girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (0)

20. Özel mesaj ile ig hesabı istediği yada numarasını verdiği arkadaşlar beğenebilir mi? Bir şey denemeyi düşünüyorum .d

Ben ki sözlük muhtarı gibi herkesle tek tek dedikodu yapan bir insan olarak onun kısa zamanda ulaştığı süslü sayısına ulaşamamış insanım duyumlarıma göre. Hayret.

14 aralık 2017 00:57

19. (yazar: Agent) hep bu tarz konularda tam anlamıyla demek istediklerimi söylüyor bsbbsb

Ben de siz bi ara bu çocuğa bayılınca "belki ben yanlış değerlendirmişimdir, belki zırtlan değil gerçekten de bi şeyler kapmaya çalışıyordur" dedim, ki o "wowww women, such mysterious...." tavrı da çok saçma, o ayrı.

Neyse bu sefer ben kendisine mesaj attım, ve verdiği cevaplardan, sohbetin bitiş şeklinden yanlış yerde yanlış şekilde "kadınları tanımaya" çalıştığından emin oldum.

Ya eyvallah erkek yazar da olsun da "oooo süper ortam var ABi görcen içersin kız kaynıyo :ddd" mantalitesinde olmazsa süper olur.

Yazmiyim yazmiyim dedim ama gerçekten sinir oldum. Az önce okuduğum, "aman sizin bi tarafınızın peşinde mi koşuyor :((" diyen yazarlara da sinir oldum. Bazı şeyleri yanlış anlamayacak kadar aklımız var yani tenks bebişim.

13 aralık 2017 22:19

18. Sözlüğü güya takip ediyorum ama bu yazarın entryleri pek de dikkatimi çekmemişti. Ya az yazıyor ya da içerik olarak boş geldiği için belki de. Fakat 2014'ten beri sözlüğü takip eden biri olarak tek erkek yazar oymuş gibi muamele edilmesine anlam veremedim. Heteroseksüelinden homoseksüeline birçok erkek yazara denk geldim burada. Bir kısmı ayrıldı sanırım, bir kısmı da hala mevcut.

13 aralık 2017 17:19


17. Konusunun geçme sebebini anlayamadığım yazar. İşsizdim evet ya da bir dakika, işim var aslında da kafam bozuk. Dağılsın diye sözlük okuyayım dedim. Bu sefer bu yazara ait girdileri gördüm. Okuyorum okuyorum anlamıyorum. Tekrar okudum, valla anlamadım.

Tanım: bir sözlük yazarı. Cinsiyeti beni çok ilgilendirmedi.

13 aralık 2017 17:06

16. geleneksel süslü linç günlerinin bu haftaki talihlisi. kendisinin patlayacağını biliyordum da tahminimden erken oldu (gizlinot: swh)

burada kallavi yazara yazılmayan nick altı girdileri kendisine yazılınca otomatikman dikkat çeken yazar. "aramızda erkek var" heyecanı ve sevinci uzaktan biraz saçma gözüktü bana ama neyse. sözlükte erkek olması iyi hoş ama sadece burada bulunmak yetmiyor. gördüğüm kadarıyla bilgi paylaşımları ağırlıklı olarak özel mesajla yapılıyor, girdilerde pek kayda değer bir şey yok onun için benim adıma çılgınca övülmesi gereksiz. iletişime geçtiği yazarlar yazmış burada hep zaten.

geleyim esas konuya, herkesin ucundan dokundurup, ima edip söylemediği şeye geliyorum. yani "bana gelsene film falan izleriz" için ne hissediyorsam "kadınlarla ilgili eksiklerimi kapatmak vs vs" ile de aynını hissettim. bazı girdileri okurken zihnimin gerisinde "evet şu an dişisine/erkeğine kur yapıyor" seslendirmesi yankılanıyor adsadsa valla bana göre hava hoş isteyen istediği yerden partner arayabilir. cidden yani laf olsun diye demiyorum ama kendini çok açık etti bu yazar. bazı sevenleri de. "aman tanrım erkek kaçıııın" gibi bir durum yok ortada. tam tersi "ben erkeğim duydunuz mu, ayrıca seks" durumu var. kendi de biliyordur sanırım söylemek istediğimi. uzatmıyorum, dedikodu yapmıyorum.

neyse bence olayı çok trajikleştirmenin anlamı yok. kadınlarla ilgili önemli bir bilgi edinilmiş olmalı, o da standart altı cheesy erkek manevralarını tespit edebildiğimiz. başka başlıklarda erkek gömüyoruz da burada bulunan yazara ziyaaaaaaaaaa çekince sorun olmamalı bence. gülüp geçebilir. ne linçler gördü sözlük ohooo. hocam freudian ağlıyor tuvalete gidebilir miyiz'e çevirmişsiniz olayı. cinsiyeti ne olursa olsun sözlüğe pek bir katkısı yok gibi gözüken bir insana yakılan ağıdın sebebi nedir? herkes katkı yapacak diye bir şey yok ama bu kadar övülmüyor arkasından ağlanmıyor.

tam yollamadan önce gördüğüm şu (link: https://www.suslusozluk.com/freudian?i=690428 girdiye )de adsadjgfhfgassf diye güldüm. söylemesem olmaz.

tanım da yapayım: aşırı üç nokta kullanan yazar. herhangi bir platformda sevdiğim/takip edeceğim türden bir edebiyat değil.,

edit: isteyen istediği yerden partner bulsun dedim de geri alıyorum. biriyle hoşlaşmak başka, ooo bura kadının membağı deyip önüne gelene mesaj atmak başka. 3 milyon nüfuslu karma ekşi sözlük'te bile böyle tipler yerden yere vuruluyor.

