girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1420)
  • medya (44)

1420. Çok vizyonsuz değil mi ya dedirten youtuber.

Tüm gün evde yemek ve bebek ikilisiyle kafayı bozmuşa benziyor. Ne bir aktivitesi var, ne o paraları yemeyi biliyor, ne de bir eğlencesi var. O kadar tekdüze ve rutin bir hayatı var ki gram ilgi uyandırmıyor bende. Tabi sözlükteki ruhu 40+ olanlarımızın ilgisini çekiyordur, orası ayrı. Evet kendi seçimi çok mutlu falan tamam da böyle hayat mı geçer ya. Sen o kadar sponsorun ve paranın içinde yüz, tüm gün tayt tişört dolan dur. Allah'ım en iyisini sen bilirsin tabi ama o paraları neden hakkını vererek çatur çutur yiyemeyenlere veriyorsun?

Ayrıca taşıra taşıra çerçevelediğin o ip dudaklarına eski fotoğraflara bakarken denk geldiğinde çok pişman olacaksın görkemciğim.

10 ağustos 19:55

1419. mesaideyim birsürü işim var ama ben kalkmış 2 gündür videolarını izliyorum..

evet çok sıkıcı bir hayat rutini var onun yerinde ben olsam çok mutsuz olurdum..ama görkem mutlu olmayı başarabilmiş..

eski videolarında özellikle mezuniyet makyajı videosundan sonra 5 level birden atlamış kendiside söylemişti ''değişmek istedim ve değiştim'' demişti.. aslına bakarsak görkem anlayana güzel örnek..

Videolarını açıp izlediğimde ailesiyle ilişkileri bana huzur veriyor.. 3 yıldır takip ediyorum ara ara açıp izlediğimi farkettim.. bakılacak ne var, ev desek çok a plus güzel dekore edilmiş değil.. görkemin giyim stili çok güzel değil gayet sıradan... peki bu kızda biz neye bakıyoruz bu kadar samimiyeti ve sohbeti tamamen..

Kozmetik vs alcaklarım vardı bu ay 1 2 tavsiye ettiği ürünü deneyeceğim..

10 ağustos 13:17

1418. Son attığı storylerde bir süredir düşündüğüm her şeyi yazmış. Çok sıkıldım artık abisi, amcası tarafından tecavüze uğrayan küçücük kızların haberini görmekten, hayvanların kafasını yarmaya çalışanlardan, hayvanlara tecavüz etmeye çalışanlardan. Bizleri devamlı bakışlarıyla, sözleriyle taciz edenlerden. Eğitimsizlikten diyoruz ama bir yere kadar. İçinde insanlık yok bu yaratıkların. Psikolojim bozuldu. Haber izlemeyi bırakalı çok oldu. Artık twitterda ya da burada bir haber gördüğümde siteden çıkıyorum. Kaldıramıyorum. Sanki bir kabustayız 

18 temmuz 13:51


1417. en temiz kalpli bulduğum, en doğal, kkişiliğinden asla taviz vermeyen, küçük şeylerle bile mutlu olan, kaliteli bir ailesi ve eğitime sahip, kimsenin girdisine çıktısana karışmayan, kendi halinde, ilk takip ettiğim blogger + vlogger. (gizlinot: seviliyorsun tatli kısss)

görkemin en sevdiğim yönlerinden biri, belki de paraya ihtiyacı olmadığı için hiçbir zaman ürünleri gereksiz yere övmemiş oluşudur. iyi ise iyi, kötü ise kötü demesine hep güvenirim. firmalardan gelen ürünleri hiç yüksünmeden takipçilerine vermesi de hoşuma gidiyor. beni sev, beni beğen, beni şöyle yap, beni böyle yap gibi 526153 tane kural koymadan içinden gelene yolluyor. gerçekten bravo! kasmaması hoşuma gidiyor. İlk izlediğim günkü küçük kız, hala naif hala içten.

16 temmuz 16:09

1416. bu kadına annelik gerçekten çok yakıştı özellikle fiziksel değişimi beni hayretlere düşürüyor tabi sürekli ilk videolarındaki aşırı esmer kuru zayıf haliyle kıyaslıyorum. Boydan bumerang çektiği bir storysini gördüm ışıltısı, kilosu gerçekten çok beğendim zaten son yıllarda kendine yakışan makyajı tutturduğuna inanıyorum. Beğeniyorum vallahi.

