sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (444)
 • medya (16)

444. şevval şahin'i çok övüyor .tamam uzun ince maaşallah güzel de ay baydı.ok hepiniz güzelsiniz işte.

öte yandan bir ara gökçenin yüzü ve kafasının kocaman olduğuyla ilgili bir takıntısı vardı.yüzüm kocaman kocaman deyip duruyordu.maybelline etkinliğinden sonra gigi hadid için yüzü minnacık ufacık demesiyle ben de insanların buna taktığını farkettim daha önce bu hiç aklıma gelmemişti.

dün 11:16 dün 11:17

443. Sanırım rapçi kız imajından sonra bir süre de miss turkey tarzıyla kendisini izleyeceğiz. 

17 aralık 19:52

442. gökçe ve arkadaşları neden hepsi birbirine benziyor

17 aralık 13:19


441. 2018 miss turkey güzeli şevval gerizekalılığıyla videosuna damga vurmuş ahsjshs kediyi severken gökçeye bunun cinsiyeti ne ben de bundan alıcam deyip cinsini sormaya çalıştı. oyuncak mı bu barkodunu soruyo sanki. insanlar bas bas bağırıyo bunlar hala cins kedi satın alıyolar inanamıyorum gerçekten. gerçi diğer arkadaşlarının da şevvalden farkı yok adhjsjs inanılmaz kötü bir video olmuş

17 aralık 13:14 17 aralık 13:18

440. Iğdır videosunu yeni izledim. Ne güzel bir şey yapmış, hiç pizza yememiştim diyen o çocuğa gidip sarılasım geldi, yüreğime oturdu. Helal olsun sana gökçe. Sosyal medya hayatımızda iyi kötü bir yer edindi artık, böyle videolar daha çok gelse keşke, bu video iki kişiye ilham verse inanın çok daha güzel günlere kavuşuruz. 

28 kasım 20:00

439. ığdır’ da çektiği son video o kadar güzel ki. Çocuk, yaşlı, genç, kadın,erkek veya hayvan birilerini kalpten gelerek mutlu etmek o kadar güzel bir şey ki.. İçlerinden bir çocuğun: ‘’biz hiç pizza yemedik, çok güzelmiş.’’ demesi neden bilmiyorum kalbimi acıttı.. keşke çok daha iyi bir eğitim alabilseler. farkli yaslardan ve farklı seviyelerden çocuklar tek bir sınıfta okuyor. Bu durumda bazılarının anlaması diğerlerine göre daha yavaş oluyordur. Bu sisteme bir an önce bir el atılmalı. Keşke öğretmen olabilseydim ve doğuda batiya gore cok daha zor sartlarda okumaya çalışan o güzel çocuklara eğitim verebilme mutluluğuna erisebilseydim. Bence muhteşem bir şey. 

Umarım daha fazla böyle icerik uretirsin. Teşekkürler Gökçe. 

28 kasım 18:45 28 kasım 18:46

438. kendisinin takipçisi değilim ama son yaptığı video daha anlamlı ve takdir edilesi bir video. Kendisine bu düşünceli hareketinden dolayı çok çok teşekkür etmeliyiz diye düşünüyorum. Yani bir tarafta başıma neler geldi diyip dünyanın en gereksiz derdini 20 dk anlatan youtuberlar, bir tarafta ise bu video. Youtube gerçekten büyük bir mecra artık. Umarım yaptığı hareket herkese örnek olur. Biz büyük şehirlerde yaşıyoruz hayatın hızına ve stresine kapılıp ülkemizin diğer ucunda böyle şeyler yaşandığını (ne yazıkki hala) unutuyoruz. Umarım günün birinde ülkedeki her çocuk eşit şartlarda, güzel okullarda okuyabilir. Kim bilir kaç tane parlak bireyi imkansızlıklar sebebiyle kaybediyoruz her yıl.

25 kasım 12:56


437. o kadar uzun zamandır izlemiyordum ki, takipçilerim bir günümü yönetiyor videosu keşfete düşünce aa bakayım dedim. üzülerek söylüyorum, telaffuzu falan geçtim, o ne itici bir konuşma tarzı? şekil açısından değil, üslup açısından, bu kadar üstten bakan tavırlar, gizlice elidor reklamı yapmalar, gratiste cringe hareketler ve izinsiz insanları direkt çekmesi falan. saç, makyaj, kombin hiçbiri bana hitap etmiyor ama yine de zevk meselesi der geçerim, bu haller hareketler ise şulenin sahte sahte sırıtıp oynamasından daha cringe.

24 kasım 19:52

436. Rapper halleri üstünde ona aitmis gibi durmuyordu zaten.Sevgilisindende ayrilinca bizim rapper gökce gülben ergen ile video cekmis.Söyleyeceklerim bu kadar.

:)

24 kasım 18:54

435. Iğdır’da bi köy okulunu ziyaret etmiş o kadar mutlu oldum ki teşekkürler Gökçe. Onları özellikle liseli kızlar örnek alıyor yaptığın şey gerçekten çok güzel,takdir edilesi. Artık her şeyin sosyal medyada şekillenmesi duyarlılıklara bile yön verir oldu takipçilerinin dikkatini böyle bir sosyal yardıma çekmesi o kadar önemli ki.Umarım diğerleri de onu örnek alır da dünyanın en kötü şeyi başıma geldi diye sitem ettikleri şeylerin ne kadar basit şeyler olduklarını görürler.Hem kendi aydınlanmaları gerçekleşir  hem de insanların dikkatlerini böyle sosyal yardımlaşmalara çekmiş olurlar.Yıllarca çok iyi bir özel kurumda öğretmenlik yapıp şu an doğuda çalışan biri olarak yazdım Türkiye’nin gerçekleri canımı yakıyor. Burayı okuyorsan teşekkür ederim Gökçe fotoğraflara bakınca içim ısındı

24 kasım 09:56 24 kasım 09:57