sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (1400)
 • medya (43)

1400. İnstagram paylaşımlarında ürün tanıtıyor şu an. Hep aynı renk, aynı tarz, aynı aynı aynı...

Gerçekten severdim aktif olduğu zamanlarda. Şu an aktif olmamasını ise tamamen üşengeçliğine bağlıyorum. Evlenme zamanlarında, evlenince daha düzenli video çekeceğini söylemişti aksine izleyince “eee?” dediğimiz vloglardan öteye gidemedi. Yine tamam. Sonra dogum telaşı vs. video çekemedi ona da tamam. Kızımla ilgilenmek istiyorum dedi sonra yardımcım var dedi burdan itibaren soğudum. Madem yardımcın var neden Görkem? Tekrar söylüyorum tamamen usengeclik ve kendini sollayıp giden youtuberların gerisinde kalması. 

Bu yüzden artık istediğin kadar nude rujlar, bordo ojeler, akmayan siyah göz kalemi tanıt asla ilgi çekmeyecek.

17 aralık 2018 14:19

1399. Zamanında da sevmezdim. Ama nedense acayip bi tabir yerindeyse fan kitlesi vardı. Gorkito öneriyor falan gibisinden. Ne öneriliyorsa patlardı, stoklar biterdi. Anlam veremezdim. Videolarını da önerdiklerini de beğenmiyordum. Artık video çekmiyor sanırım ve popüleritesi epeyce düştü. Zaten pek umrunda degil anlaşılan. Artık tamamen unutulması dileğiyle

11 aralık 2018 19:29

1398. Video çekemediği için ne kadar üzgün olduğunu ya da vaktinin hiç olmadığına dair bir açıklama yapmadı ki? Canım video çekmek istemiyor kızımla ilgilenmek istiyorum diyor açık açık, hala neden ev işlerini kimin yaptığına kadar tartışılıyor bu konu anlamıyorum. Kız istese çekerdi demek ki is te mi yor.

11 aralık 2018 16:09

1397. Kızıyla vakit geçirmek için video çekmeyi bıraktı, okey. Ama en son kızıyla ilgilenmesi için evine bakıcı almıştı diye hatırlıyorum. Kızıyla Maya isimli bakıcısı ilgileniyorsa kendisi pek ala video çekebilir sanki?

11 aralık 2018 07:56

1396. Şekilci. Gösterişçi. 

Eğer bizler de senin gibi şekilci olsaydık youtube’da takipçi sayının 10 falan olması gerekirdi. Bizler lafın gelişi. Ben videolarını izlemiyorum. 

Abi şaka mısınız ya adı üstünde sokak kedisi. Sokak kedisinin evimde ne işi var. 

6 aralık 2018 09:21 6 aralık 2018 09:34

1395. Seviyorum,samimi de buluyorum(gizlinot: Eski kadar olmasa da) ama zamanında evine giren dolanan kediyi degilde kısa bir süre sonra cins kediyi sahiplenmesini unutamıyorum ve sırf bu sebebden inanılmaz soğudum.

Edit: Alttaki girdiyi yazan arkadaş için yazıyorum zamanında sürekli sokak hayvanlarını paylaşıp sahiplendirmeye çalışıyordu.

6 aralık 2018 02:05 6 aralık 2018 10:04

1394. bebeği çok güzel, ekrandan sevesim geliyor maşallah kime çektiyse

11 kasım 2018 10:52

1393. Yok arkadaş ben bu kızın ne yaptığı makyaja ne de tanıttığı -özellikle- reklam olmadığını iddia ettiği ürünlere güveniyorum. Fişi istediği kadar göstersin, firmanın onun banka hesabına bunun için fazlasıyla para yatırıp yatırmadığını görmüyoruz. Yaptığı tek çeşit makyaj ve zibilyon tane aynı renkteki ojeye rağmen bu kadar başarıya ulaşması yeni neslin youtube'a düşkünlüğünden kaynaklı. Evlenir evlenmez çok sevdiği babasının soyadını hemen değiştirmesi, evlenmeden önce göğsüne vura vura yaptığı dert videoları çok itici çok..

6 kasım 2018 16:27 6 kasım 2018 18:49

1392. Youtube'u bırakmadığını, kızıyla vakit geçirmenin şu an kendisi için birinci öncelik olduğunu, ne zaman geri döneceği hakkında da bir tarih vermediğini söyleyen youtuber kişisi. Görmedikçe unutuluyor olması normal, ama bu bence kendi tercihi, bundan bir şikayeti de yok gibi. Kendisi de farkındadır takipçi sayısının azaldığının, muhtemelen bir çok yorumdan da haberdar. ama bence bu tamamen kişisel bir durum. Muhtemelen 3-5 sene sonra ne olacağı belli olmayan bir platform için içerik üretmeye kasmaktansa, bir daha geri dönüşü olmayacağını bildiği için bebeğinin en güzel zamanlarını dolu dolu geçirmek istiyor olabilir. Bunun karşılığında da kaybettikleri çok büyük şeyler değil, zira maddi olarak ihtiyacının olmadığı belli. İş konusunda da öyle çok hevesli bir insan olmadığı, yaptığı tercihlerden anlaşılıyor aslında. Ara verip neredeyse bir yıl boyunca hiç video yüklemeyen başka youtuberlar da var. Çoğu yeniden tutunamadı, izlenme sayılarına bakıyorum genelde düşük. Bakalım göreceğiz Görkem'i de, dönerse nasıl olacak.

6 kasım 2018 15:26

1391. sahi bir zamanlar makyajın m'sinden anlamayan, overrated görkem karman vardı. noldu ona?

6 kasım 2018 08:31