gökçe's life

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (353)
  • medya (10)

353. burun estetiğine karşı değilim, bir insanın yüzüne bakınca ilk göze çarpan şey burun oluyor tabi ki. kemerli, düşük, etli bir burun varsa insanın parası da varsa neden yaptırmasın ki. öncesinde hiç dikkatimi çekmemişti burnu ben yine güzel buluyordum ama şuan gerçekten çok farketmiş. yüzü çok daha güzel olmuş. zaten tarzı, makyajı falan birçok popüler youtubera göre daha iyi bence.

18 ocak 17:37

352. geçirdiği zor bi ameliyat sonrasında bile hala -sanıyorum ki takipçi kaybetmemek adına- mosmor göz altları kanlı gözleriyle storylerinde makyaj yapma çabasında olan kişi. yahu her şeyin başı sağlık bi kendini dinle biraz kendine gel bu kadar paragözlük niye çünkü çoğunun youtube hayatı dışında bi başarısı bi geliri yok büyük ihtimalle. neden olsun ki zaten bu kadar kolay ve eğlenceli yoldan para kazanmak varken dimi? neyse üzülmesin yakında telafi edebilmek adına daha çok işbirliği reklam yapar zaten

17 ocak 18:22

351. gökçe seni severim ama arkada moroccanoil şampuan varken benden elidor doğanın gücü kullandığına inanmamı bekleme. 

17 ocak 16:53

350. gökçeyi o kadar iyi anlıyorum ki ben de ilk burun ameliyatı olduğumda üstünde ödem olmuştu ve doktor bazı insanların burun ameliyatından sonra derilerinin böyle reaksiyon gösterip şiştiğini bir yıl içinde geçmezse tekrar ameliyat olmam gerektiğini ve ikinci ameliyattan sonra da tamamen geçeceğinin garantisini veremediğini söylemişti ve ben o şişlik inene kadar her sabah uyandığımda hayata küsüyodum, sabahları daha şiş oluyodu çünkü sonra kendiliğinden indi çok şükür

12 ocak 23:17


349. youtube da trende girmişti 3. ameliyat içerikli makyajı ile, çok güzel ve doğal olmuş burnu güle güle kullansın, insan bi sivilceden depresyona girerken iyi dayanmış o kadar zaman. 100 milyonuncu kez söylenmezse olmaz konuşmasından dolayı izleyemediğim youtuber.

8 ocak 17:22

348. burnunu ben de beğendim. kişiden kişiye böyle reaksiyonlar değişebiliyor, her insanın bünyesi farklı. ama maddi sıkıntı da çektim demesi doğru, görselliğe dayanan bir iş yaptığı için bunu herkesten fazla dert etmesi normal. ama beni konuşma tarzı daha çok rahatsız ediyor, maalesef ona bir çözüm yok. sesini kapatıp makyajını izliyorum.

8 ocak 16:12

347. yeni burnu ödem olmasına rağmen acayip güzel olmuş. çok beğendim.

önceki iki ameliyatı yapan doktorlara da herhangi bir atıfta bulunmaması çok asilceydi ama ben olsam ağzıma geleni sayardım. benim hafif kemerli bir burnum var. belki çok az törpüleme ile muhteşem olur bilemiyorum. ama ben bunu göze alamazken gökçe tam 3 sefer ameliyat olmak zorunda kalmış. bunu yaşatan doktora/doktorlara çok da ılımlı olabileceğimi sanmıyorum. gökçe'bu tavrı için takdir ettim.

burnunun hayatını ne kadar etkilediğini anlattığında üçüncü ameliyatı için cesaretine hayran kaldım. zor bir süreç ve bunu üç sefer yaşamak..

ama nihayetinde çok güzel ve muhteşem bir burnu olmuş. en kısa zamanda toparlasın ve artık açı derdi olmadan yaşasın dilerim.

8 ocak 09:31

346. İnstagram keşfetime düşen makyaj videosundan sonra, göz altlarımı kapatmayı beceremediğime bir kez daha kanaat getirdim.

8 ocak 00:21

345. Hayatımda hiç ameliyat olmadım. Kaş aldırıp, saç boyatmak dışında kozmetik değişiklikler de yaptırmadım.

Özellikle cerrahi müdahale şeklinde değişikliklerin çok büyük adımlar olduğunu düşünüyorum. Korkardım ben şahsen. Dişçiye bile zor gidiyorum.

İnsan burnunu cidden dert edinmezse, burnunu değiştirmek istemez örneğin. Benim teyzelerimden biri 20 yıl önce sağlık sebepleriyle burun ameliyatı oldu ama düzeltme yaptırmadı. Sırf estetik yaptırmış olmamak için. Keşke yaptırsaymış kadın 40 yaşına geldi hayatını temelden etkileyen bir burun kompleksi var. Burnu kemerli epey. Çok güzel bir kadın olmasına rağmen tüm hayatını etkiledi bu, açıkça aşağılık kompleksine dönüştü. Eşiyle ilişkisini, sosyal hayatını vs bile etkiledi. Kimse bir şey dediğinden değil (dediğim gibi güzel bir kadın) kendi kuruntusu.

Hal böyle olunca insanın kendinde gördüğü bir kusuru nasıl saplantı haline getirdiğini biliyorum.

Gökçe'nin burnundan rahatsız olmasını anlıyorum. İlk iki ameliyatının başarısızlığını, burnundaki ödemi çok sorun etmesini de anlıyorum.

Düşünün büyük bir cesaret ve umutla, o kadar da para verip, riske girip ameliyat oluyorsunuz, sonucu kötü olsa siz de çıldırmaz mısınız? Bunalıma girmez misiniz? Hiç burun ameliyatı olmadan önceki doğal büyük burnu insanı, ameliyatlı ama sorunlu burundan daha az rahatsız eder eminim.

O yüzden 3. defa ameliyat olmasına hiç takılmadım. Üstelik yeni görüntüsünü de çok beğendim. Umarım hiçbir sorun yaşamaz artık.

7 ocak 15:10

344. burnun kötü olmasının hayatı mahveden bir şey olduğunu öğrendim videosundan ve sürekli burnuma bakıyorum. ne bileyim o kadar da mahvetmez ya sanki.

7 ocak 14:34