girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (428)
  • medya (14)

428. gülben ergen ile olan videosunu neden yorumlara kapatmış acaba dedirten youtuber.

7 dk önce

427. cringe olmak için sevgilisini izlemeniz yeterli bence. hele ikisinin dans videoları...

dün 13:54

426. sen o kadar cool takıl, try soldier, niggı falan. sonra gel gülben ergenle nağğğğmeli nağğğmeli şarkı söylemeli video çek.

seviyordum falan ama içten kıro bir youtuber.

dün 13:47


425. Takip ettiğim, makyajlarını beğendiğim bir youtuberdı. En azından diğerleri kadar itici gelmiyordu. Gülben ergen ile videosunu gördüğümle takipten çıkardığım an arasında 1- 2 saniye var. Ünlü diye herkes herkesle video çekiyor, bir makyaj kanalı için alakasız ve saçma bir durum.

dün 12:07

424. gülben ergen ile video çekmiş youtuber. ne alaka anlamadım. videonun yorumlarını da devre dışı bırakmış bu arada.

dün 11:19

423. Türkçe bilmeyen türk youtuber :d bu kadar insan önünde bir iş yapıp da böyle kötü bir diksiyona sahip olmak da ne bileyim yani. Spiker gibi konuşmasını kimse beklemiyor da en azından kahküle kakkul-kakkül arası saçma sapan bir şey deme ya dhhshs. Hani konuşma dilinde h harfini tam vurgulayamayıp kaakül falan dersin de kakkul ne :D Hadi önceden abd'de yaşamasını bahane ediyordu telaffuz yanlışlarına ama abd'den döneli yıl oldu kız gökçe, hâlâ türkçe konuşmayı öğrenemedin.

11 ekim 13:25

422. Tüm videoları konuşma hataları ile dolu olan hahahah youtuber,  “simetri olmak” mı gerekiyor Gökçe... ya yerim seni ben agucuk bugucuk gel birlikte bronzerımızı “bir bütün olmak için” uygulayalım... öyyle konuşuyor işte...

5 ekim 10:18 5 ekim 11:06


421. Amerikada yaşayıp ingilizcesini ilerletmek yerine telaffuzunu bozmuş. Eski bir videosu var amerikaya nasıl gittim diye -bu aralar çok ilgimi çekiyor yurt dışına gitme mevzusu - orda gayet maybelline'i düzgün söylüyor ama daha sonraları meybıl diye telaffuz etmeye başlıyor. Nerden bu şekilde duydu bilmiyorum çünkü böyle telaffuz eden bir youtuber görmedim.

1 ekim 23:04

420. Yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle videolarını izlemeye başlamıştım ancak ilk anda sinir olup sonrasında sempatik bulduğum youtuber. Bence burnu güzel oldu. Gitgide güzelleşti bu kız ayol 

1 ekim 10:09

419. "Bugün biraz duygusalım" başlıklı videosuna denk gelip izledim az önce. Şu sıralar biraz duygusal olduğundan, birkaç aydır regl olamadığı için çok gergin olduğundan falan bahsetti. Benzer bir dönem yaşadığım için -caps lock- neredeyse -caps lock- üzülecektim ki en sinir olduğum youtuber cümlesini kurdu "arkadaşlar videolarda gördüğünüz gibi mükemmel ve kusursuz hayatlarımız yok. biz de ağlıyoruz bizim de sorunlarımız oluyor". yapma yaaa! ben de siz youtuberları aşırısı doğaüstü, asla derdi olmayan, şatolarda büyümüş birer peri falan sanıyordum bunu belirtmen iyi oldu. Bu insanlar kendilerini ne sanıyorlar acaba ya :d sürekli bi "biz de sıradan insanlarız" mesajı vermeye çalışmalar falan. Aksini iddia eden var mı çok merak ediyorum. Nasıl bir illüzyonun içindeler, nasıl kör olmuşlar anlamak gerçekten güç.

1 ekim 01:49