yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (586)
  • medya (18)

  586. Takip etmediğim influencer. Denedim, sarmadı. Öte yandan hakkında konuşulanlara pek duyarsız kalamadım.

  Arkadaşlar, influencer olup da dikkat çekmek istemeyen yoktur bence. Bir de kadınların çeşitli değişimleri niçin ilişkilerinin başlayıp bitmesine, daha doğrusu, bir erkeğin varlığına veya yokluğuna bağlanır, pek çözemedim açıkçası.

  Çıplaklık ve memenin pek de Avrupai şeyler olduğunu düşünmüyorum ve bu şekilde yorumlanmasının saçma olduğuna inanıyorum. Birine yakıştırıp yakıştırmamamız üzerinden var olan olgular değiller. Bahsedilen hikayesini izlemedim. Dediğim gibi, hiçbir merakım yok kendisine. Fakat afrikalı kabile mensubunun da gösterdiği, sokakta emziren annenin de lüzum gördüğünde dışarı çıkardığı bir uzuv meme. Cinsel anlamda kullanıldığı aşikâr ama genitalimizle aynı "anlama" sahip değil yani. Dolayısıyla bana kalırsa onda bir olmamışlık olduğunu söyleyen kişilerin de yıkması gereken tabular var. Tabular her zaman meme açarak yıkılmak zorunda değil elbette, bazen de aslında düşündüğümüzden çok daha yüzeysel bir konu üzerine konuşmadan yıkılır.

  2 ağustos 00:33

  585. Çok güzel bir fiziği var iyi de makyaj yapıyor, ama Saçından başından üstünden kıroluk akıyor.

  1 ağustos 21:17

  584. tamam hadi tekne turunda vs güneşin altında hadi üstsüz güneşlenirsin de; çıkardığı yer full gölge gözüküyor zaten, ''ben özgürüm'' efektiyle çıkarıp story atmak için kasmış gibi. hadi bak yine canı istiyorsa çıkarsın bizene de; gökçe'nin eski tavırları ve şimdikiler çook farklı kesinlikle bir tutarlılık yok. bu yüzden dikkat çekme ya da özenti havası veriyor. bir keresinde de trendyol mayokini tanıtırken ''arka taraf bayağı açık, bayağı, bayağııııı'' diye el hareketleri ile seksi göndermeler yapıyordu. ''hoşlandığım erkek seksi kızları beğeniyormuş denilince ben'' hareketleri gibi duruyor.

  1 ağustos 15:21 1 ağustos 15:22


  583. yat turuna çıkıp sonra bi adaya yürüyüşe gidince ya da neresiyse bilmiyorum, insanın ilk yapacağı şey üstünü çıkartması mı olmalı ? isteyen istediğini giyer giymez isterse üstsüz de güneşlendir o ayrı , ama üstünü çıkartacağına keşke altında bu sıcakta giydiğin siyah taytı çıkartsaydın be gökçe 

  videonun arka planı şöyle: kanka dur  ben üstümü çıkarayım sen beni arkadan yürürken çek tamam mı kimse yok di mi burada h

  1 ağustos 14:51

  582. burada gördükçe bakıyorum da. Ne yaparsa yapsın aşırı alaturka, demode duran bi kadın. Bunu aşamıyor

  1 ağustos 13:27

  581. Son hikayesinde üstü çıplak olarak görünüyor. Simdi gelip sanane istediğini yapar diyenler çıkacak ama bu durum çok farklı. Dikkat çekmek için yaptığı çok belli.

  31 temmuz 21:56

  580. paylaştıgı durum videolarındaki fiziği ile ig postlarındaki fiziği çok farklı.videolarında epey zayıf ve 1.63 boylarında gorunuyor.

  31 temmuz 21:37


  579. Durduramıyoruz efendim soyundukça soyunan kadın

  31 temmuz 21:22

  578. meme ve g.t açanın daha iyi para kazandığı günümüz insta fenomen modasına uymuştur sadece. Bundan 5 yıl öncesinde bu derece açıklıkla bezenmiş teşhirci pozlar veriyor muydu bu kızlar? Pek isim sayamam ama duygu bile şu son zamanlardaki gibi değildi. Neler olmuş tüm bu kızlara? Yürüyedurun instagirller, özgürlük yolunda idolsunuz (!) Beleşçi vasıfsız teşhircilikten bolca para kazanılan işe(!) mensup ablalardan biri diye tanımlarım.

  25 temmuz 04:00 25 temmuz 10:40

  577. artık kimin neyi nasıl paylaştığına karışmasak mı? bu kişinin bedeni de olabilir, bir nesne de. zaten ig kurallarına aykırı bir görseli siliyor; ama biz bu şekilde baskı yapmasak mı kimseye? 

  biliyorum ki buradaki pek çok kadın çağdaş görüşlü; bunu da çıplaklık çağdaşlıktır manasında söylemiyorum ancak hepimizin belli bir giyim kuşam tarzı, belli paylaşımları var ve biliyorsunuz ki bizlere "çok normal" gelen şeyler mesela bir şortla sokakta dolaşmak, başkalarına anormal-günah gelebiliyor ve bizlere ne şekillerde müdahale ettiklerini hepimiz biliyoruz.

  şimdi gelelim gökçe'ye; bu paylaşımı ben yapmam, tercih etmem bu benim kişisel fikrim. ancak paylaşan bir kadına da "bu kadar da olmaz" diyemem, dememeliyim. çünkü bunun bir çizgisi olamaz, üstte de belirttiğim gibi herkesin normali farklıdır. bir başkası da gelip benim normalime -mesela bikinili fotoğrafıma- baskı uygular, başka birisi de örtülü bir kadının makyajlı fotoğrafına baskı uygular bu böyle büyüyerek devam ediyor. siz de rastlamışsınızdır özellikle örtülü kadınlara bu çok yapılıyor; kendince çok daha müslüman olan kadın diğer örtülü kadının uygunsuz bulduğu görseline tepki yağdırıyor. işte bu zihniyetin gökçe'ye neden poponu paylaştın bu teşhircilik demesi arasında bir fark maalesef yok.

  lütfen özellikle hiçbir kadına -ve tabi ki hiçbir insana aslında- kendi normalimizi dayatmaya çalışmayalım, buradan başlayalım ki erkekler de buna cesaret bulamasın. inanın ufak gibi görünen ama çok büyük bir problem bu.

  24 temmuz 10:48