yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (511)
  • medya (17)

  511. ya bunlar var ya ekran önünde iş yapıyorlar diye iyice kafayı yediler. takipçisi 1k olan da kendini bi şey sanmaya başladı iyice. duygu desen, yok yani bu kızların üstüne söylenecek çok şey var da gerek var mı. buraya yazıp yazıp kafa dağıtıyorum da işte.

  koştur koştur kendini kanıtlama çaban ne gökçe. hayatınızı seriyosunuz ayaklar altına her şeyinizi görüyoruz üstüne hala kendinizi kanıtlama çabasındasınız.

  mesela o ilişkisi tvlere kadar çıktı üstüne sevgilisiyle fotosunu koymuş ya o kadar sakil ki, o kadar basit ki. o poz, o duruş, olmuyor gökçe senden olmuyor.

  duygu desen kaymak tabakada yaşıyor. erişemezsin yani böyle bir olay üzerinden kendini duyguya yaklaştıramazsın bile çünkü ikinizde konuşmayı bilmiyorsunuz.

  edit:düzeltme

  48 dk önce 44 dk önce

  510. Böyle youtuberlarla ilgili yazmayı çizmeyi, her haltlarını eleştirmeyi sevmiyorum amaa twitterda gördüm instagramina yazdığı şeyi, midem bulandı! Gene de dilerim ölümle, hastalıkla sınanmazsınız youtuber gökçe, gerçi onunla bile sınansanız da anlamazsınız, kafayı kendinizle ve prim yapmakla bozmuşsunuz... yazık!

  59 dk önce 58 dk önce

  509. Leşşşşşş.

  Duygu’ya yapılan haksız linç üzerinden prim yapayım derken öyle döt olursun işte. Duygu normal olan paylaşımını elbette silmez ama sen öyle tıpış tıpış profilini kilitlersin. 

  Hani duygu üzerinden prim yapmak sektörde sıkça görülen bir durum da neslicanı nasıl bir karaktersizlikle bu iğrençliğine alet edebiliyorsun ya?

  Şu eski sevgilisi İrem derici olayları sırasında da belliydi seviyesi zaten. öyle biriyle sevgili olabilmesi. Eee bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim demişler. 

  Leş.

  1 saat önce

  508. Herkes yaptığını eleştirirken Haluk Levent de yaptı o yaptıysa doğrudur deyip savunmak ne ya Haluk Levent de yanlış yapamıyor mu 

  1 saat önce

  507. tarzını pek sevmem, kendisiyle ilgili görüşlerimi daha önce yazdıklarımı hatırlayanlar bilir, fakat hakkını vermek lazım, güzellik kanalları arasında en duyarlılarındandır.

  zamanının ve bence gelirinin de bir bölümünü hastalıkla ve engelleri nedeniyle zorluklarla mücadele eden, hastanede, yoğun bakımda vb. olan insanlara yardım etmeye adayan bir influencerdır.

  bu hassasiyeti nedeniyle görüşlerini sert ifade etmesini anlayabiliyorum. Aynısını neslican tay yoğun bakımdayken (link: https://twitter.com/haluklevent/status/1174406742442237952 hastanede olan) haluk levent'de duygu özaslan için yaptı. yakın gördüğünüz birinin ölümü üzerinden bir mahlukat prim yapmaya kalksa siz ne yapardınız?  (link: https://twitter.com/haluklevent/status/1175166172121260038 link)

  Bu bağlamda değerlendirilmelidir. 

  1 saat önce 1 saat önce

  506. Böyle bir durumda sidik yarıştırması, bakın en duyarlı benim tripleri çok itici. Duygu’nun düşüncesizce konuştuğunu, yaptığı şeyin pot kırmak olduğunu düşünüyorum. Gökçe’ninse kendine böyle bir durumdan pay çıkardığını. Duygu’ya anlam veremiyorum bu kız konuşmayı ne zaman öğrenecek diyorum. Gökçe’dense ciddi derecede rahatsız oldum, birinin açığını yakalamak istersin fırsat kollarsın ve ilk anda saldırırsın ama o an böyle bir an olmamalıydı. Tamam sen duygu’dan daha düşüncelisin bunu kanıtlamak için böyle bir an bekliyordun. Kendini ispatladığına göre madalyanı nereye yolluyoruz?

  bugün 11:04

  505. Neslican üzerinden prim kasmaya çalışan bir diğer youtuber.Duygunun yaptığı çok çirkin evet ama gökçenin yaptığı bildiğin terbiyesizlik. Ama duyguya olan nefret gökçeye olmadığı için o kadar tepki almıyor. Bu da sözlük ikiyüzlülüğü.

  bugün 10:15

  504. duygu özaslan'ın yaptığına tepki vermeye çalışırken ondan çok daha rezil bir şey yazmış kişidir.

  sadece sen kimsin ya diyebildim okuduğumda. kimsin ki neslican gibi mücadelenin simgesi olmuş bir insana 'seni güzel mesajlarına kadar önemsedik' diyebiliyorsun, kadar ?

  sevgilimi elimden aldılar diye youtube videosu çekmek değildi neslican'ın cesareti, mücadelesi, azmi. senin gibi insanlara prim malzemesi olacak biri hiç değildi.

  gerçekten iğrençsin.

  bugün 09:45

  503. Neslican’in vefatından ve üzerine duygu özaslanın yaptığı linc edilen yorum üzerinden dahi prim kaşmaya çalışmış, bunu da herkesin gözüne sokarak beceriksizce yapınca sonunda kendini kepaze etmiş internet ünlüsü. bir insanın bunu yapması için beyin denen bir organdan haberinin olmaması lazım.Peter pettigrew türkiye şubesi mübarek, öyle tiksindirdi herkesi kendinden. sabah bloklayayım diye ınstagramda baktım hesabı kilitli tabii. yüzüne tükürsem utanmazsın ya.

  bugün 09:11

  502. Duygu ozaslan a laf atmak amacıyla " biz senin mesajını hep önemsedik " yazmış olan kişidir. Gerçekten bu ikisine bişey demek istemiyorum. Tamam siz çok seviyorsunuz tamam neslican size mesaj attı tamam.

  ilgili medya:
  1
  bugün 05:01