sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (440)
 • medya (16)

440. Iğdır videosunu yeni izledim. Ne güzel bir şey yapmış, hiç pizza yememiştim diyen o çocuğa gidip sarılasım geldi, yüreğime oturdu. Helal olsun sana gökçe. Sosyal medya hayatımızda iyi kötü bir yer edindi artık, böyle videolar daha çok gelse keşke, bu video iki kişiye ilham verse inanın çok daha güzel günlere kavuşuruz. 

28 kasım 20:00

439. ığdır’ da çektiği son video o kadar güzel ki. Çocuk, yaşlı, genç, kadın,erkek veya hayvan birilerini kalpten gelerek mutlu etmek o kadar güzel bir şey ki.. İçlerinden bir çocuğun: ‘’biz hiç pizza yemedik, çok güzelmiş.’’ demesi neden bilmiyorum kalbimi acıttı.. keşke çok daha iyi bir eğitim alabilseler. farkli yaslardan ve farklı seviyelerden çocuklar tek bir sınıfta okuyor. Bu durumda bazılarının anlaması diğerlerine göre daha yavaş oluyordur. Bu sisteme bir an önce bir el atılmalı. Keşke öğretmen olabilseydim ve doğuda batiya gore cok daha zor sartlarda okumaya çalışan o güzel çocuklara eğitim verebilme mutluluğuna erisebilseydim. Bence muhteşem bir şey. 

Umarım daha fazla böyle icerik uretirsin. Teşekkürler Gökçe. 

28 kasım 18:45 28 kasım 18:46

438. kendisinin takipçisi değilim ama son yaptığı video daha anlamlı ve takdir edilesi bir video. Kendisine bu düşünceli hareketinden dolayı çok çok teşekkür etmeliyiz diye düşünüyorum. Yani bir tarafta başıma neler geldi diyip dünyanın en gereksiz derdini 20 dk anlatan youtuberlar, bir tarafta ise bu video. Youtube gerçekten büyük bir mecra artık. Umarım yaptığı hareket herkese örnek olur. Biz büyük şehirlerde yaşıyoruz hayatın hızına ve stresine kapılıp ülkemizin diğer ucunda böyle şeyler yaşandığını (ne yazıkki hala) unutuyoruz. Umarım günün birinde ülkedeki her çocuk eşit şartlarda, güzel okullarda okuyabilir. Kim bilir kaç tane parlak bireyi imkansızlıklar sebebiyle kaybediyoruz her yıl.

25 kasım 12:56


437. o kadar uzun zamandır izlemiyordum ki, takipçilerim bir günümü yönetiyor videosu keşfete düşünce aa bakayım dedim. üzülerek söylüyorum, telaffuzu falan geçtim, o ne itici bir konuşma tarzı? şekil açısından değil, üslup açısından, bu kadar üstten bakan tavırlar, gizlice elidor reklamı yapmalar, gratiste cringe hareketler ve izinsiz insanları direkt çekmesi falan. saç, makyaj, kombin hiçbiri bana hitap etmiyor ama yine de zevk meselesi der geçerim, bu haller hareketler ise şulenin sahte sahte sırıtıp oynamasından daha cringe.

24 kasım 19:52

436. Rapper halleri üstünde ona aitmis gibi durmuyordu zaten.Sevgilisindende ayrilinca bizim rapper gökce gülben ergen ile video cekmis.Söyleyeceklerim bu kadar.

:)

24 kasım 18:54

435. Iğdır’da bi köy okulunu ziyaret etmiş o kadar mutlu oldum ki teşekkürler Gökçe. Onları özellikle liseli kızlar örnek alıyor yaptığın şey gerçekten çok güzel,takdir edilesi. Artık her şeyin sosyal medyada şekillenmesi duyarlılıklara bile yön verir oldu takipçilerinin dikkatini böyle bir sosyal yardıma çekmesi o kadar önemli ki.Umarım diğerleri de onu örnek alır da dünyanın en kötü şeyi başıma geldi diye sitem ettikleri şeylerin ne kadar basit şeyler olduklarını görürler.Hem kendi aydınlanmaları gerçekleşir  hem de insanların dikkatlerini böyle sosyal yardımlaşmalara çekmiş olurlar.Yıllarca çok iyi bir özel kurumda öğretmenlik yapıp şu an doğuda çalışan biri olarak yazdım Türkiye’nin gerçekleri canımı yakıyor. Burayı okuyorsan teşekkür ederim Gökçe fotoğraflara bakınca içim ısındı

24 kasım 09:56 24 kasım 09:57

434. Benimle hazırlanın new york başlığı altında 10 kasımda yüklediği videoyu izleyeyim dedim ama demez olsaydım keşke. Yaptığı makyajı ne kadar kötü uyguladığından bahsetmiyorum bile fakat video göz göre göre makyaj trendi tarafından sponsorlu olduğu halde, bunu videoda oradan aldığı shieido ürünleri burnumuza sokmasından ya da bütün ürünlerin linki aşağıda olacak deyip sadece makyaj trendinin shiseido ürün linklerinden başka hiçbir ürünün linkini koymamasından gayet açık bir şekilde anlayabiliriz, hala videonun sponsorlu olduğundan ne videonun başlığında, ne açıklamalar kutusunda ne de videonun içinde bahsetmemesi yetmezmiş gibi bir de açıklamalara video sponsorlu değildir yazması. Türk youtuberlerın bu şekilde izleyicilerini aptal yerine koymasından bıkan tek ben değilim sanırım ki video altında birçok yorumda da bundan söz edilmiş. Abone değildim zaten, ana sayfama düşerse izliyordum ama artık onu da yapmam. Gökçecim ne sen çok zekisin ne de biz çok aptal :)

21 kasım 21:51 21 kasım 22:01


433. Her ilişkinin bitmesi beni üzer ama sanki devlet sırrıymış gibi story’de o şekilde yazıp paylaşması bana garip geldi 

Neden her blogger kendini çok başka dünyalarda sanıyor anlamıyorum 

12 kasım 00:41

432. Son videosunda kulaklarım beni yanıltmıyorsa “champion” kelimesini “şempeyn” olarak telaffuz etti...

10 kasım 21:36

431. bugün can sıkıntısından youtubeda gezinirken denk geldi. ilk defa videolarını izledim. gidip namaz kılıcam birazdan bugüne kadar kendinden habersizdim bin şükür. 15 dakika falan izledim totalde.

6 kasım 22:27