yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (189)
  • medya (12)

  189. tanım:görkem karman'ın markası.

  biraz uzun bir girdi olacak kusuruma bakmayın :) Daha önce (link: https://www.suslusozluk.com/görkito?i=1153534 bu) başlıkta fikirlerimi yazmıştım yeniden bir şeyler söylemeye geldiiim. ben vücut köpüğünü, güneş kremini ve yeniden süngerini satın aldım.

  Vücut köpüğünün vanilyalı olanını aldım. kokusu ağır değil kullanımı çok kolay ve hemen emiliyor yapış yapış olmaması çok güzel. Fakat sanırım bana alerji yapıyor ne zaman sürsem ertesi gün bölgesel kırmızı pütürler oldu. kaşıntı veya bir acı hissetmiyorum. hassas ciltliyseniz bunu göz önünde bulundurun. yapmasaydı yine alırdım benim gibi üşengeç biri için kullanımı çok pratik ve o vıcık vıcık hissi sevmediğimden hoşuma gitmişti. çok sıcaktan da olmuş olabilir. havalar soğumaya yakın tekrar denyeceğim.

  Güneş kremini deneme fırsatım olmadı açıkcası indirimde fiyatı 35tl olunca şans vermek istedim ancak hem yorumlar hem de içeriği yaz için kullanmak için beni korkuttu henüz denemedim. büyük ihtimalle kışın kullacağım.

  süngerine gelince ikinci kez satın alıyorum. benim için denediğim süngerler arasında (real techniques, eklips, hm) beauty blender'a en yakın muadili bu. Normal fiyatına almam ama indirimde yine alırım. ben fırça kullanmıyorum kapatıcı ve krem ürünler (krem aydınlatıcı ve allık) sürmeyi sevdiğim için her gün kullanıyorum ve ilk süngerimi 6 aya yakın kullandım. deforme olmamıştı ama hijyen gelmediğinden atmak istedim. atmadan önce de kesmiştim içi de normaldi. yani küflenme falan gözlemlemedim ama ben çantaya atıp yanımda taşımıyorum bununda etkisi olmuş olabilir.

  Son çıkardığı ürünler ve markasıyla iligili de birkaç bir şey söylemek istyorum. açıkcası serum çıkarması yeniliklere ayak uydurması bakımından güzel ama çıkarma zamanı ve şekilmi denir pek doğru bulmadım. neredeyse o dönem her hafta yeni bir ürün duyurusu geldi. bu da sanki aceleyle piyasa sunulmuş izlenimi verdi bende.

  güneş kremi için kendisi uygularken güneş kremini azıcık uygulamış. belki herhangi biri için garipsemezdim, bilmemek normal ama markası olup bu kadar işin içindeyse bence nasıl uygulaması gerektiğini ve iki parmak kuralını biliyor olması gerekirdi.

  son olarak kendisini ilk videolarından beri seyreden ve seven biri olarak marka kurmasını, farklı ürünler sunmak istemesini ve müşteri geri bildirimlerini dikkate almasını (köpüğü için büyük boy istenilmesi üzerine büyük boyunu çıkarması, rujlarının tüpten düşmesi ve ambalajının değiştirilmesi gibi) takdir ediyorum. Fakat son zamanlar biraz o eski havasından çıktığını ve sadece amaç maddi olarak para kazanmayı önemsediğini düşünmeye başladım. tabiki marka kurmasındaki amaç bu hayır işi değil fakat ilk zamanlarda daha müşteri odaklı gibi gelirken şimdi tam tersi geliyor üzgünüm. gua sha taşını önce indirimli satışa sunması çok kısa sürede tükeninince stok problemleri yaşaması ve indirimsiz fiyatından satışa çıkması gibi. bana verdiği izlenim böyle oldu en azından. önemli olan popüler ürünü biran evvel yapmak nasıl yaptığın bence. özetle şu an için süngeri dışında başka bir ürününü satın alacağımı sanmıyorum.

  24 temmuz 12:50

  188. makyaj süngeri,göz kalemi,müslin gibi az riskli ürünlerle ilerlerken bir anda cilt bakımına da el atması çok güven verici olmadı,bu ürünler için profesyonel bir altyapı ve güven veren bir marka (isim) gerekir,şahsen ben makyaj süngeriyle adını duyurmuş bir instagramer markasından (hele de adı görkito gibi başarısız bir marka isminden) yüz kremi,güneş kremi,yüz serumu vb cilt sağlığını doğrudan ilgilendiren ürünler kullanmam,kimseye de tavsiye etmem.

  kendisine tavsiyem profesyonel bir pazarlama danışmanı edinmesi ve tek bir kategoride kendini geliştirmesi,bu şekilde devam ederse,markası milyoncu mantığına dönecek ve o güvendiği kemik kitleyi de kaybedecek.

