sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (87)
 • medya (0)

87. Clinique’in all about eyes göz çevresi kreminin testerını kullandım bir süre. Bir kofreye dahildi. Bende herhangi bir alerjik reaksiyon yaratmadı, sürdükten sonra da pamuk gibi yaptı o bölgeyi. Morluklara bir etkisi olmadı, zaten ben de morlukların krem ile çözülebileceğine inanmıyorum.

Fakat fiyatı oldukça yüksek. Kısacası daha uygun fiyatlı göz çevresi kremi aranıyor :(

19 şubat 00:15

86. ben bu kremleri biraz erken kullanmaya başladım sanırım. ama anti-aging etkisi olmayan nemlendiriciler kullandığım için olumsuz bir etkisi olacağını düşünmüyorum. şu an 20 yaşındayım 2-3 senedir kullanıyorum. göz altlarım çok kuru, lise sonda makyaj yapmaya başladıktan sonra iyice kurudular. rossmann'da gezerken alterra'nın göz çevresi kremini görüp almıştım. bir tüpü düzenli kullanırsam 6-8 ay arasında bitiriyorum. elimdeki üçüncü tüp, sadece nemlendiriyor, hafif geriyor, olumsuz yönünü görmedim bu yüzden tekrar alırım. kırışıklıkları oluşmadan engellemesi ya da oluşumunu hafifletmesi için erkenden kullanmak gerekiyor bence ama sadece nemlendirme etkisi için de 200 tl bayılamam bir kreme.

17 ocak 04:39

85. makyaj altına kullanıyorum sadece onundışında benim için hiç gerekli bir ürün olmadı hayatım boyunca

30 kasım 2018 22:25

84. Herhangi bir kremin morlukları gidereceğine ya da kırışıklık azaltacağına inanmıyorum maalesef. Sadece iyi bir nemlendirme sağlayarak oluşacak kırışıklıkları önleyebilir bir nebze. Bu nedenle çok yüksek paralar bayılmayı uygun görmüyorum. Sebamed'in göz kremini kullanıyorum şu an. Nemlendirici olarak Tavsiye ederim. 

30 kasım 2018 20:07 3 aralık 2018 10:35

83. Cilt temizliğimi ve bakımımı asla ihmal etmem serum,nemlendirici ve güneş kremlerimi düzenli olarak kullanırım ama ayrıca bir göz kremi gerekliliğine inanmıyorum. Uzun yıllardır alışveriş yaptığım marka çalışanlarının tatlı ısrarını kırmamak için bazen satın alsamda, kullandığım süre boyunca herhangi bir değişim görmediğimden artık satınalmıyorum.

30 kasım 2018 19:37

82. Bu kremlerden kullanmadan önce göz cevremdeki deri iguana gıdısı gibi incecik pütürcüklü tuhaf bir yapıdaydı sabahları kupkuru ve şiş uyanıyordum. Şu sıralar yogun nem veren bir tane kullanıyorum pütürcüklü görüntü neredeyse tamamen kayboldu sabahları uyandıgımda şişlik ve kuruluk hissi de olmuyor. (link: https://m.yvesrocher.com.tr/control/product/~product_id=99765 Kullandığım krem.)

30 kasım 2018 18:35

81. 25 yaştan sonra kendimce nem vermesinin dışında antiaging etkili olanlarını daha çok tercih ettiğim krem. ben makyajın altına süreceksem en az bir beş dakika bekliyorum çünkü beyonceciğimin makyaj artistinin de dediği gibi kapatıcıyı kaldırıyor. iyice nemlendirmek makyaj öncesi çok önemli ama cilt tarafından ürünün emilmesini beklemek de bir o kadar önemli.

30 kasım 2018 18:24

80. göz kapağına sürmenin bir anlamı olmayan krem, doğru uygulama göz altından kaz ayağı bölgesine ters yönde hareketler sürerek uygulamakmış.

göz altı kremi kullanırken önemli olan cilt tipi ve tonu, beyaz tenli ve renkli gözlü ve cildi kuru-normal arası olanlar aksatmadan 20lerden itibaren kullanmalı.

kendi deneyimlerimden;

estee lauder synchronized recovery complex ii serum ve göz kremi

clinique all about eyes

clinique super defense 20 spf

kullandım en çok estee lauder ce all about eyestan memnun kaldım.

30 kasım 2018 14:15

79. 25 yaş sonrası mutlaka, makyaja erken başlayan ciltlerin ise makyajla beraber başlaması gedektiğini düşündüğüm ürün.

Daha önce baya bir çeşidini denedim. Özellikle rosmannda satılan içerik okuyarak alınmasını tavsiye ettiğim rival de loop, alterra markaları güzel.

Herkesin ölüp bittiği kiehls avokodusu bende beyaz butoncuk yapmıştı ve asla emilmiyor, gefeksiz övülenlerden.

Şuanda cosmolab kullanıyorum. İnstagramdan bakabilirisni 4 ay kullanım süresi olan hand made organic bir krem. Gündüz nemlendirmesi güzel, makyaj altına kullanılabiliyor. Kullandıkça editlerim.

Geceledi mutlaka anti age içerikli olan bişey kjllanmak tercihim. Şuanda snail repaid kullanıyorum. Sonuca bakacağız :)

29 kasım 2018 20:30

78. kullanmadığım krem. genelde serumlarımdan sürerim ya da göz kremini alır tüm yüzüme uygularım. Neden mi zaten milia yapacak özellikte göz kremi sivilce de yapar. Komedojenik olmayan temiz içerikler göz ve yüze uygulabilir.

29 kasım 2018 18:27