sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (175)
  • medya (3)

  175. bedava tatile gittiği için eleştirilen youtuber. neden eleştirildiğini anlamıyorum. düşünsene biri size "bedava tatile gitmek ister misin?" diye soruyor siz hayır istemiyorum diyorsunuz. varsa bedava tatil istemeyen bana mesaj atsın tanışalım:)

  13 haziran 17:06 15 haziran 11:44

  174. atanamamış duygu özaslan.

  13 haziran 11:38

  173. Kendisinin hiç bir videosunu izlemedim instagram da keşfette denk gelince baktım. Güzel kız saçları çok güzel geçenler de aynı yerde kahvaltı yaptık. Bence tek sıkıntısı kendi vücuduna göre giyinmiyor. Çok uzun boylu değil ona göre boyunu kesmeyen onu daha uzun gösterecek şeyler giyse kendini tanıyarak giyinse çok daha güzel olur. Makyajsız doğal gayet güzeldi.

  12 haziran 23:37

  172. başlığı görünce kimmiş neymiş diye instasına bi bakayım dedim. vallahi kızlar siz iflah olmazsınız. nerde işe yaramayan, zevkten uzak, boş insan hesapları var izler durur bedava tatil kazandırırsınız, postlarının altında yok bitanem şöyle güzelsin, yok aşkım balım böyle güzelsin, saçlarına ölüyorum ama buraya gelince kin, nefret. izlemeyin abi izlemeyin de bunlar da havadan boş yere sırtınızdan geçinmesin. (gizlinot: kustum resmen)

  12 haziran 15:43

  171. Bir süslünün medya olarak da koyduğu nerden aldığını söylemediği kirpikler AliExpress aynısından bende almıştım 1 dolar. Belki onun için söylememiştir youtuberlarda varya ucuzsa söylememe hastalığı. Uzun zaman önce izlemiştim baya izlerken dişleri beni rahatsız ediyordu düzelttirdi mi bilmiyorum diş takıntım vardır. Onun dışında saçları çok sevimli, Makeup artistim diyormuş ama ona daha kırk fırın ekmek var bence, bide feminist tavırları bana çok yapmacık geliyor sanki dikkat çekmek için yapıyormuş gibi...

  12 haziran 12:53

  170. şimdi sayın yazarlar,

  ben bu yutubır hanım kızımızı hiç izlemedim. hiçbir yutubırı takip etmediğim gibi bu şahsı da takiplemiyorum. ama youtube'da ya da keşfette bazen karşıma çıkıyor. çok itici geliyordu bana. ilk bi ''gömlekterujizi'' nicki beni irrite etmişti zaten. hoş bi nick değil. her neyse.

  bedava tatil yaptı falan diye eleştiriliyor şu sıra. öyleymiş. sözlükte mütemadiyen bu serzenişleri okuyoruz. işte naptı ki bu kadar kazandı, tatili bedavaya getirdi!!, danla kim ki lamborginiye biniyor vb. ki ben de bu durumdan rahatsız olan bir insan olarak uzun zamandır izlemeyi ve takip etmeyi bıraktım bu güruhu. olan zamanıma ve parama oluyor. çünkü illa ki biz de görüp almak istiyoruz vs.

  bence siz de öyle yapın.

  ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim. hepimiz eleştiriyoruz ya hani bedava tatil yapıyor, bütün markalar bedava ürün gönderiyor diye. fırsatını bulsa onlardan daha çok keyfini çıkarıp götü başı dağıtacak da çok insan var bu eleştirenlerin arasında :) hatta yapmayacak insan tanımıyorum. o yüzden çok da şeyapmamak lazım. izlemeyiverin gitsin.

  Edit: izlemeyin izlemeyin dedim dedim instagram keşfetime düştü gene baktım, bakmaz olaydım. Haklı gururmuş. Hasbam. Bedava tatilin neyi haklı gurur? Tamam git gez de böyle saçma başlıklar atmayın yahu. 

  ilgili medya:
  1
  12 haziran 10:59 12 haziran 14:41

  169. Sponsorlu tatilini gördükten sonra instagramdan  takibi bıraktığım youtuber. Şehrin sıcağında kafam dağılsın diye girdiğim instagramda kendisinin bedava tatil storylerini izlemek keyif vermiyor zira.

  12 haziran 10:30 12 haziran 10:31

  168. Ets tur sponsorluğundaki gemi tatilini yeni gördüm. Bi ara YouTube a ağlamalı video atmıştı, izlenmelerim düşük diye onu hatırladım bi an. En kötünüz bile bi şekilde yolunu bulabiliyor. Şu pahalılıkta millet üçü beşi düşünerek birkaç günlüğüne de olsa nefes almaya çalışıyorken gemi turu ile Yunan adaları tatilini sevgilinle beleşe getirdiğin için mutlusundur herhalde Gizemcim

  Kendisini de ağzını şaplatarak ve kelimeleri yutarak konuştuğu için unf etmiştim. 

  12 haziran 09:16

  167. tatile de sponsorlu giden youtuber.bu nasıl bir bedavaya yaşamak sinirlerim bozuluyor!

  9 haziran 17:17

  166. Öyle dümdüz yolda görsem vov çok güzel bir kadın demem ama ah o saçlar. Gerçekten kıvırcık saç kullanılabilince mükemmel ya hu. Ayrıca çok sempatik, hukuk okuyan ama mesleğini icra etmeyen bir instagrammer (gizlinot: Ya bunlar nasıl kelimeler ya)

  28 mayıs 18:44