yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (5)
  • medya (1)

  28. bu yaz saçma bir şekilde sürekli sinek ısırdı beni. ben de malesef çok kaşıdım ve kolumda bacağımda bir sürü kızarıklık oldu, iz kaldı. bu bölgelere bu kremden sürdüm ve düzenli kullanınca çok iyi geldi, izleri bayağı azalttı. birkaç kere de sivilcelerimde denedim ama onlarda bir faydasını göremedim 

  2 ağustos 19:43

  5

  27. mucizevi kremdir. ergenliğimde bile bir tane sivilce çıkmayan yüzümü 2 yıldır stres ve üzüntü kaynaklı sivilceler basmıştı. maalesef en ufak bi kızarıklığı bile yolmadan duramadığım için yüzüm yola yola yara bere içinde kaldı. her sabah 4 5 yeni sivilce çıkıyordu. ben onları yolup sıktıkça tekrar ediyordu tam bir kısır döngüye girmiştim yani. sonra sözlüklerden araştırarak bu kremi kullanmaya başladım. sabah uyandığımda yüzümü sabunla yıkayıp üstüne kremi sürdüm. aynısını akşam da yatmadan önce yaptım. bu süreçte hiç makyaj yapmadım. ve 10 gün sonra yüzüm tamamen pürüzsüz olmuştu. gerçekten hala inanamıyorum sürekli aynada yüzüme bakıyorum gerçekten geçti mi diye. çok çok memnun kaldım 2 aydır sürmüyorum ve regl dönemimde bile sivilcem çıkmıyor artık. benimkine benzer şikayetleri olan varsa kesinlikle tavsiye ediyorum süslüler.

  19 temmuz 19:05

  26. Göğsümde çıkan çıban için kullandım bu kremi.Çıbanla çok fazla oynamış,sıkmıştım salak gibi.Hatta bir ara hızımı alamayıp o kadar sıktım ki derin bir yara çukuru oluştu göğsümde.Sonra baktım geçmeyecek,iltihabı da akmıyor doktor tavsiyesiyle fucidini günde üç kez çıbanıma sürüp üstünü sargı beziyle kapattım.Daha iki gün içinde çıbanın iltihabı aktı,yarada kabuk bağladı.Birkaç hafta sonra da çukurdan eser kalmadı sadece kırmızı minik bir iz var o da geçer belki diye kullanmaya devam ediyorum.Antibiyotikli bir krem olduğu için yara izlerini geçirmede çok başarılı.Çukurlaşmış yara izini bile geçirdi yani.Ayrıca ameliyat izlerini de büyük oranda geçiriyormuş diye duydum.Sivilce izlerinde de işe yarayabilir belki.Tabii önce doktorunuza sormakta fayda var.

  18 haziran 18:05 18 haziran 18:06

  5

  25. İçerisinde fusidik asit ihtiva eden eş değeri Stafine olan kıl kökü iltihabına çook iyi gelen bir kremdir kendisi. Bu krem bizim eve Stafine olarak girmişti annemin eline bıçak geçmişti doktor ağızdan antibiyotiğin yanında bir de bunu topikal antibiyotik(bilmeyenler için harici olarak yani deri üzerine uyguladığımız) vermişti. Bir ara sivilce için tavsiye edildiğini okuduğumda kullanmıştım reçetesini okuyarak işte o zaman kıl kökü iltihabına yani bu iltihabı yapan stafilokok bakterilerine karşı savaştığını okumuştum. Neyse efendim bu benim sivilcelere ne artı ne eksi bişi yapmadı.(t bölgemde tek tük var ama gözüme batıyor, yanaklar kuru, karma cilt) Amma velakin bacaklarımda daha doğrusu kasık bölgemde dar pantolon, külotlu çorap ve tayt giymekten oluştuğunu düşündüğüm fındık büyüklüğündeki koyu renk irin dolu iltihabı bir sürüşte sindirdi ve beş altı gün kullanımda kuruttu iltihabı tamamen. Bence her evde bulunması gereken kremler arasına eklenmeli.

  21 mart 00:09

  24. cildime yaptırdığım bir işlem sonrası doktorum vermişti, daha sonra bacaklardaki batıklara da iyi geldiğini öğrendim ve denemek istedim.

  bingo, 1 haftadır aklıma geldikçe sürmeme rağmen gözle görülür bir şekilde azalttı. daha önce nerelerdeydin.

  19 mart 23:23

  23. İçeriğinde fucidik asit olan antibiyotikli krem. Ağda sonrası minik minik sivilceler (follikulit) derdinden muzdarip olanlara önerebileceğim dertlere deva kremdir ayrıca. Sabah akşam 2 gün sürülse yeter ama sabah dışarı çıkmadan sürülünce kollar yeşil yeşil durabilir, ona bir şey diyemem. 

  4 kasım 2018 13:53

  22. acil yardım çantasında olması gereken, kimi zaman hayat kurtaran krem.

  4 kasım 2018 13:37

  21. Pembe yeşil kaplı bir yüzeye sahip ancak içi baya dolu diye düşünürken yarısı hava çıktı. Herkeste öyle mi merak ediyorum. Yara, yanık, iz, leke, sivilce, kuruluk için kullananlar hayli fazla. Ben de gaza gelip aldım. Hoş bir kokusu var. Baya yogun bir krem. Etkisini zamanla görücez bakalım.

  4 kasım 2018 02:20 20 mart 17:16

  4

  20. Ciltteki bakteri gelişimini engellemeye çalışarak, bakterilerden kaynaklı cilt problemlerinin tedavisinde kullanılan antibiyotikli bir krem. kıl kökü iltihabı tedavisinde doktorumun tavsiyesi üzerinde kullanıp, memnun kaldığım bir krem olmuştu.

  3 kasım 2018 21:39

  19. özellikle ağda sonrası oluşan küçük sivilceler için kullandığım krem.normal sivilcelere de sürüyorum ama ben de pek işe yaramıyor maalesef.

  3 kasım 2018 19:19