girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1452)
  • medya (42)

1452. Kendi sütünü protein olsun diye kedisine içiren youtuber. İnsan sütünün bir kediye yararlı olabileceğini nasıl düşünmüş aklım almıyor. Eskiden aklı başında olduğunu düşünürdüm ancak bebeğimle kedim süt kardeş oldu diye paylaşım yapmak nedir allahaşkına okumuş kızsın bu normal mi ??

dün 08:03 dün 08:04

1451. Allah anali babali saglikli sihhatli mutlu buyutmeyi nasip etsin kizini. Ama fakat dedim ki simdi oldu, iste artik sonunda gorkemin dogum videosunda kulaklarini gorebilecegiz cunku o can havliyle dogururken de kulaklarini kapatmayi dusunmus olamaz derken yine kulak yok ortada. Hayatta merak ettigim birkac seyden biri oldu artik gorkemin hic ortaya cikmayan kulaklari. Bu kadar kompleksiz dogal seffaf bir insanin bu kulak saklama cabasi beni gercekten hayrete dusuruyor. 

9 nisan 13:36

1450. Doğurduğu andan itibaren annesine o kadar çok benzedi ki aşırı şaşkınım

7 nisan 16:43


1449. "hiç çaktırmadım" diye anlattığı konu hakkında video çekmesi samimiyetsiz bence, yani çaktırsan ne olacak ki, zaten çıkıp videoda anlatmayacak mısın? yoruyor beni bu küçük hesaplar, yaşlılıktan sanırım.

6 nisan 13:38

1448. daha once bir dogum videosu izlemedim, bebekler ve cocuklardanda olabildigince uzak kalmaya calisiyorum. az once gorkem’in dogumunu anlattigi videoyu izledim. 

gercekten yuzumde gulumsemeyle kapattim videoyu. o mutlulugu, huzuru, sevgisi cok net bir sekilde ekrana yansiyor. umarim bu mutlulugun, huzurun, sevgin omrun boyunca devam eder gorkem. cok guzel bir videoydu gercekten ya. icim isindi resmen.

6 nisan 01:16

1447. öncelikle o güzel ve mutlu ailesini ve kendisini allah nazarlardan saklasın, eşiyle birlikte bebişini sağlıklı bir şekilde büyütmeyi nasip etsin.

hamilelik üzerine çektiği ilk videoda ailesine hamile olduğunu söylediği kısımları paylaşmıştı ve hüngür hüngür ağlatmıştı. şimdi de doğum hikayesi videosunda bir kez daha duygulandırdı. annelik şimdiden çok yakıştı sana görkito :)

5 nisan 02:54

1446. bilgentolis ve merve özkaynak’tan sonra doğum hikayesini izlerken ağladığım son youtuber. 

Hep musmutlu bir ailede, sağlıkla büyüsün Mercan. Üçünüz buradan bakınca bile çok güzelsiniz Görkem. Maşallah be ya!

5 nisan 01:54


1445. 1 saat önce paylaştığı videosunda yaşadığı gebelik zehirlenmesini ve doğumunu nasıl gerçekleştirdiğini anlatmış. bebeğinden ve doğum anından bahsederken gözlerinin dolması öyle güzeldi ki izlerken ben bile gözlerimin dolmasına engel olamadım. yaşadığı mutluluk yüz ifadesinden ve gözlerinin parıldamasından okunuyor kelimenin tam anlamıyla. eşinle ve mercan'ınla çok mutlu ol görkito, çok mutlu bir ömrünüz olsun!

4 nisan 20:09

1444. Bebeğini ikinci kez sosyal medyada paylaşıp, bebegi icin "kıllı biri" yazip, postun kenarina da reklam ilistirerek şaşırtmamis olan taze anne yutubir.

30 mart 19:18

1443. dünya tatlısı bir bebeği olmuş, ailece fotoğraflarını görünce hiç tanşmadığım biri için çok mutlu olma hissini yaşadım. başta bu kadar güzel bir ailede büyüyeceği için çok şanslı olan mercan hanımefendiciğim olmak üzere, sevgili görkem ve tüm aile üyelerine çok mutlu bir ömür diliyorum. e bir maşallahımızı da koyarız. maşallah. (gizlinot: swh)

25 mart 01:21