girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (431)
  • medya (14)

431. hikayesinde ben artık markalardan gelenler çekmiycem, gelenleri hikayemde tanıtıcam dedi. çünkü gösteriş oluyor gibi geliyor, size gönderemediğimde de üzülüyorum dedi. ayrıca markayı da doğru dürüst tanıtamıyoruz, aylarca köşede bekliyor, adını söyleyip kenara koyuyoruz. kullandıkça buradan paylaşırım dedi. hem daha ayrıntılı olur hem de içime siner dedi. darısı diğer markalardan gelenler çekenlerin başına. ben artık youtuberların bu kadar övülmesinden sıkıldım, hediye yağmuruna tutulmalarından sıkıldım. üretmeyip kazananlardan sıkıldım. gökçe samimi geldi bana en azından ve diğer youtuberların önüne geçti benim gözümde.

21 ekim 02:08

430. gece uyku tutmayınca infilak makyajını açtım şimdi onu izliyorum:d  gülben ergen'in gökçe'yi (gbkz: kakıçlaya kakıçlaya) makyaj yapması ve gökçe'nin aşırı çekingenliği güldürdü. Ve yine yanındaki insana göre şekil alan gökçe, gülben ergen ruju sevmediğini söyleyince (gizlinot: özellikle takır takır diye betimledikleri sanıyorum likit mat ruj) birden o da sevmemeye başladı jdkfj Off youtuber-ünlü makyaj videolarından en iticisi çekilmiş bence. seren serengil ara beni, Birlikte ruj süreriz.

21 ekim 01:32

429. sevgilisi beyle ayrılmış olmalılar, hem fotoğraflar yok hem unfollowlaşılmış. gülben ergen videosunu buna yormak istiyorum swh iyi kız hoş kız olması etrafındaki insanlara göre şekil alan biri olduğu gerçeğini değiştirmiyor malesef

20 ekim 15:46


428. bu kızı gerçekten çok güzel buluyorum. daha önce birkaç kere gördüm kendisini, farklı bir havası var ama keşke diksiyonunu düzeltse biraz. spiker gibi konuşsun demiyorum ama kakkul ne gökçe (gizlinot: swh)

19 ekim 14:05

427. gülben ergen ile olan videosunu neden yorumlara kapatmış acaba dedirten youtuber.

19 ekim 13:38

426. cringe olmak için sevgilisini izlemeniz yeterli bence. hele ikisinin dans videoları...

18 ekim 13:54

425. sen o kadar cool takıl, try soldier, niggı falan. sonra gel gülben ergenle nağğğğmeli nağğğmeli şarkı söylemeli video çek.

seviyordum falan ama içten kıro bir youtuber.

18 ekim 13:47


424. Takip ettiğim, makyajlarını beğendiğim bir youtuberdı. En azından diğerleri kadar itici gelmiyordu. Gülben ergen ile videosunu gördüğümle takipten çıkardığım an arasında 1- 2 saniye var. Ünlü diye herkes herkesle video çekiyor, bir makyaj kanalı için alakasız ve saçma bir durum.

18 ekim 12:07

423. gülben ergen ile video çekmiş youtuber. ne alaka anlamadım. videonun yorumlarını da devre dışı bırakmış bu arada.

18 ekim 11:19

422. Türkçe bilmeyen türk youtuber :d bu kadar insan önünde bir iş yapıp da böyle kötü bir diksiyona sahip olmak da ne bileyim yani. Spiker gibi konuşmasını kimse beklemiyor da en azından kahküle kakkul-kakkül arası saçma sapan bir şey deme ya dhhshs. Hani konuşma dilinde h harfini tam vurgulayamayıp kaakül falan dersin de kakkul ne :D Hadi önceden abd'de yaşamasını bahane ediyordu telaffuz yanlışlarına ama abd'den döneli yıl oldu kız gökçe, hâlâ türkçe konuşmayı öğrenemedin.

11 ekim 13:25