yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (113)
  • medya (2)

  113. satın aldığımın ertesi günü elime ulaştı. bir beauty blender (bb) fani olarak ve fazlasıyla sünger denemis biri olarak değerlendireceğim. piyasadaki nerdeyse bütün süngerleri denedim ki bb o kadar para vermemek için. ya çok fazla büyürler, ya kuru kullanamam( ıslatmaya üşeniyorum), ya sertler, ya fazla gözenekli, ya ilk yıkamada rengi atar yada çabuk yıpranır. mesela yıkarken parçalanan çok sünger gördü bu gözler.

  sonuç olarak benim aradığım kriterlere göre baya başarılı. bir bb değil onu kabul etmek gerek tabiki. rengi atmadı(3 kere kullandım ve her seferinde yıkadım), real techniques gibi devasa büyümedi, kuru kullanıyorum(real tek daha yumuşak kuru kullanımda), yumuşak ve az gözenekli. az gözenekli yapmak istedikleri için bb gibi çok yumuşak değil diye düşünüyorum. son olarak bb daha az ürün emdiğini düşünüyorum.

  olmuş bb 149 lira, bu sünger 34 lira. her türlü alırım. bir bb değil diğerlerinden çok daha iyi.

  9 kasım 22:42

  112. Bende Görkemi severek takip eden biri olarak hem kadın girişimci olduğu için hem ürün yorumlamasına güvendiğim için hem beauty blenderdan bile iyi dediği için hem de sünger ihtiyacım olduğu için aldım.İlk elime aldığımda oyle abarta abarta bitiremedikleri kadar yumusak olmadığını farkettim kuru sevmedim ıslatınca da denildiği gibi çok şişip yumuşamıyor.Harika kesin alın diyemem ama almayın da demek istemiyorum benim için ortalama bir sünger ve beauty blender kadar asla yumusak değil bunu söyleyebilirim yüzüme sürerken zorlandım tutamadım pat pat ediyor boyle kaymıyor yüzde ama rengi akmadı kolay temizlendi kutusu güzel bunlar okey bir daha almam açıkcası biraz da destek amaçlı diyip yine beauty blendere döndüm şahsen.

  9 kasım 17:10

  111. Taze taze yorumlamaya geldim. Bir makyaj tutkunu olarak sünger deyince dayanamam alırım. Bunu da aldım. Yapan kızcağız takip ettiğim biri değil. Fakat hakkında yorumları genelde olumlu olunca denemek istedim. Tek tek değerlendirelim.

  Fiyat kargo dahil haliyle 35 lira. Yani bilemiyorum. 29 lira daha uygun olabilirdi bence. Ürünün rengi de, metal kabı da güzel. Yalnız makyaj ve hijyenden anlayan biri o süngeri bir daha o kutuya koymamalı. Hele ıslakken asla. En nihayetinde dandik metal. Küpe yüzük koyarız biz de.

  Orta sertlikte. Sünger kuru da kullanılabilir denmiş. Katılıyorum zorda kalınırsa kuru kullanılabilecek kadar yumuşak. Ama ben tercih etmem. Rt süngerler gibi kesimli olması da güzel. Islatınca fazla şişmiyor. Çok ürün emmiyor. Öyle aman aman yumuşamıyor da ıslakken. Sözün özü gayet kullanılabilecek bir ürün. Bir eklips ya da nascita süngerler gibi dandik değil. Aliexpresste linki olan benzer bir ürün olduğunu biliyorum. Ama değildir diye umuyorum.

  Gelelim kötü yönlerine, ürün uzun ömürlü olmaz, inanılmaz kolay yıpranacak gibi daha ilk yıkayışta tırnağımdan zedelendi. Maksimum 20 kullanım veriyorum iyimser bir tavırla. bir daha alır mıyım. İndirimde 15-20 liraya bulursam belki. 35 liradan almam. 

  7 kasım 18:30 7 kasım 20:13

  110. eski blogger-youtuber görkem karman'ın piyasaya sürdüğü makyaj süngeri.

  ben fondöten kullanmıyorum fakat gözaltlarım için kapatıcı kullanıyorum ve süngerde kalan ürünü de yüzümde bazı noktalara yayıyorum. uzun süredir rt makyaj süngerini kullanıyordum fakat son zamanlarda aldıklarım çok çabuk deforme olmaya başladı. daha sonra çağdaş marketlerde rt sünger setleri satılıyordu uygun bir fiyata. replika olduğu belliydi ama yine de denemek istedim ve aldım fakat sünger gibi değildi naylonumsu bir yapısı vardı fazla ürün emmiyordu ama güzelce de dağıtmıyordu. kötü bir görüntü oluşturdu ve bir iki deneme sonrası attım.

  görkem karmana bir sempatim olmamasına rağmen; makyaj süngerine merakını bildiğim için ve de süngeri uygun fiyata görünce almak istedim. çabucak ulaştı. metal bir kutuda elime ulaştı çoğu süslü bu durumdan şikayet etmiş ama ben kutuyu ve içerisindeki notu tatlı buldum. (gizlinot: ıslak süngeri hiçbir şekilde kutuda bekletmiyorum. bu nedenle metal olması benim için sorun değil) özenliydi paketlemesi.

  hemen kullanmak, beğenirsem yedeklemek istedim. bugün tüm hevesimle kullandım. benim için hayal kırıklığı oldu. yukarıda anlattığım replika sünger gibi davrandı. ürünü homojen dağıtmadı. bir yer yoğun bir bomboş kaldı. dağıtmaya çalıştıysam da olmadı. ben bir daha almam. yukarıda uygun bulmuştum ama bu performansa asla uygun fiyatlı değil. yarı fiyatını ancak hak ediyor.