13 aralık 2017 17:02 13 aralık 2017 19:00

15. Erkekse erkek. Sizin bu aağğuu erkeeaak tavrınız yüzünden türüyor ‘geezme ceyılan bu dağı larıda senii iii vuruur laaa aaaaar’cılar.

Ne var mk erkekse erkek napalım? Şeftalü gübün bilmemnemi bilmemnapacuklar tavrından sıyrılın artık bi silkinin kendinize gelin. Haaaa bunu diyorum bu giriş notu bu bir, asıl meseleye gelelim, iki de şu: kendisinin girdilerini incelediğimde az önce, sürekli seri artılayanla buluşalım çay ısmarlayayım pampama, seri artılayana kahve ısmarlıcam çok sevindirdi, sözlük arkadaş ilanlarına cevap vericem erkeğim diye çekiniyorum yanlış anlaşılmaya, masaj kursuna gittim seks hayatım değişti kıps, yani bir zarf atma var gibi geldi bana. Bak şeftali gibin bilmemneyimi bilmemnapacuğlar kafasıyla demiyorum ki bu yazarla alakam yok ne konuşmuşluğum ne girdisini beğenmişliğim. Ama ‘erkeğim ben’ kartını kendisi girdilerinde o kadar çok oynamış ki erkek olmasının göze batması kaçınılmazdı.

Ben de ilk sözlükte erkek yazar var diye aa harbi mi diye meraklanmıştım. Ancak girdileri görünce veganlığını kafa şeyederek yaşayan bireyler gibi bu kardeşimizin de ay erkeğim ben gerçi eki eki erkeğim de erkeğim diyerek tabi ki negatif bulutları üzerine çekmesinin kaçınılmaz olduğunu gördüm.

Bende bile tanımadığım herife antipati oluştu okudukça ettikçe.

Tamam erkeksin. Tamam evet erkeksin. De bize ne? Neden sürekli bunu katıyorsun araya? Böyle yaparak kendin bu olayı tetikliyorsun sanki çoğunluğun tersi olmak bi prim getirirmiş gibi. Ben de solağım o zaman hadi solağım ben sçılın. Sol elle yiyom ben herşeyi solla yapıyorum solağım demiş miydim?

Deneymiş de bilmemne. Bi kere burada olmana bi açıklama getirmene zaten bir gerek yok ki. Ha öyle ise Maternity forumları var hormonlar doğum döngüleri hardcore kadın psikolojisi tartışılıyor. Git kanka orada takıl burada nivea estee lauder bobbi brown dinleyip donla kalan şener hristiyan diyor eşpiriki patlatacağına.

Derdim bilmemne diye açıklama yapmak zorunda değilsin de zaten. Normal yazar oldum ben buraya canım istedi ne var diyebilirsin de zaten. Sorun neden böyle bi şekle girdiğin. Neden böyle bi şekle girip girdilerde buluşak buluşak yazdığın. Neden sürekli erkeğim anlamam, erkeğim bilemem, erkeğim fransız kaldım demen. Yani herşey çelişiyor neresinden tutsam elimde kalıyo lan. 

Büdüt: aklın yolu bir (yazar: Lynn) böbeğim ondan olsa gerek zaar skdkskfkl

13 aralık 2017 16:47 13 aralık 2017 17:12

14. Kendisine kadınlar tuvaletine girmiş erkek muamelesi yapılan yazar.

  (bkz: Başlığı engelle )

13 aralık 2017 15:59


13. Yaptığı her halta mantıklı bir kılıf uydurma çabası yok kadinları anlamaya geldim bıdı bıdı mesleki bir şeyde ya da eğitim amaçlı gereksiz buluyorum. Anlama arkadaşım biz tek hücreli canlılar mıyız? Endemik bir bitki miyiz? Doğal ortamımızda gözlem falan yapmaya gelmiş cümleleri. Yok artık deve bir de çölde su bulmuş tripleri olan süslüler var. Arkadaşım eksi sözlük, twitter, facebook, instagram her yerde var zaten çıkarımını git oradan yap. Bu kadar anlama, kavrama peşindeyseniz hayatınızda olan kadınlara bakın onları anlayın, dinleyin, konuşun, aldatmayın, terketmeyin, dövmeyin, ezmeyin, üstünlük sağlamayın.

Neyse siz çölünüzde bulduğunuz suyunuzla mutlu olun sevgili süslüler.

Abiciğim sende girme bu triplere ne gerek var? Süslüde konuşulsan ne konuşulmasan ne?

13 aralık 2017 15:01

12. Kadınları anlamak için sözlüğe ihtiyacı olmayabilir evet biz her yerdeyiz ama bizim de sözlükte bir erkek görünce gözlerimiz pörtlemeyebilirdi. İlk keşfedildiğindeki hengameyi hatırlıyorum şahsen, nolmuş erkekse neden o kadar şaşırmıştık? Erkekler de en az bizim kadar her yerdeler. 2+ kişi olumlu yorum yazınca herkesin yazması ya da tam tersi 2+ olumsuz yorumda da aynı şeyin olması bir sözlük geleneği artık. Bu konuda kendisini ufak bir uyarmıştım.

13 aralık 2017 15:00 13 aralık 2017 15:02

11. kendi cümlesini alıntılıyorum:

""kadinlarimizin prestij ve siskin cuzdana duydugu sempati" varsa pesinen bende aramasinlar diye.." bu ne iğrenç bir tabirdir ya?

meali, aranızda servet avcısı varsa, bana bulaşmasın. zaten hepimiz ağımıza bir sinek düşse de ellerimizi ovuştursak diye bekleyen karadullardık.

13 aralık 2017 14:50