girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1442)
  • medya (39)

1442. umarim saglik ve mutlulukla buyutur kizini. gorkemin huzurla buyudugu o kadar belli ki o yuzden cok sansli bir bebek oldugunu dusunuyorum mercan’in. 

bugün 17:36 bugün 17:45

1441. anasayfama mercanla birlikte çektirdikleri aile fotoğrafı düştüğünde sanki akrabam doğum yapmışcasına sevinip arkadaşlarıma gönderdim (gizlinot: görkemi aileden saymak) Mutlulukları zaten gözlerinden okunuyor tütütü maşallah (gizlinot: anlatmaya gerek yok görüyorsunuzshsj) Mercanı sevgiyle büyüteceğinden, çok iyi bir annelik yapacağından hiç şüphem yok. Bence hayal ettiği mutlu yuvaya kavuştu darısı hayali olan herkesin başına. temiz kalbinden öpüyorum görkem.

bugün 15:35

1440. dilerim kendi ailesiyle yaşadığı mutluluğu, sıcaklığı Mercan bebeğiyle de yaşar.

Hoşgeldin Mercan, güzel bir ömrün olsun :)

bugün 13:21


1439. Profiline en son evlenirken girdi yazmışım, şimdi bebeği için yazıyorum. Hep hayal ettiğin o mutlu yuvada +1 bebişle çok mutlu olursun umarım. Sağlıkla ve sevgiyle büyütün miniğinizi, hoşgeldin Mercan.

5 yıl takip ettikten sonra fotoğrafı görünce bi gözlerim dolmadı değil :)

bugün 12:29

1438. Tanımadığım Bir insanın büyüyüşüne, değişimine, aşkı buluşuna ve hatta çocuk sahibi oluşuna tanık olduğum için hem şanslı hem garip hissediyorum. Mercan annesi gibi mutlu ve sıcak bir ailede yetişecek, gözler dolu dolu

bugün 11:20

1437. youtube diye bir şeyin var olduğunu keşfettiğim miniklik zamanlarımdan bu yana istikrarla takip ettiğim, videolarından, snaplerinden gönlünün güzelliğinin sözlerine yansıdığını düşündüğüm, her ne kadar sadece ekranın ardından tanısam da davranışlarıyla ve tutumuyla samimiyetini hissettiren bu güzel kadının önce evliliğine, şimdi de güzeller güzeli bebeğini kucağına alışına şahit olmak o kadar güzel ki!

bebeğini sağlıkla büyüt, o güzel ailenin huzuru hiç bozulmasın sevgili görkem!

bugün 10:32 bugün 10:33

1436. Bebekli fotoğrafını görünce ortaokulda İpek Ongun’un bir genç kızın gizli defteri serisini okuyor gibi hissettim. :d Taze bloggerlık zamanlarını, evliliğini, şimdi de anne oluşunu görünce duygulandım :( allah analı babalı büyütsün, sağlık, mutluluk ve huzur bir ömür seninle ve ailenle olsun Mercan bebiş. <3

bugün 01:53


1435. Bebeğine kavuşmuş çok sevindim :) sevgiyle büyütecegine eminim. Tam hayal edebileceğim gibi görünüyor minik mercan.

dün 23:30

1434. Kendi hesabından az önce paylaştığı fotoğraf ile haberdar oldum doğum yaptığından. Duygulandım bir, senelerdir tanıyıp bildiğim birinin hayatında yeni bir sayfa açılmış gibi hissettim. Kızı,eşi ve bütün ailesiyle huzurlu ve sağlıklı uzun bir ömür sürer dilerim.

dün 22:00

1433. Doğum yapmış. Uzun musmutlu ömrü olsun yavrucağın.

Yalnız fotoğrafı paylaşan kişiye tilt oldum. Kadın doğum yapmış ve eminim ki daha sonra kendisi paylaşmak isteyecek sonuçta onun işi artık sosyal medya. Bebeğin fotoğrafını belki paylaşmak dahi istemeyecek. Bu hesap tek tek paylaşmış pastayı, süslemeleri vs.

ilgili medya:
1
dün 18:12 dün 18:14