girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (121)
  • medya (11)

121. Başlığında spoiler diye birşeyin olmadığı dizi. İzlemeyen uzak dursun.

20 haziran 12:39

120. diziyi izlemediyseniz aşağıdaki yazıyı okumayın sakın.

-------- interneti yeni bağlatanlar için spoiler alert ----------

10 sezon boyunca o kendini çok beğenmiş ve garson sevgilisi birden moda sektörüne atılınca çekemeyip başkasıyla yatmış ross'u bir kaşık suda boğmak istediğim dizi.

-------spoiler alert sonu--------

ayol ben ne bileyim hala izlemeyenler olduğunu özür dilerim dan diye spoilerı vermişim shsfhıuf

(bkz: hayırlı olsun kardeş internet bağlatmışsın)

20 haziran 10:59 20 haziran 12:37

119. gece su içmek uyandığımda “hadi uyanmışken bir bölüm izleyeyim öyle uyuyayım” diyerek bir bölüm yerine sezon bitirdiğim dizi. the one where everybody finds out isimli efsane bölümünün kalbimde özel bir yeri vardır. 

19 haziran 20:13


118. Onlar benim bebeklerim birtanelerim bayılıyorum. yukardaki süslünün de söylediği gibi çok zor bir dönemde başlamıştım izlemeye ve iyi ki de başlamışım yine bir arkadaş tavsiyesi üzerine başlamıştım yıl 2015'ti. inanılmaz şekilde hayata bağladılar beni. 3 sene geçmiş üzerinden hala cep telefonumda duvar kağıdıdır. en kahrolduğum ise 2014 yazında amerikada olup friends ile tanışmamış olmak. eğer tanışsaydım new yorktaki "central perk" cafesini ziyaret edebilirdim :(((

Not: gerçek bir friends fanı olmak her karakteri bir bütün olarak sevmeyi gerektirir. eğer gruptan 1 kişiyi sevmiyorsanız gerçek bir friends fanı olamamışsınız demektir :)

19 haziran 17:22

117. tanım: 10 sezondan oluşan, 6 arkadaşın hayatını ele alan 94 yapımı komedi dizisi.

gerçekten çok zor (gizlinot: minör depresyonda) bir dönem geçirirken arkadaşımın önerisiyle başladığım, çok severek izlediğim ve gerçekten kafamı her şeyden uzaklaştırıp beni resmen içine alan güzelim dizi. şu an ikinci sezonu bitirmeye yakınım, herkes bundan sonraki sezonların çok daha güzel olduğunu söylüyor. phoebe ve joey'e ayrı olarak bayılıyorum. kötü bir dönemde olan herkesin izlemesini tavsiye ederim, overthinking durumu için bana çok katkı sağladı.

19 haziran 17:08

116. yıllarca izlemeyi ertelediğim bir diziydi. eski diye güzel değildir sanıyor-dum. bu zamana kadar izlemediğime o kadar pişmanım ki... hem eski dizilere olan önyargımı kırdı, hem de çok güzel bir diziyi hayatıma katmış oldum. en sevdiğim karakter ise kesinlikle chandler ve phoebe<3 özellikle phoebe'nin tepkilerine o kadar çok gülüyorum ki ona ait bir yan dizi bile olabilirmiş.

4 haziran 22:38

115. Her bitirdiğimde tekrar ilk 2 bölümünü izleyerek sanki hiç gitmemişler gibi hissetmeye çalıştığım; bana göre gelmiş geçmiş en güzel dizi. Önceki entryde de bahsedildiği üzere monica ve rachel’ın giydiği parçalar 2018’de dahi giyilebilir; oldukça şıklar.

23 mayıs 03:26 23 mayıs 04:35


114. phoebe gibi bir karakteri içinde barındırdığı için bile izlenesi sitcom (sitcom sevmiyorum). rachel'ın ilk sezonlardaki kombinlerinin her parçası aşırı güzel ayrıca. 

23 mayıs 03:20

113. ne zaman canım sıkkın olsa, kahvaltı yapacak olsam, uyumadan önce izlediğim çok sevdiğim dizi. ilk bölümlerde inanılmaz sıkılmıştım. bumuymuş diye düşünmüştüm ama şimdi çok seviyorum. birkaç kere izlemişimdir. aynı giyisiler tekrar moda olmuş durumda. bu açıdan da kalbimi ayrı kazanıyor. bide racheli sevemiyorum bir türlü. ilk sezonlar iyiydi sanki ama gittikçe sinir olmaya başladım ben monika olsam onunla aynı evde kalmazdım assdf. ilk how i met your mother'ı izlediğim için onun yeri ayrı fakat gerçekten de çok benzer konular var. olsun ikisi de güzel. ve sonunda hep çok üzülüyorum. bir şekilde kopuyorlar çünkü.

19 nisan 22:38

112. birkaç sezondur heryerde tshirtlerini falan gördüğüm ve bu nedenle önyargılı yaklaştığım için köpek gibi pişman olduğum sitcom. neredeyse her bölümünde kahkahalarla gülmek nedir frambuaz kız? en son ne zaman hangi diziyi izlerken böyle gülmüştün bana bir anlatır mısın? 

29 mart 22:45