girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1420)
  • medya (36)

1420. başlığı her canlandığında 'acaba doğum mu yaptı?' diye düşünüyorum.

15 mart 16:46

1419. Eskiden seve seve takip ederdim fakat sürekli “artık düzenimi oturttum” vs gibi şeyler söyleyip farklı hiçbir şey göremediğim için benim için bitti. İş olarak görmemesini anlayabilirim fakat üzerinden para kazandığı bir şeye özensiz davranması , her ne kadar reklam olduğunu belirtse de sadece reklam yapacağı zaman belirmesi de cabası. Üzgünüm Görkito:(

14 mart 19:49

1418. videolarını izlemek, instagramını takip etmek için bana hiçbir sebep vermeyen vlogger. (görkem karman:al)(gizlinot: swh)

şunu belirtmeliyim ki ben hiçbir makyaj vloggerını salt yaptığı makyajlar için izlemiyorum. duygu makyajını yapıp, o makyajı havalı kıyafetleriyle tamamlayıp partisine, gezmesine oraya buraya gidiyor. görkem, duygunun yaptığı makyajın 2142 kat daha güzelini de yapsa "eee? so? yani? naapcan şimdi bu makyajla?" diyorum. makyajı taşımak gerek. üzerine bi badi giyip evde o çok güzel makyajıyla oturunca kendisini izleme gerekliliği görmüyorum. bu durum güzellikvebirece için de geçerli evet belki duygudan daha iyi makyaj yapıyordur ama insanı çekmiyor işte. youtuberlık da sanırım tv gibi biraz şov işi ve ne görkem'de ne de güzellikvebirece'de o star ışığı yok. ülkede serenay sarıkaya'dan kat be kat daha iyi bir sürü kadın oyuncu var ama hepimiz en çok serenay'ın yaptığını ettiğini merak ediyoruz kabul edelim(duygu ülkenin en iyi influencerıdır derken kastettiğim hep bu işte. duyguozaslanofficial foto paylaştı bildirimi gelince sev yada sevme merak ediyorsun). görkem'in ise merak uyandıran hiçbir yönünü göremiyorum.(ha siz bugün ne pişirdiğini merak ediyorsanız orasını bilemem)

iyi bir insandır, dürüsttür, tavsiyesine güvenilen biridir, temiz kalplidir, herkesin hayatına saygısı vardır, samimidir odur şudur budur ok ama görkem gibi vizyonu dar tiplerin bu sektörden para kazanması benim için bir hayli can sıkıcı. para kazanmış, kazanıyor yada kazanacak olmasının tek sebebi de "yokluk" zaten. zira youtube'a buralar dutlukken değil de elini sallayınca bir vloggera denk geldiğin şu zamanlarda giriş yapmış olsaydı bir nevi banu berberoğlu muamelesi görüp girişini tamamlayamadan sektörden çekilirdi. eyyorlamam bu kadar.

not: normal şartlarda görkem hakkında genelin hemfikir olduğu görüşleri yazdım ama duygu olumlaması içerdiği için minmum 50 eksisi olur bu girdinin. çünkü(gizlinot: haters gonna hate)(gizlinot: swh)

14 mart 15:07


1417. Durup durup l'oreal elseve 3'ü 1 arada krem şampuanı övmesiyle kalbimi kırıyor. Gerçekten mi görkem ya?

13 mart 14:44

1416. Arkadaslar buyrun size dev hizmet. Gorkemin kulaklarini gorsellere ekliyorum. Dugune hazirlanma videosunu 15. saniyesinde durdurup kendi gozlerinizle de gorebilirsiniz tabi ki.

7 mart 19:12 7 mart 19:21

1415. görkem (link: https://www.suslusozluk.com/görkem-karman?i=745051 şu) yazdığımı okuyunca gülüp geçecek olgunlukta bir kadın. zaten ben de kötü niyetle yazmamıştım. diyorum ya, kulak alt tarafı. güzel kadınsın. ne dert ediyorsun... şaka maka fanatik sevenleri varmış, neye uğradığımı şaşırdım. bir daha adını destursuz anmam görkem abla. (gizlinot: swh)

6 mart 20:45 6 mart 21:38

1414. Yine başkaları adına utandım bugün çok şükür. Aynen güzellik, makyaj vloggerı o yüzden her yerini bize göstermek zorunda. Aynen halka mal oldu çünkü. Kulaklarından size ne olan youtuber.

6 mart 19:42


1413. 3-c ye hoşgeldiniz. *gırkım kılıklırını gıstıır*

Arkadaşlar şaka mı yapıyorsunuz? İsterse tinkerbell gibi sivri kulakları olsun, bize ne? Neden göstermek zorunda olsun? Neden insanın doğuştan getirdiği özellikleri hakkında bu kadar caniyiz? E nerede kaldı özgürlük? Aksini iddia eden açıp poposuna baksın ama başka insanların orasıyla burasıyla zalimce dalga geçme gibi bir gaflette bulunmasın rica ederim.

6 mart 19:02

1412. hayır kulakların midasın kulakları bile olsa niye kompleks yapıyorsun görkito? ne olacak yani, insanlar herkesin her şeyine laf söylüyorlar, madem diğerlerini duymuyorsun bunu da duymazsın. en iyisini bile yapsan, mükemmel bile olsan insanlar eleştirecek bir şey buluyor, e madem diğerlerini takmıyorsun bunu da takmazsın ki, niye kompleks yapıyorsun? sal ya, kulakların olmasa bile takma yani, ne olacak kız? bu arada doğurdun doğuracaksın, allah bir avazda kurtarsın hadi inşallah.

6 mart 17:05

1411. güzellik ve bakım üzerine kurulu bir kanalı olduğu için insanlar da haliyle merak ediyor kulaklarını. aslında kulaklarını değil ama kulaklarını neden göstermediğini merak ediyorlar. bu da çok doğal. garipsenecek  bir durum görmüyorum. 

bu arada burada kulaklarını merak eden insanların da, kulakları ile dalga geçmek amacında olduğunu düşünmüyorum. kimsenin haddine de değil bu. sadece güzellik ve bakım üzerine bir şeyler karalayan, bir şeyler çeken bir kimsenin yıllardır göstermemesi tuhaf geliyor o kadar. merak edenlere karşı nedir bu linç anlamadım.

son olarak, "manipülasyon nedir?" ve "nasıl yapılır?" sorularını merak edenler varsa yukarıdaki girdileri okuyabilir. bir cümlenin evirilip çevirilip üstüne manipüle edilmesi gerçekten muazzam. görkem karman kişisi kulaklarını ister gösterir ister göstermez ama merak edenlere karşı yaptığınız bu tuhaf algı da garip doğrusu. bir güzellik bloggerının saçını bir kere toplu görmedik. farklı şekillerde çok az gördük. insanların bunu merak etmesi tuhaf mı? gösterip göstermeyeceği kendi bileceği iş ama bunu merak edip yazan insanlara karşı tutunduğunuz durum içler acısı.

6 mart 16:58 6 mart 20:33