  (gizlinot: bir iki defa daha denerim sanmıyorum yine de fikrim değişirse mutlaka bu yazımı güncellerim)

  5 kasım 22:59

  109. Benim de ürünüm bugün elime ulaştı. Kargo gerçekten hızlıydı fakat websitelerini biraz daha geliştirmeleri gerektiğini düşünüyorum.ürünü aldıktan sonra ödeme başarısız uyarısı aldım fakat siparişler kısmında ürün hazırlanıyor görünüyordu. Sanırım benim gibi bir sürü kişi de benzer sıkıntılar yaşamışlar. Mesajıma anında döndüler, ilgilendiler. Üründen bahsedecek olursam ben de daha yumuşak bir sünger bekliyordum fakat bu da bir avonun makyaj süngeri kadar sert değil. kuru haliyle kullanımını Islak kullanımı kadar başarılı bulmadım. Sünger çok fazla şişmiyor, hiç ürün emmiyor bu çok hoşuma gitti. Ayrıca yıkarken makyaj kalıntılarını çıkartmakta zorlanmadım. Her süngerde olduğu gibi daha doğal ve aydınlık bir görüntü sağladı. Bence başarılı bir ürün olmuş ama neticede bir sünger için 34 tl vermeye değer mi ondan emin değilim.

  4 kasım 16:05 4 kasım 16:06

  108. Herkes gibi , ben de bir sünger için iki sene hazırlık yapılmasını gerçekten anlayamadım.Onu geçtim , iki sene boyunca akıl aldığın insanların hiç mi biri uyarmaz isim konusunda , Görkito nedir Allahaşkına.

  3 kasım 15:51

  107. Bence türk malı kozmetik malzemelerini ve ne şekil olursa olsun kadın girişimcileri desteklemeliyiz. Zaten dolar ve euro kurlarından dolayı yabancı kozmetik el yakar oldu, çin malı olanların da durumu malum. Ufak çaplı bile olsa Bu işten sadece görkem değil, üretici, çalışanları, dağıtıcı, onun çalışanları, pazarlamacı, onun çalışanları gibi bir çok kişi gelir sağlıyor ve bu gelirin ülkede kalması güzel. Beğenirsiniz beğenmezsiniz, görkem devamını getirir getirmez bilmem tabi ama bence böyle girişimlere şans vermek gerekir.

  3 kasım 00:20

  106. Ürüm elime ulaştı yıkadım. Fazla su emmiyor bu yüzden fazla büyükte olmuyor. Dendiği gibi büyük gözenekleri yok  fazla ürün emmeyecek galiba. Görkeme hayırlı olsun ama bende markanın uzun soluklu olacağını sanmıyorum hani hayalimdi yapmadık demeyeyim diye çıkardı sanki. Malum şimdi 2. Bebek e mercan için çok hareketli durmayan bir bebek diyordu. Umarım böyle olmaz ve yerli güzel ürünler görürüz

  Edit: gerçekten beğendim kolay yayıldı. Beni en çok uğraştıran more than concealerım 3-4 dokunuşta yayıldı tebrikler görkem

  2 kasım 23:47 3 kasım 08:04

  105. Daha kutunun ilk fotoğrafında metal olduğunu anlamıştım.hatta yorum yapmıştım paslanmayacak mı diye cevap gelmedi.iki yıl boyunca ıslak süngeri metal kutuya koymak,havalanmama sorunuyla küflenme riskini görkem nasıl gözden kaçırmış anlayamadım.

  2 kasım 21:19

  104. Bugün sabah elime ulaştı. Ilk izlenimlerimi paylaşmak istiyorum;

  Kargo normal haldeydi poşet ve süngerin kutusu bizi karşılıyor, içinde kullanım klavuzu var ve kutusu metal.

  Metal olduğu icin de nemli bıraktığımız anda bum küfler bizi karşılayacak.

  Fazla şişen, kocaman olan bir sünger de degil. Bu şüpheye düşürdü.

  Öyle yumuşacikta degil, sertte degil orta kıvamda...(gizlinot: Açıkçası bu iş görmez demistim)

  Ürün asla emmiyor ve anında dağılıyor. Guzel bir yayılımı var. Süngerden mi bilmiyorum. Parlaklık var yüzümde nedenini bilemedim.

  Ilk kullanım icin memnun kaldım ve sevdim.

  Bence dayanıklı bir sünger degil kendisi ve bozulmaya kufe müsait.

  Bu sebepten dolayıda da tekrar satın almam.

  Fiyati orta derece ama gidiyim hadi 'gorkito'

  Alayım demem.

  Aman aman kötü de degil iyi de degil. Normal

  2 kasım 19:08

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar