yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (513)
  • medya (17)

  513. duygu'nun yaptığından kat kat daha kötü bir şey yaptı kendisi bence. hadi duygu'nun yaptığına salaklık dersin, narsistlik/egoistlik dersin, kendini ifade etmeyi beceremiyor dersin ama gökçe'nin yaptığı? baktı duygu linç ediliyor hemen bu durumu fırsat kollayıp prim kasmaya çalıştı. hem de böyle bir olayda yaa ortada bir ölüm var ölüm, inanılır gibi değil. bu çok daha büyük bir terbiyesizlik bence.

  ama sözlükte gökçe'ye karşı takıntılı bir nefret söz konusu olmadığı için duygu kadar konuşulmadı tabii. çünkü süslü sözlük üyeleri olarak çok iyi niyetliyiz, yapılan her türlü saçmalığa hemen karşı çıkarız, tabii eğer o saçmalığı duygu yaptıysa. (gizlinot: şu an duyguyu savunuyor gibi göründüğüm için kendimden nefret ettim ama maalesef durum budur)

  insanlara umut olmuş bir genç kızın vefatından sonra konuştuğumuz konulara bakın, çok yazık. yere batsın duygusu da gökçesi de nefret ettim artık iğrendim hepsinden ya.

  bugün 13:39

  512. Gökçe’deki bu olmamışlık,çiğlik,o bişeylerin hep eksik oluşu ne yaparsa yapsın geçmiyor. Asla tarz olamıyor mesela, eğreti duruyor ne giyerse giysin, ne yaparsa yapsın.Çok beğeniyorum, güzel bir kadın, o ayrı ama sanki hep ergenlik döneminde gibi. Yaptığı gafı da buna bağlıyorum. Duygu’ya yorum bile yapmak istemiyorum, hiçbir zaman sevemediğim ve yapmacık bulduğum biri. Gökçe’yi eleştirmem Duygu’yu haklı çıkarmak için değil Yani onu demek istiyorum. Hepsi aynı kafada, reklam peşinde koşan insanlar...

  Edit: imla

  bugün 00:59 bugün 01:01

  511. Prim amaçlı değil, ani bir sinirle yaptığını düşünüyorum. Burada duygu hakkında sinirle girdi yazan çoğumuzdan, bende o kişilere dahilim, tek farkı sosyal medyada çok fazla takipçisi olması. Daha dikkatli olabilir miydi, olabilirdi. Yine de insan sinir anında çok fazla kendine hakim olamıyor.

  bugün 00:00

  510. prim kokuyor. şu hassas konuda bile yaptığı rezilliğe bak. duygudan gram farkı yok gözümde.

  dün 23:00

  509. ya bunlar var ya ekran önünde iş yapıyorlar diye iyice kafayı yediler. takipçisi 1k olan da kendini bi şey sanmaya başladı iyice. duygu desen, yok yani bu kızların üstüne söylenecek çok şey var da gerek var mı. buraya yazıp yazıp kafa dağıtıyorum da işte.

  koştur koştur kendini kanıtlama çaban ne gökçe. hayatınızı seriyosunuz ayaklar altına her şeyinizi görüyoruz üstüne hala kendinizi kanıtlama çabasındasınız.

  mesela o ilişkisi tvlere kadar çıktı üstüne sevgilisiyle fotosunu koymuş ya o kadar sakil ki, o kadar basit ki. o poz, o duruş, olmuyor gökçe senden olmuyor.

  duygu desen kaymak tabakada yaşıyor. erişemezsin yani böyle bir olay üzerinden kendini duyguya yaklaştıramazsın bile çünkü ikinizde konuşmayı bilmiyorsunuz.

  edit:düzeltme

  dün 13:38 dün 13:42

  508. Böyle youtuberlarla ilgili yazmayı çizmeyi, her haltlarını eleştirmeyi sevmiyorum amaa twitterda gördüm instagramina yazdığı şeyi, midem bulandı! Gene de dilerim ölümle, hastalıkla sınanmazsınız youtuber gökçe, gerçi onunla bile sınansanız da anlamazsınız, kafayı kendinizle ve prim yapmakla bozmuşsunuz... yazık!

  dün 13:27 dün 13:28

  507. Herkes yaptığını eleştirirken Haluk Levent de yaptı o yaptıysa doğrudur deyip savunmak ne ya Haluk Levent de yanlış yapamıyor mu 

  dün 12:49

  506. tarzını pek sevmem, kendisiyle ilgili görüşlerimi daha önce yazdıklarımı hatırlayanlar bilir, fakat hakkını vermek lazım, güzellik kanalları arasında en duyarlılarındandır.

  zamanının ve bence gelirinin de bir bölümünü hastalıkla ve engelleri nedeniyle zorluklarla mücadele eden, hastanede, yoğun bakımda vb. olan insanlara yardım etmeye adayan bir influencerdır.

  bu hassasiyeti nedeniyle görüşlerini sert ifade etmesini anlayabiliyorum. Aynısını neslican tay yoğun bakımdayken (link: https://twitter.com/haluklevent/status/1174406742442237952 hastanede olan) haluk levent'de duygu özaslan için yaptı. yakın gördüğünüz birinin ölümü üzerinden bir mahlukat prim yapmaya kalksa siz ne yapardınız?  (link: https://twitter.com/haluklevent/status/1175166172121260038 link)

  Bu bağlamda değerlendirilmelidir. 

  dün 12:36 dün 12:56

  505. Böyle bir durumda sidik yarıştırması, bakın en duyarlı benim tripleri çok itici. Duygu’nun düşüncesizce konuştuğunu, yaptığı şeyin pot kırmak olduğunu düşünüyorum. Gökçe’ninse kendine böyle bir durumdan pay çıkardığını. Duygu’ya anlam veremiyorum bu kız konuşmayı ne zaman öğrenecek diyorum. Gökçe’dense ciddi derecede rahatsız oldum, birinin açığını yakalamak istersin fırsat kollarsın ve ilk anda saldırırsın ama o an böyle bir an olmamalıydı. Tamam sen duygu’dan daha düşüncelisin bunu kanıtlamak için böyle bir an bekliyordun. Kendini ispatladığına göre madalyanı nereye yolluyoruz?

  dün 11:04

  504. Neslican üzerinden prim kasmaya çalışan bir diğer youtuber.Duygunun yaptığı çok çirkin evet ama gökçenin yaptığı bildiğin terbiyesizlik. Ama duyguya olan nefret gökçeye olmadığı için o kadar tepki almıyor. Bu da sözlük ikiyüzlülüğü.

  dün 10:15