sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (29)
 • oylar (2)
 • medya (3)

29. sadece titreşimli alet diye tanımlanmasının yanlış olduğunu düşünüyorum. evet benim bütçem için de pahalı lakin istek listemde karma ciltler için ve gözaltı için olanı. ikisini alırsam bu dolar kurunda 1850 tl gibi bir meblağ vereceğim ki evet bu türkiye için lüks bir ürün olduğunun göstergesi. ama denemek istiyorum. cilt bakım ürünlerine makyaj ürünlerinden daha çok önem veriyorum. dolayısıyla bu tip aletler ilgimi çekiyor. artı ürünleri ödüllü ve fayda gören de bir çok kişi var. borçlarımı bitirince sahip olmayı düşünüyorum. 

11 ocak 23:01

5

28. Ben birkaç senedir kullanıyorum tabi ki pahalı bir ürün ama ne kirleniyor ne de şarjı bitiyor. Ben yalnızca 1 kere şarj ettim kaç senedir. Daha temiz ve pürüzsüz bir cilt sunuyo evet yine alırmıyım ona da evet çünkü hem masaj fonksiyonu hem temizlemesi başarılı yüzümde siyah nokta oluşmuyor sayesinde ama başlıktaki yorumlar çok ironik ister alın maddi olarak fazla geliyorsada almayın kullanmadan yerenler veya muadil bulanlar içinse  söyleyeceğim tek şey yermek hastalık olmuş bu millette. 

10 ocak 16:15

27. Mavi luna modelini yaklaşık iki senedir kullanıyorum. Bundan sonra yüzümü sadece temizleyiciyle yıkadığımda kesinlikle temizlenmiş gibi hissetmiyorum. Bence düzenli kullanımda peeling etkisi de yapıyor, yüzdeki küçük pütürleri götürüyor. Arka tarafındaki masaj kısmını çok düzenli olmasa da nemlendiricimi sürmek için kullanıyorum. Hemen hemen her gün kullanmama rağmen aldıktan sonra sadece bir kere şarj ettim. Hatta şarj kablosunu çok sık kullanmadığım için kaybolmasından çok korkuyorum :D muadillerini hiç denemedim ama bence onlar da hemen hemen aynı etkiyi yapacaktır. Benim Foreo’yu seçmemin tek sebebi antibakteriyel oluşu ve tek şarjla uzun süre gitmesiydi. 

10 ocak 16:01

26. dolar 4 civarındayken aliexpressten 9 dolara almıştım. kutusu vs birebir orjinal olduğunu bile düşünüyorum. Yüzümü uzun süredir sürekli bunu kullanarak temizliyorum ve bence hakkı var çok yardımcı oldu cildimin düzelmesine. duşta da yüzüme peeling yaparken kullanıyorum. 1000 liraya değmez ama aliexpressten ucuza almaya kesinlikle değer. şarjı da 6-7 ayda bitiyor ama ben en yüksek ayarda kullanıyorum. 

9 ocak 21:51

25. aliexpresste aynı ürünü 45-60 liraya bulabilecekken kendisine yan gözle dahi bakmam.

9 ocak 17:59

24. Foreo'ya o parayı vermeyeceğim için aliexpressren muadili olabilecek bir silikon temizleyici aldım. Tahmin edersiniz ki görünüşü va herşeyi foreoya benziyor. Silikonu foreoyla aynı kalite midir bilemem. 4 farklı titreşim ayarı var ve yüz yıkama jelini sürünce cihazı çalıştırıp titreşimle dairwsel hareketlerle yüzümü temizliyorum. Arkasında bıraktığı yumuşaklık inanılmaz. Yüz yıkama jeliyle tek başına yıkarsam asla böyle bir etki hissetmiyorum. Temizlim kısmında burun üstü siyah noktaları iyi temizledipini düşünüyorum. Kendisiyle yollarımı ayırmam çok seviyorum. Foreoya para vermek istemeyenler denemeli.

8 ocak 20:46

23. gerçekten benim aklım ermiyor galiba? nasıl olurda silikon bir ürün cilde iyi gelebilir? Silikon ya evet bakteri tutmuyor ama faydası ne olabilir? Çok şişirilmiş bir ürün olduğunu düşünüyorum. Şapkasından cin çıkmadığı sürece o fiyata almam asla.

8 ocak 17:07 8 ocak 17:07

22. Foreoyu açıkçası gereksiz buluyorum bir de o kadar reklam yapıldı ki neredeyse günlük olarak insanlar benimle konuşmak yerine foreo ya da trendyol reklamı yapacak gibi geliyor. Ancak şöyle bir durum var ucuz muadil bulmaya çalışılmasını anlıyorum ama aslında bu aletin olayı yapıldığı silikonun antibakteriyel olması. Yani materyali önemli dolayısıyla sıradan bir materyal kullanımı hijyenik olmayacaktır hele ki bu plastik Çin’den geliyorsa lütfen dikkatli olalım süslüler ortalık kanserojen madde dolu temizleyeceğiz derken kirletmeyelim.

8 ocak 02:26

21. Malesef benim için tanım olarak şu iki kelimeden ibaret; aşırı pahalı. Ben de ilk olarak youtuberlarda gördüm ve nedir diye merak ettim. Bakteri üretmemesi, uzun vadeli kullanım için uygun görünmesi nedeniyle faydalı olabileceğini düşünüp biraz araştırdım. Evet gerçekten kaliteli bir temizleme aparatı, lakin bu fiyatlarla değil almak gözümün ucuyla bile bakamam. Üzgünüm foreo benimle değilsin.

7 ocak 22:58

20. 3 yıl önce öğrenci halimle cultbeauty üzerinden luna go versiyonunu satın aldığım yüz temizleme cihazı.

Aldıktan sonra banyoya koymuştum. Akşam eve geldim, annemin tepkisi "banyomuza bir kuş konmuş". Anne diyorum ne kuşu, banyoya konmuş mor bir kuş diyor, anlam veremiyorum. Kuşu getirdi, foreo go imiş bahsettiği kuş. Öyle de tatlı bir şeydi işte. Bir gün evde sebepsizce kaybolduğundan beri kullanamıyorum ama özlüyorum miniğimi.

7 ocak 15:58