girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1422)
  • medya (43)

1422. mercan ve çiko dünyanın en tatlı ikilisi olmamış mı? keşke görkem yine video çekmeye başlasa, vloglarda da bu ikiliyi daha çok görsek.

evlendi, çocuğu oldu ama bunun yanı sıra gelen kötü yorumlardan hatta beddua edenlerden sonra biraz kendini çektiğini düşünüyorum. hakkı da var, onun sevdiği bir ürünü sen sevmedin diye yok kedin ölsün falan demek nasıl bir rahatsızlık acaba.

eskiden snapchatte sohbet yapardı sabahlığını giyip, kilo almak için kendine bebek bisküvili mama hazırlardı o sohbetleri özledim. bu yorum olayından sonra bırakmıştı snapchat sohbetini.

17 eylül 01:27

1421. artık içerik üretip üretmeyeceğine dair ne yapması konusunda karar vermesi gereken sevdiğim youtuber.

öncelikle kızı mercan'la ilgili ne kadar paylaşımı varsa dönüp dönüp tekrar izliyorum, hayatımda gördüğüm en güzel bebeklerden biri. Allah nazarlardan saklasın, annelikte çok yakıştı görkem'e.

fakat eğer youtube'a dair bir içerik üretmeyecekse bunun bence açık açık belirtmeli, içerikten kastım vlog da, makyaj yapma videoları (zaten sürekli aynı tarz makyaj yaptığı da hepimizin malumu) da değil, görkem'in kozmetik ürünlerine dair yorumlamalarını ve buna dair sohbetlerini özledik pek çoğumuz. instagramda paylaştığı içerikler resmen zorlamayla yapıyormuşçasına paylaşıp sinir bozucu olmaya başladı. kendisini severek takip ettiğim için bu boşvermişliği öldürüyor beni. bu konuda sorular veya eleştiriler alıyor olacak, bazen paylaşımlarında negatif bir hava yaratıyor. böyle davranması da hiç hoşuma gitmiyor.

12 eylül 21:44

1420. Kızı Mercan o kadar sevimli ki, güleryüzlü mutlu bebekler yaşam sevinci veriyor bana. Umarım hep öyle gülücükler saçar.

12 eylül 20:45


1419. instagram hikayesine "kumbara" koyup ipek kirpik ve hydrafacial için evine gelenlerden para topladığını açıklayan youtuber :D

12 eylül 20:21

1418. ürün önerilerini genel olarak başarılı buluyorum. bu özellikle cilt tipimiz ve ten rengimiz benzeştiğinden olabilir.

ayrıca kendine has bir yaşam tarzı var. hayatta herkesin öncelikleri başka, herkesin mutlu olduğu, keyif aldığı noktalar başka olabilir bundan dolayı insanı olumsuz eleştirmek nedir, anlayamıyorum... kimi insan hareketli bir yaşam tarzı ister kimi sakin... kendisi 7/24 ülke ülke gezip nerede sabah orada akşam bir hayat tarzıyla aktive aktive gezmek istese pekala yapabilir, ancak kendisi sakin, huzurlu, evcimen bir hayat tarzıyla mutlu oluyor... mutluluğu da daim olsun. ben şahsen paylaşımlarından kendim için yararlı olabileceğini düşündüğüm şeyleri aklıma yazıyorum, zaten bütün bu insanları takip etmemizin yegane amacı da bu değil mi?

31 ağustos 01:38

1417. birçok şeyini çok eleştirdik,yeri geldi baya gömdük ama her şeyden bağımsız o kızı yok mu kızı,görünce içimde güller açıyor,nasıl güleç,nasıl sevecen bir bebek 41 kere maşallah!!! mükemmel bir kombinasyon olmuş,allah anneciğine babacığına bağışlasın,uzun ömürler versin.allah isteyen herkese de versin

30 ağustos 02:35

1416. Üzgünüm ama gerçekten oldukça tembel bir youtuber

29 ağustos 18:24


1415. Çok vizyonsuz değil mi ya dedirten youtuber.

Tüm gün evde yemek ve bebek ikilisiyle kafayı bozmuşa benziyor. Ne bir aktivitesi var, ne o paraları yemeyi biliyor, ne de bir eğlencesi var. O kadar tekdüze ve rutin bir hayatı var ki gram ilgi uyandırmıyor bende. Tabi sözlükteki ruhu 40+ olanlarımızın ilgisini çekiyordur, orası ayrı. Evet kendi seçimi çok mutlu falan tamam da böyle hayat mı geçer ya. Sen o kadar sponsorun ve paranın içinde yüz, tüm gün tayt tişört dolan dur. Allah'ım en iyisini sen bilirsin tabi ama o paraları neden hakkını vererek çatur çutur yiyemeyenlere veriyorsun?

Ayrıca taşıra taşıra çerçevelediğin o ip dudaklarına eski fotoğraflara bakarken denk geldiğinde çok pişman olacaksın görkemciğim.

10 ağustos 19:55

1414. mesaideyim birsürü işim var ama ben kalkmış 2 gündür videolarını izliyorum..

evet çok sıkıcı bir hayat rutini var onun yerinde ben olsam çok mutsuz olurdum..ama görkem mutlu olmayı başarabilmiş..

eski videolarında özellikle mezuniyet makyajı videosundan sonra 5 level birden atlamış kendiside söylemişti ''değişmek istedim ve değiştim'' demişti.. aslına bakarsak görkem anlayana güzel örnek..

Videolarını açıp izlediğimde ailesiyle ilişkileri bana huzur veriyor.. 3 yıldır takip ediyorum ara ara açıp izlediğimi farkettim.. bakılacak ne var, ev desek çok a plus güzel dekore edilmiş değil.. görkemin giyim stili çok güzel değil gayet sıradan... peki bu kızda biz neye bakıyoruz bu kadar samimiyeti ve sohbeti tamamen..

Kozmetik vs alcaklarım vardı bu ay 1 2 tavsiye ettiği ürünü deneyeceğim..

10 ağustos 13:17

1413. Son attığı storylerde bir süredir düşündüğüm her şeyi yazmış. Çok sıkıldım artık abisi, amcası tarafından tecavüze uğrayan küçücük kızların haberini görmekten, hayvanların kafasını yarmaya çalışanlardan, hayvanlara tecavüz etmeye çalışanlardan. Bizleri devamlı bakışlarıyla, sözleriyle taciz edenlerden. Eğitimsizlikten diyoruz ama bir yere kadar. İçinde insanlık yok bu yaratıkların. Psikolojim bozuldu. Haber izlemeyi bırakalı çok oldu. Artık twitterda ya da burada bir haber gördüğümde siteden çıkıyorum. Kaldıramıyorum. Sanki bir kabustayız 

18 temmuz 13:51