  22 temmuz 10:33

  187. Kapatıcısı çok hızlı sabitleniyor, zor dağıtıyorum öyle bir hızdan bahsediyorum. Sorun benim uygulama biçimimde olabilir tabii.. gözaltıma noktalar koyuyorum sonra ıslak süngerle dağıtıyorum. Parmak uçlarımla dağıtmam imkansız

  21 temmuz 18:58


  186. Makyaj süngeri ve 140 nolu dudak kalemini almıştım. her iki üründen de memnunum. Dudak kaleminin rengi tam istediğim gibi. Ruj yerine özellikle tercih etmiştim. Ama bugün dudak kalemini kalemtraşla açtığımda büyük hayal kırıklığı yaşadım. İçinde hava boşluğu kalmış ve açtığımda önce ucu kırıldı sonra dolu yere ulaşana kadar açmam gerekti. Daha önce herhangi bir dudak kaleminde böyle bir sorun yaşamamıştım. Ürünlerine gelen yorumları dikkate alıp düzelttikleri için buraya yazma gereği duydum. 

  21 temmuz 17:04

  185. Makyaj süngeri ve 140 nolu dudak kalemini almıştım. her iki üründen de memnunum. Dudak kaleminin rengi tam istediğim gibi. Ruj yerine özellikle tercih etmiştim. Ama bugün dudak kalemini kalemtraşla açtığımda büyük hayal kırıklığı yaşadım. İçinde hava boşluğu kalmış ve açtığımda önce ucu kırıldı sonra dolu yere ulaşana kadar açmam gerekti. Daha önce herhangi bir dudak kaleminde böyle bir sorun yaşamamıştım. Ürünlerine gelen yorumları dikkate alıp düzelttikleri için buraya yazma gereği duydum. 

  21 temmuz 16:48

  184. Güneş kremiyle ilgili çok paylaşım yapmadı gibi geldi bana bence onun da içine sinmemiş. Ben de işte ala ala bu markanın bir tek güneş kremini aldım hayattaki şansım be

  21 temmuz 15:38

  183. Çisem çakır ve sosyaleczacıdan veto yemiş güneş kremi başarısızlığı ile güven kaybetmiş markadır.

  ilgili medya:
  1
  21 temmuz 15:13


  182. Yüze sürülecek bir yağa e vitamini eklemek mi. Bilemiyorum altan..

  ilgili medya:
  1
  12 temmuz 15:35

  181. Çisem Çakır son videosunda görkito markasının güneş kreminin içeriğini vs yorumlamış.Eczabakım,sosyal eczanın yorumuna kalmadan Çiseme de güvendiğim için yağlı ciltli olan bana, uygun olmadığına karar verdim.Elenmiştir 

  3 temmuz 15:47 3 temmuz 15:48

  180. Köpük vücut losyonu beklenmedik bir şekilde elime ulaştı. Sitesinde 'onaylandı' yazıyor halen, meğer kargoya verilmiş de dağıtıma çıkmış bile. Site tasarımı zaten diger toptan ürün satan siteler gibi, özgün değil geliştirilmesi lazım. Köpüğe gelirsek, vanilyalı olduğuna bakmayın. Kokusu ucuz vanilyalı parfümler gibi ama varla yok arası, beklediğim orijinal vanilin kokusu yok yani yaz için ağır değil. Köpük vücut losyonlarının köpük formunda olması, dolayısıyla vücutta aniden yayılıp çabuk emilim sağlaması sevdiğim bir özelliği oldu, bu ürün de o işlevi yerine getiriyor. Tende durdukça kokusu artıyor ama kalıcılığı hakkında net bir şey söyleyemeyeceğim şimdilik, kalıcı değil yazanlar olmuş. Paketlemesini çok beğendim, çok tatlı bir kutuda göndermişler. Bana kalırsa köpük vücut losyonlarını sevenler için ve cildi fazla kuru olmayanlar için gayet gideri olan bir ürün, ve bu markanın en alınabilir ürünü olduğuna kanaat getirdim. Fazla nemlendirme beklemeyen ancak banyodan sonra losyon sürmeyince cildi kuruyan süslülerin memnun kalacağını düşünüyorum.

  Edit: imla

  ilgili medya:
  2
  2 temmuz 16:11 2 temmuz 16:33