16 temmuz 12:04

1415. İnstagramdaki ürün postlarını özensiz ve demode buluyorum. biblo mu var yanına ruj koy çek.

5 temmuz 09:48

1414. onun hayatını ben yaşasam sıkıntıdan patlardım ama o tam tersi çok mutlu. tercih meselesi, herkesin hayattan beklentileri ve tatminleri farklı tabi. yalnız vloglarda evini gösteriyor da görkem hiç mi özenmedin evine ya, alakasız renkli mobilyalar, ne bileyim yuva sıcaklığı veren bir şeyler eksik sanki, boş gibi ev. anne babasının evindeki odası, salonu daha bir sempatikti. üzümden hiç bahsetmiyor zaten, unuttu tamamen hayvancağızı.

27 haziran 22:28 27 haziran 22:32


1413. Yani çok sıkıntılı bir kişilik değil bence tatlı da hatta ama kesinlikle youtubedaki işini iyi yapamadığını düşünüyorum

Onun dışında evet seneler içerisinde mutluluğuna şahit olmamız çok güzel bir olay yıllar içerisinde güzelleşti, güleryüzlü oldu

27 haziran 21:57

1412. Yıllardır takip ederim kendisini. Fanıyım daha doğrusu fanıy-dım. Çünkü cidden çok bozdu ve sevimsizleşti. Videolarında prensesçilik oynuyor. Evet, doğru kelime bu "prensesçilik". Bebeğiyle birlikte pozlara bürünüp, prensesçilik oynuyor. Tek problemi de bu değil. Hiç hatası, kusuru yokmuş gibi "iyi aile kızı, ev kadını, kocasının karısı" mutluluk, iyilik pozlarına bürünüyor, hadi olabilir neyse ama o kadar yapmacıklaştı ki artık izlemeye tahammül edemiyorum. Eski doğallığı ve içtenliği gitti. Eski görkito'yu arıyorum artık.

Eleştirilere de aşırı kapalı ve sığ düşünceli oldu çıktı. Tamam elbette Hakaret niteliğindeki eleştirilere kimse dayanmaz ancak cidden doğru,yerinde ve güzel eleştiriler yapan insanları anında engelleyip, ardından ergence yanıtlar vermesi beni oldukça şaşırttı.

Şöyle bir olay var ayrıca, artık öyle bir kitlesi var ki, başka insanlar onun hakkında azıcık olumsuz, hoşlarına gitmeyen bir tarafını belirtsin, anında taraftarları tarafından linç yağmuruna tutuluyorlar. Bu görkito'nun suçu değil elbet. Ama insanların bu kadar ilahlaştırıp, taraftar olması çok saçma ve sığca.

Her kim olursa olsun, elinde mi büyüdü, akraban mı kardeşin mi, babanın evladı mı bu kadar savunuyorsun.

Ayrıca Kimse kimseyi sevmek zorunda değil, yerinde ve doğru eleştirmek herkesin hakkı.

Bir şeye daha değineyim sonuçta eleştirmek kesinlikle en doğal hakkım, kız kardeşi buket ergenlikten midir nedir çok kasıntı ve yapmacık olmuş iyice. Oysa eskiden ne şekerdi.

Genel anlamda çok kasıntılar. Mutlu ve iyi aile pozlarına bürünüyorlar. Olabilir bir şey demiyorum ama doğal değil hiçbirinin tavırları, sanki hiçbir problemleri yokmuş, hayat "ok" gibi davranmaları, her şeyin en güzelini ve en doğrusunu biliyorlarmış gibi davranmaları ve insanların bunları gerçek zannetmeleri beni soğuttu iyice. Hani derler ya "mış" gibi davranıyorlar. İşte o derece bir kasıntılık, soğukluk.

27 haziran 18:24

1411. Oy konusunda tarafını belli etmiş bir diğer youtuberımız. Açıkçası kendisini severim ve sanırım sevmeye devam edeceğim 

ilgili medya:
1
24 haziran 01:08