yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (1)

  8. Uygun fiyatlı maskeler içinde cidden fark yaratan, cildimi neme doyuran ve bebek poposu gibi yapan maske. İçeriğinde ilk sırada niacinamide olması da büyük avantaj. Yalnız içindeki serum o kadar fazla ki iyice boyuna ve yüze yedirmek gerekiyor. Maskeyi uyguladıktan sonra ekstra nemlendirmeye gerek olmuyor ve diğer kağıt maskelere kıyasla etkisi daha uzun sürüyor. Benim gibi cildiniz karmadan kuruya dönük ise oldukça işe yarayan bir maske mutlaka deneyin bence. Aynı serinin watery maskesine göre oldukça memnun kaldım.

  10 haziran 15:31

  7. Gerçekten iyi nemlendirdi. Aydınlık ve eşitlenmiş bir etki bıraktı bende. denediğim çoğu nem maskesi arasında en çok bunu beğendim. Olumsuz özellikleri ise yüzümü biraz yapış yapış yaptı. Çıkardıktan sonra saç çizgimde, kaşlarımın ortasında beyazlık bıraktı. Genel olarak etkisini beğendiğim için tekrar alırım.

  6 nisan 20:26

  6. Watsons gratis gibi yerlerde satılan kağıt maskeler arasında benim için en iyisi. Garnier nem bombası vs. bence bunun yanında sönük kalıyor. Verdiği aydınlık görüntüyü çok beğeniyorum tabi ki kalıcı bir etki olmuyor ancak ertesi sabah kalktığınızda etkisi sürüyor. Bu arada hem watery hem snowy i denedim. Snowy kesinlikle daha başarılı.

  22 ocak 18:17


  5. bu maskeyi nasıl övsem bilemiyorum. kağıt maskelerin aşırı pahalı olmasından dolayı bu maskeyi indirimde 6 tl ye görünce hemen kaptım.(gizlinot: diğer maskelere göre fiyatı uyguna geliyor) dün gece duştan sonra uyguladım, gayet güzel nemlendiren bir maskeydi. kuru ciltliler bilir nasıl olsa ertesi gün cildim kuruyacak, anlık bir sonuç alacağım diye düşündüm. ama hiç de öyle olmadı. uyandığımda cildim hala pofuduk gibi yumuşacık ve gayet neme doymuş bir şekilde. alnımı ne yaparsam yapayım nemlendiremiyorum o bile yumuşacık oldu. süslüler eğer benim gibi kuruluktan cildiniz pul pul olduysa bu ürün tam size göre, mutlaka deneyin diyorum başka da bir şey demiyorum.

  10 ocak 12:30 10 ocak 12:40

  4. gratis/watsons'ta satılan kağıt maskeler arasından bu zamana kadar en beğendiğim maske olmuştur kendisi. şimdiye kadar gittiğim hiçbir mağazada denk gelemediğim için varlığından yeni yeni haberim oluyor.

  daha önce denediğim kore maskelerinin hepsi yüzümle aynı boydaydı diye hatırlıyorum ama bu diğer süslülerin de belirttiği gibi yanlardan biraz küçük kaldı, boydan sorun yok fakat özellikle hafif geniş bir yüzünüz varsa yanaklarınızın gerisine doğru cildiniz boşta kalıyor. ben maskeyi yerleştirirken, beklerken ve çıkarırken yüzümün geneline masaj yaparak ürünü yedirdiğim için çok bir önemi kalmadı küçük gelmesinin, büyük dert değil bence. kağıt maskelerin ürün kısmı genelde daha sıvı, şeffaf ve hafif ürünlerden oluşuyor (gizlinot: etkisinin hemen geçmesinin en önemli sebebi bu zaten bence, su gibi olmaları) ama bu maskede öyle değil, daha krem/losyon kıvamında ve beyaz. maskeyi ilk çıkardığınızda da hayalet gibi oluyorsunuz zaten, ben durulayarak etkisini yok etmek yerine yüzüme 5-6 dakika boyunca yoğun şekilde masaj yaparak ürünü yediriyorum, böylece hem nem verme özelliği daha etkili oluyormuş gibi hissediyorum hem de beyaz beyaz kalıntı bırakma durumu olmuyor. verdiği nemi ve aydınlık görüntüyü gerçekten çok başarılı buldum. çıkardığınız anda "inanılmaz, cildim tamamen değişti" demiyorsunuz tabii ki, sonuçta 10 liraya satılan bir kağıt maskeden bahsediyoruz ama muadillerine kıyasla çok daha başarılı olduğunu düşünüyorum. etkisi bence de diğer maskelerden daha uzun süre kalıyor, cildimde bıraktığı nem ve ışıltı 1-2 gün boyunca fark ediliyor. leke ve renk açma özelliği gerçekten varsa mutlaka düzenli kullanımda belli olur diye düşünüyorum, henüz gözlemleyebilecek kadar çok kullanmadım. normal fiyatının 9-10 tl arası olması lazım ama bazen ufak tefek indirimlerle 7 tl civarına da düşüyor, öyle zamanlarda bulunursa iki tane alınabilir bence. bundan sonra karşıma çıktıkça düzenli olarak almaya devam edeceğim, frudianın diğer maskelerini de mutlaka denemeyi düşünüyorum. 

