamıza yapışmıyorlar, ırk dil din cinsiyet ayrımı yapmayan bir firma, o zaman benim de ırk dil din cinsiyet ayrımı yapmayan bu girdimin bir zararı yoktur! yakanıza yapışmıyoruz girdimizi okuyun diye değil mi? !

19 ocak 21:20

1

31. Bloggerların hepsine bedava ürün yollayan reklamlarını burnumuzun dibine sokan titreşimli silikon yüz temizleyicisine sahip olan marka. Ey foreo sen zannediyor musun ki makyajla cilt bakımıyla alakası olmayan bloggerlara gönderdiğin için ben foreo alacağım? pinkfreuda yolladığın foreo sence beni alışveriş için gaza mı getirecek? Geçiniz bu işleri.

19 ocak 20:50

30. Tanım: çok pahalı titreşimli tırtıklı silikon. Maşallah bütün youtuberlara da bedavaya vermiş. Keşke sende trendyol gibi beleşe youtuber tayfasına yarayacağına az biraz fiyatları indirsen. Alırsam aliexpresstekini alırım. O kadar para buna veremem. Ayrıca eleştirel girdileri sildirmesi de hiç hoş değil.

19 ocak 20:22 19 ocak 20:23

29. pazarlama dünyasına dahil olan her aktör gibi, ihtiyaca karşılık vermeyen, aksine ihtiyaç yaratan, sanki bu alet olmazsa cildi o kadar da yumuşak ve pürüzsüz olamayacakmış algısı yaratan markalardan sadece biri.

Dışarıdan yapılan nemlendirme, aletle temizleme vs gibi eylemlerin, cildi içeriden beslemekten daha az faydalı olduğunu öğrenecek bilince eriştim. Foreo olmazsa ne kaybederiz, foreo olsa ne gibi marjinal fayda sağlamış oluruz cildimize? Hele ki bu döviz kuruyla beraber gereksiz pahalı olan bir ürüne o parayı vermek yerine cildime serumlar, vitaminler enjekte ettirsem, daha mı az kazançlı çıkarım?

Sanmıyorum.

19 ocak 20:17

28. Bloggerlara gönderdikleri o kadar bedava ürünün, reklam konuşmaları için harcadıkları tüm paranın ve çabanın aliexpress muadillerine yaradığı cilt temizleme ürünü markası.

19 ocak 19:28

27. Yalnızca influencer tayfaya ürün göndermeyi ve süslüde yorum sildirmeyi bilen marka.

19 ocak 19:08

1

26. Markanın pazarlama stratejisini eleştirdiğim aylar önce yazmış olduğum girdi kabine gönderilmiş. Bu durumu eleştirdiğim girdi de foreonun anlaşmalı yazarının veryansın şikayeti ile yine kabinde. Foreo çalışanının şikayete ilişkin naçizane açıklamasını görsele ekliyorum.

Bu sebeple sadece güzel tanım yapmaya geldim: foreo sponsorlu yazarın şikayetinde de bildirdiği gibi dil, din, cinsiyet ayrımı yapmayan bu marka lateks ve ihtiyaca göre tırtıklı titreşen ürünler üretmekte. Sadece evde değil yolculuklarda da kullanmanız için pilli veya belirli kullanımlık ömürleri olan küçük versiyonları var. Böylece hem konforundan yolculuklarda da mahrum kalmayacaksınız hem de havaalanında polis durdurup sorarsa “yaa ahaha işte arkadaş şaka olsun diye almış, hatıra” diyebileceksiniz. Hassasiyet oranınıza göre tırtıklar kalınlaşmakta ve en önemli özelliği titreşim hızını ayarlamak size bağlı. Artık tırtıksız ve titreşmeyen ürünlere son, herkes kendine göre bir foreo bulup mutlu dakikalar geçirebilir. bir de bonus: ıslak, kaygan serumlarınızı sürmeniz için de bir tarafı bulunuyor.

ilgili medya:
1
19 ocak 18:50

25. kusura bakmayın da yorumları sildirerek mi kendinizi aklayacaksınız? belki elime fırsat geçse alırdım ama artık bedava da verseniz almam.

tanım : gözümde 0 bile olmayan marka.

19 ocak 18:46