yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1561)
  • medya (60)

  1561. Çocuğuna aldığı donu bile linkleyecek konuma geldiği için bugün takipçi listemden uçurdum kendisini. Özellikle şu dönemde otun bokun linkini veren, tüketime yönlendiren, linklediği şeyleri görüp alamayacak ve üzülecek olan insanları zerre umursamayan, tek derdi komisyon linklerinden gelen para olan ve linklediği şeylere bakanlardan bile bir kazancı olan hiçbir influencer'a tahammülüm yok. Eskiden çok severdim, üst girdilerde kendisini övdüğüm her cümle için kendimden özür diliyorum. 

  dün 19:43 dün 19:44

  1560. görkem'i gerçekten çok severdim ama yüzüne yazık ettiğini düşünüyorum, özellikle de dudaklarına. dudaklarına bakmaktan ne anlattığına odaklanmıyorum yahu. özellikle zaten şişirttiği dudaklarını neden üstünden bir de kalemle çizdiğini zaten anlamıyorum. yazık etti kendine resmen. 

  22 ekim 13:26

  1559. Sevgili Görkem,kendine ait markası olan ve cemiyet hayatına atılan bir kişi için sence de bir stil danışmanıyla çalışmanın vakti gelmemiş mi? O kıyafet nedir?Rengi,şekli,kesimi,tarzı neresinden tutarsan tut elinde kalıyor,29 yaşında gencecik bir insansın içindeki o yaşlı teyzeyle vedalaş artık.

  (link: https://imgyukle.com/f/2021/10/21/kC69L1.png İlgili resim)

  ilgili medya:
  1
  21 ekim 20:44


  1558. "Yıllarca lansmanlara katılmadım, artık markamın daha fazla kitleye ulaşması için katılıyorum = yıllarca samimiyetsiz ortamlar dedim, ben gitmesem de ürünler ayağıma geliyor çünkü güvenilirliiqqqq B-) ama şimdi işim düştü bu insanlara ve samimiyetsiz ortamlara. O yüzden artık katılıcam. Şaşırmayın canımmmsssss"

  Bugünkü hikayesinin özeti.

  Herkes işine geldiği gibi davranıyor tabi.

  Demek ki neymiş, büyük büyük laflar etmemek lazımmış görkemcim.

  Ööööyle tıpış tıpış flormar lansmanlarına falan götürüverirmiş hayat insanı ;)

  21 ekim 18:03 22 ekim 00:07

  1557. görkem karmanı gerçekten tanımıyordum ama sürekli hakkında entry girilince bir baktım araştırdım. durumum ne olursa olsun asla zaten alışveriş yapmayacağım bir standarta sahip marka kişisi. hakkında bu kadar şey yazılmasını boş bulmaktan öte ne alışveriş yaparım ne de böyle alışveriş markalarında gezerim. en azından giderim bee beauty sünger kullanırım, procsin güneş kremi alırım yine de bu markalarla uğraşmam...

  17 ekim 15:36

  1556. Başıma bir şey gelmeyecekse bana inanılmaz sıkıcı ve alaturka gelen kadın. anne olmadan önce bile sanki 3 tane çocuğu evde bekliyormuş vibe'ı veriyordu bana. Herhangi bir vasfı yahut ilham verici bir tarafı olduğunu düşünmüyorum. 

  17 ekim 02:45

  1555. Ben kendisine son ürünü ya da diğer ürünleri hakkında değil, sektöre bakış açısıyla ilgili bir eleştiride bulunmak istiyorum.

  Mutlaka kendisine yıllardır muadil önermesi ya da daha ucuzunu önermesi konusunda baskı yapılıyordur, eminim hatta. Şimdiye kadar da muadil önerme konusunda gayet başarılıydı. Mac ruj muadili golden rose önermek anlaşılır bir durum hatta muadil kelimesini ilk kullananlardan biri bile olabilir. Fakat muadil ile sahte arasında çok büyük bir fark var. Bu yaz bir storysinde çakma converse önerdi, milla markasına ait. Bence çok rahat fiyatı da uygun diyerek. Milla'nın herhangi bir ayakkabısını önerebilirsin fakat converse gibi kültleşmiş bir tasarımın çakmasını önerirsen yarın bir gün biri çıkar "morkito" markasının kalp şeklindeki buz kalıbını önerirse ve daha uygun fiyatlı derse ağzını bile açamazsın. Bir marka sahibinin asla yapmaması gereken bir davranış. Sen biliyorsun bu işlerin ne kadar özveri ve emek gerektirdiğini, nasıl taklit önerirsin, aklım almıyor.

  Çok ucuz görünüyor, onu da bırak başkası önersin be görkem. O kadar da ucuz önercem diye hırpalama kendini. 

  16 ekim 16:28


  1554. görkem'i senelerdir takip ederim aman aman bir makyaj yeteneği olmasa da hep güvenilir gelmiştir bana. Görkito markasının iki ürününü kullandım şimdiye kadar biri cinnamon cake ruju diğeri de makyaj süngeri. Makyaj süngeri gerçekten özellikle kuru kullanımda kullandığım en iyi sünger fakat ruju da bir o kadar kötüydü yapı olarak mesela. hayal kırıklığı oldu benim için. yeni ürüne de şok geçirdim aylardır pazarlaması yapılıyor bu ürünün..insanın aklıyla alay ediyorlar iyice.

  15 ekim 14:44

  1553. Görkemin son çıkardığı üründe bence sorun buz kalıbı değil. Buz kullanmak doğrudur yanlıştır o kulananı ilgilendirir, talep vardır satarsın. Görkemin esas sıkıntısı buz pazarlamaya çalışıyor, o tanıtım resmindeki sıkıntı da tam olarak bu.

  14 ekim 23:18

  1552. Piyasaya erken girmenin ekmeğini yıllardır yiyen kişi. Kendisine karşı hiçbir negatif his beslemiyorum tam tersine iyi bir insan olduğu zaten her halinden belli ancak yıllardır merak etmişimdir görkemin neyinden influence olunduğunu. Makyaj konusunda kesinlikle başarısız sürekli pespembe bir suratla geziyor çok demode daha önce de yzdım bunu kendisiyle ilgili 2021 yılında olacak iş değil yaptığı makyajlar.

  Son ürünü de gerçekten fecaat denebilecek bir ürün. Anlamı hiç yok yani olsa ne olmasa ne hatta zararlı olduğunu söyleyenler var o kadarını bilmiyorum zira suratıma buz sürmek cidden aklıma gelmez çünkü alakasız ve gereksiz. Bir de sadece kalıbı satıyor olmasına inanamadım. Bari yanında seyahat boy görkito gül suyu verseydin görkem şaka gibisin umarım okuyorsundur. Yani tam bir pazarlama hatası + ürün de saçma saçma sapan olunca ortaya malesef içi boş bir para kazanma tuzağı çıkmış oluyor. Duygu Özaslan ben burda napıyorum demediyse içinden ben de bir şey bilmiyorum bu arada kız geçen hafta pariste podyumda yürüdü bu hafta yüzüne plastik kalıptan buz sürdürüyorlar sıwkxıwmdoekdkd

  14 ekim 23:07