sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (1421)
 • medya (44)

1421. Unf etmiştim normalde bir bakayım dedim. Normalde günlerce post atmayan, story paylaşmayan kadın, trendyolla işbirliği yapacak olunca art arda story falan paylaşmaya başlamış. cidden bu ikiyüzlülük inanılmaz irite ediyor insanı. Hani uzak kalmaya karar vermiştin hani insanlar yormuştu seni? 

Sadece Görkem de degil; watsons boykot edenler noldu da birden çatır çatır reklam yapmaya başladı mesela? Duygu Özaslan watsons reklamı yapınca, küçük YouTuberlar da güç alıp yapmaya başladı. Hani kadın haklarıydı? Bazen gerçekten kullanılıyor gibi hissediyorum mümkün olduğunca faydalı olanları izlemeye çalışıyorum, ceplerini doldurmaya çalışanı degil.

11 nisan 16:16

1420. Kendisi flormar boykotuna devam ederken, sosyopix’in sahibi olan eşi flormarla iş birliği yapıyor. Kendisini severdim ancak flormar iş birliği antipatimi kazandırdı. 

11 nisan 10:07

1419. kendisini tebrik etmek istiyorum buradan zira herkes ay ben bunu aylar önce aldım ama şimdi baya benzerini buldum ekranı yukarı kaydırın tarzı düşük iq içeren reklam yaparken, görkem çıkıp iş birliğini duyurdu. hayır zaten inandırıcı değilsiniz neden yok bu gözlüğü 2 kere kaybettim 3.ye buradan alırdım yukarı kaydırın, çeyizimde vardı size de buldum yukarı kaydırın, ay şu pontul çok moda benzerlerini topladım yukarı kaydırın gibi saçma bahaneler buluyorsunuz ki. aferin kız görkem.

tanım: bir youtuber.

10 nisan 10:53

1418. trendyol reklamı yapacağını duyurup kafamın içinde devasa cam kırıkları sesi yankılatan eski youtuber.

9 nisan 00:25

1417. Görkem’in içerikleri bana çok hitap etmese de zamanında kendini izleten bir tarzı vardı YouTube olsun, snapchat olsun. Farkettiğim tek şey bu hayatı gerçekten şanslı ve rahat olarak yaşadığı. Zamanında her gece yaptığı sohbetlerden tutun kendi gözlemlerimle de kendisinin hiçbir büyük derdi olmadığını fark ettim (elbette sağlık dışında) Rahat ve sevecen bir aile ayrıca varlıklılar da Görkem kendini ifade etmekte ve istediklerini yapmakta özgür vs ama ama ama tembellik mi desem yoksa doymuşluk mu bilmiyorum bu kadar huzurlu ve güzel bir ortamı boşa harcıyormuş gibi hissediyorum. Demek istediğim aşırı sıradan bir hayat yaşaması ama aşırının da aşırısı. Mezun olup evde oturması sadece, mağaza mağaza gezip makyaj malzemesi alıp onları da pek çok yerde kullanmaması sonra da evlenip kendi yuvasını kurması. Evlilikten sonra daha da sıkıcı oldu hayatı ki bahtı yine çok açıktı. Güleryüzlü bir eş, bebek bakımı için yardımcı vs derken belki biraz daha az sıkıcı olur diye düşünmüştüm ama yok hamurunda var büyük ihtimalle o bu hayatı seviyor ve tercih ediyor ancak hiç bana göre değil elindeki imkanları sanki hiç doğru şekilde kullanamıyor gibi hissediyorum.

5 nisan 12:30

1416. Ben bu kadını takip etmiyorum. Belki 3-4 yıl önce gördüm videolarını ama beni çekmedi. Biraz sığ biri. Neyse, biri medyaya fotoğrafını yüklemiş öyle gördüm. Saçları çok hoş olmuş bence ama o dudaklar dolgu sanırım ve gördüğüm en yapay, balık dudağı tarzı iş olmuş. Instamomlik iyidir, daha çok iş var artık o alanda.

3 nisan 23:59

1415. zamanında youtuberlık üzerine çektiği bir videoda, şu an bu işe başlayacak olsam instagram üzerinden başlardım demişti. dediğini de yapmaya başlamış. hayırlı olsun diyeyim.

3 nisan 21:29

1414. Youtuber olmayı bırakması kendisi açısından akıllıca seçim çünkü gerçekten kendisinde malzeme yok. Tek yapabildiği sohbet ve ürün yorumlama onun için de ınstagramı kullanıyor zaten. Markalarla işbirliği de yapıyor daha ne olsun.

Bu arada her yıl makyaj trendleri değişiyor mesela bir yıl doğal gibi gözüken makyaj diğer yıl ışıldayan falan ama görkem hala bu makyajı yapıyor. Siyah göz kalemi yamuk çerçevelenmiş dudaklar ve instagram filtresi gibi duran cilt makyajı:// dün gördüğümde dedim hayalet casper filtresi cıktı galiba.

ilgili medya:
1
3 nisan 15:24 3 nisan 15:24

1413. görkem’i çok eskiden beri takip ediyorum. bence kendi kulvarında gayet samimi ve başarılı bir kız. ama! evet bundan sonrasını koca bir ama ile anlatacağım.

hedefinin duygu ya da diğer youtuber’lar gibi göz önünde olmak, bu işte zirveye çıkmak olmadığı çok açık. eskiden de bu işi sevdiği için yapıyordu, şimdi de mutluluğu evi ve ailesiyle şekillendiği için bu yönde paylaşımlar yapıyor veya çoğu zaman paylaşım dahi yapmıyor.

ama üstteki çoğu girdide de bahsedildiği gibi, paylaşımlar akmayan siyah göz kalemi, kiko 01 ruj ve türevleri, kapatıcı, mercan’ın ek gıdaları üzerinde bir kısır döngüye girdi. haliyle ben de inanılmaz sıkıcı bulmaya başladım. mutlu olmasına seviniyorum, ama bu işte devam etmeye kararlıysa böyle ilerlemesi çok zor.

3 nisan 15:10

1412. Aşırı sıkıcılaştı. Çocuğuna yaptığı krep ya da aldığı oyuncak mutfak ilgimi çekmiyordu takibi bıraktım. Ama bu da onun tercihi. İnstamomlıkta da iyi para var

3 nisan 13:33