girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1444)
  • medya (42)

1444. Sağlıkla çocuğunu kucağına almasına çok sevindiğim youtuber. Yine sağlıkla büyütmesini diliyorum. Doğum klibini ben de izledim, çocuğu için iyi bir anı olmuş. Ancak videoda benim dikkatimi bir şey çekti. Bebek odaya getirilirken ya da çıkarılırken herkes bebeğin fotoğrafını/videosunu çekmeye çalışıyor. Bu beni çok rahatsız etti. Zaten fotoğrafçı tutulmuş bunun için, biraz anı yaşamak varken neden bunu yapıyorlar anlayamıyorum. Bu genel olarak beni rahatsız eden bir durum, sadece onlar üzerinden konuşmuyorum elbette.

dün 19:11

1443. doğum videosunu izlemeyi sürekli ertelediğim youtuber (ağlayacağımı bildiğim için) neyse az önce izledim ve tabi ki ağladım. kızın, seni deliler gibi seven ailen ile birlikte mutluluklar diliyorum sana görkito. sevgi dolu bir ailesi olsun mercanın da.. :.)

18 mayıs 13:39

1442. doğum klibini izledim, çok duygulandım. aile açısından çok şanslı bir kadın, dilerim bu hiç bozulmaz ve o minicik kız çocuğu da bu sevgi, saygı ve güven ortamında büyür. gerçekten o mutsuz ve çökkün görkem'den anne görkem'e kadar her halini gördük. mutlu ve huzurlu bir hayatı hakettiğini düşündüğüm bir insan kendisi.

15 mayıs 23:55


1441. kulakları niye bu kadar merak ediliyor gerçekten anlamadığım kadın. allah aşkına bir salın bu kadını ya böyle seviyordur, böyle rahattır. ne bileyim kulakları hassas noktasıdır göstermek istemiyordur. belki kendince bir nedeni vardır ya da hiçbir nedeni yoktur. sadece canı öyle istiyordur. asıl komik bir şey söyleyeyim, kaç yıllık teyzemin kulaklarını bu yaşıma kadar doğru dürüst görmedim desem inanır mısınız? teyze bizi duyuyorsun bir problem yok değil mi diye takılırdık çocukken. önce bir güler, yok yok ben böyle rahat ediyorum kızım bu bendeki bir alışkanlık derdi. sonra düşündüm de kendince haklı yani. tamamen alışkanlık haline gelen bir şey bu. o kadar ki bir başkası söylemese bazen bunu fark etmiyor bile kişiler. öyle alışmışlar öyle de gidiyor. bu bir başkasına garip gelebilir bunu anlıyorum, ama ısrarla kulak da kulak, bir göremedik görkem'in kulağını demenin de sahiden anlamı yok. eski kulağı kesiklerden olacak hali yok ya kadının (gizlinot: swh).

kulağı kesik demişken de aklıma thomas more'un utopia isimli kitabı geldi. yazar kitabın bir bölümünde polylerit'ler diye bir milletten söz ediyordu. mahkumlar oradaki ceza sistemi gereği tek tip ve tek renk kıyafet giydirilip, özel bir şekilde tıraş edilerek kulakları da ucundan kesiliyordu hatta. neyse görkem'in kulağından girip, polylerit'lerden çıktık, ama kulak demişken serbest çağrışım gereği aklıma gelen şeyi de paylaşayım dedim. bu arada satır arasında güzel bir kitaptır okumayanlara kesinlikle öneririm diye de küçük bir ekleme yapayım. 1516 yılında yazılanların, günümüzle arasında adeta köprü görevi niteliğindeki bağlantıları görüp şaşmamak mümkün değil sahiden.

15 mayıs 21:56 15 mayıs 23:49

1440. Annelik o kadar çok yakışmış ki, çok naif çok güzel.

15 mayıs 19:03

1439. ben de şimdi doğum klibini izledim bebeğini eline aldığında benim gözlerim doldu. resmen aşama aşama görkemin hayatını izledik yıllardır ve şimdi anneliğini izliyoruz. çok mutlu oldum ya sanki bir yakınımın doğum videosu gibi.

15 mayıs 18:35

1438. YouTube’daki doğum videosunu izledim ve ağladım yine çoğu doğum videosunda olduğu gibi. sevgi dolu bir ailesi ve eşi olduğu aşikar, darısı başımıza demek istiyorum :)) 

15 mayıs 17:59


1437. Video başlığına kızımla tanışın yazıp,video içeriğinde ise saliselik olarak bebeğini gösterip sponsor ürünlerle videoya devam eden youtuber.Daha fazla izlenme için çok dikkat çekici bir başlık gerçekten başarılı fakat bunun için çocuklarınızı kullanmayın.Konusu sadece bebeğiniz olan bir video koyarsanız şayet evet başlık rahatsız etmez ve artık şu youtuber,bloggerlara yağmur gibi yağan sponsor ürünler silsilesinden gına geldi.herkeste var herkes o ayın favorilerine koyuyor herkes bi şekilde kendi almış gibi paylaşıyor.Bu ne tesadüf ki herkes aynı anda aynı üründen alıyor.Herkes aptal bi markalar akıllı evet.Gelmeyin artık şu reklam oyunlarına süslülerim.

9 mayıs 00:17

1436. Bir hafta raporlu olup evde takılınca eski vloglarina sardıgim kisilik. Puzzle yaparken, uzanırken, etraf toplarken vs arkada görkem'in sesi var. Evde arkadaşım varmış gibi hissettim herhalde. Allaam cok mu yalnizim. (gizlinot: swh)

3 mayıs 19:38

1435. Kendi sütünü protein olsun diye kedisine içiren youtuber. İnsan sütünün bir kediye yararlı olabileceğini nasıl düşünmüş aklım almıyor. Eskiden aklı başında olduğunu düşünürdüm ancak bebeğimle kedim süt kardeş oldu diye paylaşım yapmak nedir allahaşkına okumuş kızsın bu normal mi ??

21 nisan 08:03 21 nisan 08:04