girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1438)
  • medya (40)

1438. Şu zamana kadar Görkem ne önerdiyse ve ne aldıysam asla boşa gitmedi. Bunda cilt tipimizin benzer olması da etkili olabilir. Hamileliğe şuan için gayet uzak olmama rağmen onunla ilgili videoları bile dikkatli dikkatli izledim garip bir şekilde asla sıkmıyor beni tam tersine hikayesini gönderisini görünce mutlu oluyorum. Bebeğini de sağlıkla kucağına aldı, canım görkem harika bir anne oldun mükemmelsin. Maşallah diyeyim gerçi maşallah dediğim 3 gün yaşıyor ama olsun

11 haziran 14:02

1437. Açıkçası fanı değilim ve çoğu videosunu sıkılıp kapatmışımdır; makyaj tavsiyelerine çok değer versem de makyaj stili benim tarzıma yönelik de değildir, ama kendisini çok severim. Duruşu olsun, karakteri olsun çok düzgün bir profil oluşturdu hep insanların gözünde. Temiz kalpli birini kim sevmez ki. En içten yutubır olabilir. Tavsiyelerini gönül rahatlığıyla dikkate alır, sözüne inanırım. Yıllar içinde o güveni verdi bana.

31 mayıs 22:28

1436. Ahlaki moralinin çok yüksek olduğunu düşündüğüm kadın. Sanırım iyi yetiştirildiği için hep o doğruyu yapan, dürüst konuşan insan havasını taşıyor ve bu bana sempatik gelmese de güvenilir geliyor. En çok da bu yüzden ürün yorumlarına epey güveniyorum.

31 mayıs 01:46


1435. Takip etmekten keyif aldigim tek youtuber olabilir.

Masallah, cok guzel bir bebegi var. insallah saglikla, mutlulukla buyur.

30 mayıs 18:06 30 mayıs 18:34

1434. kedisiyle kızını süt kardeş yapması, kedisine tapan bir crazy cat lady olmama rağmen bana bile weirdo geldi.

yalnız görkem'in seneler içinde mutluluk seviyesinin artmasına bağlı olarak ışıldayıp güzelleşmesi efsane oldu, özellikle o meşhur mezuniyet makyajı videosundaki halini göz önüne alırsak....

30 mayıs 17:23

1433. mütevazı olduğu iddia edilen kadın dsdhss.

arkadaşlar bu kız mütevazı değil yine bir şeyleri karıştırıyorsunuz.

aslıhan gürbüz mütevazı bir kadın. neden? çünkü ünlü biri, daha şaşaalı bir hayat yaşayabilir istese, kasabilir, "ünlüyüm ben" triplerine girebilir ama çok mütevazı bir kadın ve sen ben gibi gibi bir hayat yaşıyor. neden? çünkü mütevazı bir kadın.

görkem'in neresi mütevazı? görkem'in bizzat hayatı "mütevazı". senin benim gibi bir hayatı var görkem'in yani. hatta benim hayatım görkem'in hayatından daha şaşaalıdır eminim. yani kadının kendi mütevazı değil, hayatı mütevazı. ha belki de görkem dediğiniz gibi mütevazı bir karaktere sahiptir ama bunu bilebilmek için önce görkem'i şaşaalı bir hayat içerinde görebilmemiz gerekir ki görkem buna çooook uzak bir hayat yaşıyor soriii.

özetle bir insana "mütevazı" diyebilmeniz için şaşaalı bir hayata karşı mütevazı davranışlar sergiliyor olduğunu görmeniz gerek.

30 mayıs 16:04 30 mayıs 16:05

1432. ben olsam bu kadar fazla özel hayatımı youtube'a koymam. ama görkem'e bir youtuber olarak bakılacak olursa gördüğüm en içten pazarlıksız ve en mütevazı youtuber. yani böyle bir mütevazılık yok. yaptırdığı sarı tonlarındaki saç renklerini de çok beğeniyorum. bir de kibar ses tonu.

30 mayıs 14:33


1431. az önce bir instagram storysine denk geldim. Yani öncesinde bu açıklamayı yapmam bile gereksiz ama ben de kedilere, tüm hayvanlara genel olarak deli olurum, bayılırım. Onlar için Elimden geleni yapmaya çalışıyorum kendimce. Fakat minicik bebeğin yattığı yerde kediyi yatırmak nedir allah aşkına? O çocuğun bir şeye alerjisi var mı, varsa neye var, daha bunları bilmiyor olma ihtimali çok yüksek. çok küçük zira. Yani tamam anladık kedini çok seviyorsun, tamam senin kedin abi oldu. Ama o kadar küçük bebeğin yattığı yere ben bile yatmam. görkem karman’ın bu postları biraz “bilinçli” gibi duruyor dışarıdan bakınca. Sanki akıl veren takipçileri “düşürmek” amacıyla yapılmış gibi bir izlenim yaratıyor. 

ben de düşmüş olabilim şu durumda (gizlinot: swh) ama gerçekten bu kadarına gerek olmadığını düşünüyorum.

edit: anlatmak istediğimi doğru ifade edemediğim bir entry daha. “yattığı yer”den kastım, oda değil. yatak, ana kucağı vs. gibi yerler. 

29 mayıs 22:32 30 mayıs 16:54

1430. kedimle kızım süt kardeşi oldu postunu gördüğümde ne diyeceğimi bilemedim. süt kediler için zararlı tabi anne sütü için durumu bilemiyorum ama bana tuhaf geldi bayağı. ve bir sürü evcil hayvana sahip yeni anne olmuş kadın gördüm ama böyle bir duruma ilk kez şahit oldum. enteresan .

25 mayıs 19:02

1429. Sağlıkla çocuğunu kucağına almasına çok sevindiğim youtuber. Yine sağlıkla büyütmesini diliyorum. Doğum klibini ben de izledim, çocuğu için iyi bir anı olmuş. Ancak videoda benim dikkatimi bir şey çekti. Bebek odaya getirilirken ya da çıkarılırken herkes bebeğin fotoğrafını/videosunu çekmeye çalışıyor. Bu beni çok rahatsız etti. Zaten fotoğrafçı tutulmuş bunun için, biraz anı yaşamak varken neden bunu yapıyorlar anlayamıyorum. Bu genel olarak beni rahatsız eden bir durum, sadece onlar üzerinden konuşmuyorum elbette.

22 mayıs 19:11