yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (110)
  • medya (3)

  110. marka adı antipatik geldiğinden girilen entryleri okumayan bir ben miyim? görmekten sıkıldım. kreş ürünleri ya da lastik terlik markası gibi.

  18 mayıs 22:16

  109. kadın girişimci diyorlar, destek olsun diye aldım diyorlar, güleyim mi ağlayayım mı bilemedim. kadın zaten zengin, hiçbir iş yapmadan senden benden iyi durumda yaşıyor, kendine acı. biri yazmış yukarıda, katılıyorum, sadece laf olsun diye, kendisini oyalayacak, daha çok kazanmasını sağlayacak bir olanak diye marka yaratmış.

  illa hemcinsini desteklemek isteyen varsa, instagramda köylü kadınlar turşu, salça yapıyor taze taze, onlara da bir el atıversin.

  18 mayıs 18:24

  108. vücut köpüklerinin koku seçimleri bence isabetli olsa da kapatıcı kutuları ve rujların boyutlarıyla oranlayınca ürün miktarını az buldum. çok cazip bir fiyatı yoksa bu boyda ve köpük formda bir ürün kısa sürede tükeneceği için fiyat performans oranı memnun etmeyecektir.

  18 mayıs 13:18


  107. keşke almasaydım dediğim süngerin markası. yapılan reklamlara dayanamayıp aldım. ilk 4-5 kullanımda sevdim hatta. ürünü emmiyor, yumuşak, fiyatı da uygun daha ne isterim diye düşünüyordum ama erken davranmışım. daha 10 kere kullanmadan sünger parçalandı. makyaj malzemelerim konusunda çok hassas davranırım. fırçalarımı da süngerlerimi de yıkarken çok özenli yıkarım buna rağmen sonuç hayal kırıklığı oldu.

  edit: marka sahibini severim ama paranız boşa gitsin istemem.

  18 mayıs 02:33 18 mayıs 02:34

  106. Kendisini ve kızını severim beğenirim güvenirim de; abi bu kadın evden çıkmadan bu kadar şeyi nasıl yapıyor ya... karnı burnunda + zaten hareketli ufak bir kızı var + pandemi sürecindeyiz+ kadın her gün evde yemek yaparken vs bişeler yaparken story çekiyor, sonra hop bi bakıyorsun bir sürü ürün çıkarmış. Ben şok. Kadını takdir ediyorum da, bu günler yalnızca bana mı 24 saat anlamıyorum ya :(

  18 mayıs 01:58

  105. Yeni çıkacak ürünlerine baktığımda ilgimi çeken tek şey kapatıcı oldu yorumlara göre alabilirim ama rujları için aynı şeyi söylememem keşke mat olmasaymış hazır yaz geliyorken böyle saten parlak bitişli rujlar daha iyi olurdu bence,nude olan tam görkem rengi ama çok açık geldi bana daha ara ton bir nude olabilirdi 

  17 mayıs 21:27 17 mayıs 21:27

  104. Açıkçası yeni ürünleri görünce sevinmeden edemedim. Ürünler iyi olursa tatmin edici bir yerli kozmetik markamız daha olur, fakat beaulis gibi beklentileri aşabilir mi bilmiyorum.

  losyonların aşırı parfümlü olacağını hissediyorum. Bunun dışında kapatıcı ve rujlar ilgimi çekti. Kapatıcıların üç tane olması hayal kırıklığı sebebi, ayrıca alt tonları da bayağı tutarsız. Yalnızca ilk sürüm olduğu için seri tutarsa renklerin devamı gelir diye umuyorum.

  Rujların renk seçimi iyi olmuş bence. Özellikle koyu renkli ruj hakkında gelecek yorumları çok merak ediyorum, fakat yapıları konusunda umutlu değilim.

  Edit: Bir sonraki yazara katılıyorum. aslında mat rujların yapı açısından kötü olma ihtimali çok daha yüksek. böyle az pigmentli saten bir ruj olsaydı belki daha iyi bir ilk izlenim olurdu. bilmiyorum.

  17 mayıs 21:15 17 mayıs 21:39


  103. kapatıcıyı merak ediyorum, kapatıcı görkem'in kırmızı çizgisidir:d ruj renkleri güzel ama nude stiletto rengine çok güvenemedim çünkü mac really me için bir ruj çıkarsam rengi böyle olurdu demişti ve o renk beni ölü gelinden daha ölü gösterdi. nemlendirici vücut köpüklerini de merak ettim. En sevdiğim iki koku: vanilya ve çikolata. içeriklerine, fiyatlarına ve yazar yorumlarına göre alıp almayacağıma karar vereceğim.

  17 mayıs 20:41

  102. Ben ilk çıktığı dönemde markanın süngerini denemiştim, sünger nascita ocean süngerlere benzer yapıda olduğu için kendime çok uygun bulmamıştım (yani ürün emmeyen, daha yüksek kapatıcılık sağlayan ancak beauty blender/real techniques süngerler kadar doğal ve nemli bitiş bırakmayan). bu kısım tamamen benim tercihimle alakalı bir durum ancak beni asıl hayal kırıklığına uğratan süngerin 2-3 yıkama sonucu parçalanmaya başlaması olmuştu. Hem ürün parçalandığı hem de beğenime uymadığı için ürünü attım. Paketleme şık, kargolama hızlı ama ürün performansını zayıf bulmuştum. Ben ürünü aldıktan sonra burada bir arkadaş aliexpress'ten (ya da benzeri bir siteden) bu süngerin aynısı bir fotoğraf paylaşmıştı, eminim hatırlayanlar olacaktır. Dolayısıyla, özellikle süngerle ilgili deneyimimden sonra ben kendisinin çıkardığı ürünlerin 'private label' olduğunu düşünüyorum(bir başka üretici tarafından ucuza üretilen ve üzerine başka marka basılan). Yalnız, bu benim kişisel inancım, doğrudur-değildir bilmiyorum, onu da belirteyim. Ancak, private label ya da değil, çıkardığı ürünleri özenle seçen, markasına emek ve değer veren herhangi birinin çıkardığı ürünün bu kadar hızlı deforme olduğunu farketmemesini de samimi bulmuyorum. Şimdi yeni çıkacak ürünleri burada gördüm, görkem karman'ı takip etmiyorum. Açıkçası Bu ürünler sanki bir kozmetik üreticisinin katalogundan seçilmiş de önümüze servis edilmiş gibi duruyor. Açıkçası zaten bu iş çok özenli yapılsaydı kapatıcıların tonları bu kadar kısıtlı ve renk skalası bir tuhaf olmazdı diye düşünüyorum. Tüm bu sebeplerden benim kendi paramı verip alacağım ürünler değil. Ancak, burada yazılanları da takip edeceğim. özellikle çok marka denemiş, iyi kozmetikten anlayan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum. 

  17 mayıs 20:18

  101. fiyatlarını merak ediyorum. eğer fiyatları aşırı pahalı değilse denemek isterim. çünkü görkem'e kapatıcı konusunda bayağı güveniyorum. nude rujun rengi bayağı hoşuma gitti. vücut köpüğünün de inşallah kokuları çok ağır değildir.

  17 mayıs 19:11 17 mayıs 21:26

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar