sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (32)
 • oylar (4)
 • medya (5)

32. Bırak 1000tl yi 100 tl olsa almayacağım marka. Bloggerlara bedava dağıtılmasından, yapılan abartılı ve yapmacık reklamlardan o kadar sıkılıp irrite oldum ki. 1000tl ile 1 senede 5 seans hydrafacial yaptırırım mis gibi cildim olur. Ayrıca o titresimli sey sanki gözeneklerimi daha çok acacak ve cildimi daha çok yıpratacak gibi geliyor. Bir de duygu özaslan bundan 1-2 sene önce falan bir videosunda ya da bir storysinde artık foreo kullanmadığını çünkü gözeneklerini açtığını söylemişti. Şimdi de övüyor gerçekten çoookk komik.

19 ocak 22:42

1

31. Bloggerların hepsine bedava ürün yollayan reklamlarını burnumuzun dibine sokan titreşimli silikon yüz temizleyicisine sahip olan marka. Ey foreo sen zannediyor musun ki makyajla cilt bakımıyla alakası olmayan bloggerlara gönderdiğin için ben foreo alacağım? pinkfreuda yolladığın foreo sence beni alışveriş için gaza mı getirecek? Geçiniz bu işleri.

19 ocak 20:50

30. Tanım: çok pahalı titreşimli tırtıklı silikon. Maşallah bütün youtuberlara da bedavaya vermiş. Keşke sende trendyol gibi beleşe youtuber tayfasına yarayacağına az biraz fiyatları indirsen. Alırsam aliexpresstekini alırım. O kadar para buna veremem. Ayrıca eleştirel girdileri sildirmesi de hiç hoş değil.

19 ocak 20:22 19 ocak 20:23

29. pazarlama dünyasına dahil olan her aktör gibi, ihtiyaca karşılık vermeyen, aksine ihtiyaç yaratan, sanki bu alet olmazsa cildi o kadar da yumuşak ve pürüzsüz olamayacakmış algısı yaratan markalardan sadece biri.

Dışarıdan yapılan nemlendirme, aletle temizleme vs gibi eylemlerin, cildi içeriden beslemekten daha az faydalı olduğunu öğrenecek bilince eriştim. Foreo olmazsa ne kaybederiz, foreo olsa ne gibi marjinal fayda sağlamış oluruz cildimize? Hele ki bu döviz kuruyla beraber gereksiz pahalı olan bir ürüne o parayı vermek yerine cildime serumlar, vitaminler enjekte ettirsem, daha mı az kazançlı çıkarım?

Sanmıyorum.

19 ocak 20:17

28. Bloggerlara gönderdikleri o kadar bedava ürünün, reklam konuşmaları için harcadıkları tüm paranın ve çabanın aliexpress muadillerine yaradığı cilt temizleme ürünü markası.

19 ocak 19:28

27. Yalnızca influencer tayfaya ürün göndermeyi ve süslüde yorum sildirmeyi bilen marka.

19 ocak 19:08

1

26. Markanın pazarlama stratejisini eleştirdiğim aylar önce yazmış olduğum girdi kabine gönderilmiş. Bu durumu eleştirdiğim girdi de foreonun anlaşmalı yazarının veryansın şikayeti ile yine kabinde. Foreo çalışanının şikayete ilişkin naçizane açıklamasını görsele ekliyorum.

Bu sebeple sadece güzel tanım yapmaya geldim: foreo sponsorlu yazarın şikayetinde de bildirdiği gibi dil, din, cinsiyet ayrımı yapmayan bu marka lateks ve ihtiyaca göre tırtıklı titreşen ürünler üretmekte. Sadece evde değil yolculuklarda da kullanmanız için pilli veya belirli kullanımlık ömürleri olan küçük versiyonları var. Böylece hem konforundan yolculuklarda da mahrum kalmayacaksınız hem de havaalanında polis durdurup sorarsa “yaa ahaha işte arkadaş şaka olsun diye almış, hatıra” diyebileceksiniz. Hassasiyet oranınıza göre tırtıklar kalınlaşmakta ve en önemli özelliği titreşim hızını ayarlamak size bağlı. Artık tırtıksız ve titreşmeyen ürünlere son, herkes kendine göre bir foreo bulup mutlu dakikalar geçirebilir. bir de bonus: ıslak, kaygan serumlarınızı sürmeniz için de bir tarafı bulunuyor.

ilgili medya:
1
19 ocak 18:50

25. Çok almak istememe rağmen çok şişirilmiş ve abartılmış olduğunu düşündüğüm için almadığım lüks yüz bakım ve temizleme aparatı.

18 ocak 22:28

24. sadece titreşimli alet diye tanımlanmasının yanlış olduğunu düşünüyorum. evet benim bütçem için de pahalı lakin istek listemde karma ciltler için ve gözaltı için olanı. ikisini alırsam bu dolar kurunda 1850 tl gibi bir meblağ vereceğim ki evet bu türkiye için lüks bir ürün olduğunun göstergesi. ama denemek istiyorum. cilt bakım ürünlerine makyaj ürünlerinden daha çok önem veriyorum. dolayısıyla bu tip aletler ilgimi çekiyor. artı ürünleri ödüllü ve fayda gören de bir çok kişi var. borçlarımı bitirince sahip olmayı düşünüyorum. 

11 ocak 23:01

5

23. Ben birkaç senedir kullanıyorum tabi ki pahalı bir ürün ama ne kirleniyor ne de şarjı bitiyor. Ben yalnızca 1 kere şarj ettim kaç senedir. Daha temiz ve pürüzsüz bir cilt sunuyo evet yine alırmıyım ona da evet çünkü hem masaj fonksiyonu hem temizlemesi başarılı yüzümde siyah nokta oluşmuyor sayesinde ama başlıktaki yorumlar çok ironik ister alın maddi olarak fazla geliyorsada almayın kullanmadan yerenler veya muadil bulanlar içinse  söyleyeceğim tek şey yermek hastalık olmuş bu millette. 

10 ocak 16:15