  1 ağustos 2020 01:08

  3. dün uyguladıktan sonra beni kendisine hayran bırakan ve daimi favorilerim arasına giren; cildimdeki nemlendirme, aydınlatma ve gözenek sıkılaştırma etkilerini bugün hala görebildiğim; hafif kremsi ve yapışkan yapıda; gayet temiz içerikli ve benzer fiyat aralığında satılan muadilleri arasında en iyi sonuçları aldığım kore menşeili birkaç kağıt maskeden biridir.

  tek paket içerisinde bol bol kullanılabilecek ürün oluşunu, maskesinin kağıt değil bez bir maske oluşunu, maskenin cildime verdiği serinletme ve nemlendirme etkisini çok sevdim. ayrıca gerçekten de maskenin etkisi hala sürüyor ki bugün sürdüğüm bb krem, baz kullanmadan yüzüme cuk oturdu ve gözenek görüntüsü şu an yok denecek kadar az. maskenin içeriğinde ilk sıralarda niacimide gibi güzel içerikler bulunuyor, bu bakımdan da güzel. indirim ile 7-8 tl'ye alınabilecek bir kağıt maske olarak ben bu üründen çok memnun kaldım.

  maske ile ilgili dikkat edilmesi gereken tek bir husus var ki o da kullanım sonrası beyaz ve kremsi kalıntılar bıraktığı için mutlaka durulanarak ciltten temizlenmesi gerekliliği ki bence bu kadar kusur kadı kızında da olur. (gizlinot: swh)

  aynı seriye ait watery maskeyi, fiyatına göre pahalı ve muadillerinden farksız bulmuştum ancak bu maskeyi gerçekten sevdim; indirimde öncelikli olarak satın alacağım ve stoklayacağım, herkeslere de gönül rahatlığı ile önerebileceğim kağıt maskeler listesine hızlı bir giriş yaptı kendisi. (gizlinot: swh)

  4 aralık 2019 09:15

  2. K-beauty kategorisinde watsonsta satılan kağıt maskelerin %90 oranında çoğunluğunu denedim. Hemen hemen hepsi aynı etkiyi gösterirken bu maske kesinlikle çok daha fazlasıydı benim için. Bunun kadar aydınlatan, parlatan ve adeta iki gün boyunca cildimde strobe cream varmışcasına etki bırakan olmadı. Anında etkisini görüyorsunuz ve daha önce her kim bunu önerdi bilmiyorum, ne zaman almak için gitsem ilk bu maske bitirilmiş oluyor. Görüldüğü yerde kapılmalı

  20 eylül 2019 18:49


  1. Çisem Çakır’ın uygun fiyatlı içeriği temiz ürünler videosundan görüp bugün iki çeşidini de 9 tl gibi bir fiyata aldım. İlk izlenimim maske benim yüzüme çok küçük geldi ki Kore menşeili hiçbir üründe yaşamadım bu sorunu. İçerik maskeye göre boldu yani ben yüzüme maskeyi uygulayıp içinde kalanların bir kısmını da boynuma uyguladım.hatta anneme bile maske çıktı içinde kalanlardan.üründe aktif içerik olarak glutathione ve niacinamide var cildi aydınlatmayı vaadediyor.ürünün üstünde ph değeri bilgisi de var daha önce kullandığım kağıt maskelerde rastlamamıştım buna hoşuma gitti. Beğendim şimdilik yarın da diğer çeşidini deneyip yorumlayacağım fiyatına göre sevdim ben bunu maskesi.

  ilgili medya:
  1
  30 ağustos 2019 22:33