girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (195)
  • medya (188)

195. Türkiye’ye geldiğinden beri merak ettiğim wet n wild markasının rose in the air paletini aldım şu son indirimde. Yeni far paleti mıncıklayıp kendimce makyajlar çıkarmaya bayılıyorum. Şöyleki 

Paletin sağ üstten 3. Farını tüm kemik kısmına yaydım. Yayılması biraz sabır gerektiriyor, çok pigmentli bir renk ayrıca. Azıcık azıcık alıp arttırmalı.

Sonra göz kapağı çukuruna soft&gentle aydınlatıcı sürdüm. Kaş altına da keza. 

Eyeliner niyetine sağ alttan 2. Kahve farı sürdüm. Çok başarılı eyeliner olarak. 

Göz içine essence 29 berry fantastic göz kalemini sürdüm. Bordo göz kalemi arayanlar bir baksın bence. Çok kalıcı değil o yüzden çantamda taşıyıp gün içinde bir defa tazeledim.

Son olarak max factor velvet volume rimel ile göz makyajını bitirdim. Bu rimelden de çok memnunum. Hacim ve kaldırma işini çok iyi yapıyor.

Sonuç olarak kızıl kahve sever biri olarak bu paleti çok beğendim. Şimdi gözüm fuşya farda. Neler yapabilirim diye düşünüyorum. 

ilgili medya:
1
dün 17:31

194. Helloo guys(gizlinot: Cem yılmazın tonlamasıyla)

Yine ben ve yine cut crease.(gizlinot: Pink Alert)

Bu makyajda (bkz: Juvia's place)de bulunan pembeyi ve Mur markasına ait new trals vs neutrals paletindeki(gizlinot: Güzel palettir kendisi) simli pembeyi ve koyu pembeyi kullandım. Göz pınarlarımda soph aydınlatıcı paletindeki pembe ve cut crease bölgesindeki pembe var. Kaş altımda yine aynı paletten en açık renk olan fildişi rengi var(gizlinot: Sanırım fildişi ya da değil bilemedim)

Ve alkışlarınızla makyajımız 👏

ilgili medya:
1
dün 14:35

193. far kullanmayı beceremeyen biri olarak göz makyajı benim için eyeliner ve maskaradan ibaret. olmuyor, yakıştıramıyorum kendime bir türlü. siz böyle güzel göz makyaji ornekleri paylasinca icim gidiyor kızlar.

19 mayıs 22:11


192. Bu makyajda (bkz: W7 on the rocks far paleti)ndeki pına colada, caracao, magnum ve martin olıveyi kullandım. Halo methodunu uyguladım ilk kez.kestiğim bölgede (bkz: Juvia's place)zuluda ki yeşil renk mevcut. Göz içimde sephoranın yeşil renk kalemi var. Eyelinerim ise (bkz: maybelline sensational liner)(gizlinot: Severek kullanıyorum )

ilgili medya:
2
19 mayıs 17:05

191. Dün kavuştuğum colourpop yes, please ile yaptığım makyaj huzurlanızda (gizlinot: Ürünü daha sonra kendi başlığında başka bir makyaj eşliğinde yorumlayacağım) göz kapağının başlangıç kısmında (bkz: W7 on the rocks far paleti)ndeki sugar rim var geri kalanında ise colourpop chauffeur.

ilgili medya:
2
17 mayıs 16:51

190. Bir ay makyaj yapmadan gezdim ve resmen unutmuşum nasıl yaptığımı.. dün ve bugün göz makyajı yapmaya niyetlendim, hiç mi hiç beğenmedim ortaya çıkan sonuçları.. oysa sarı kirpiklerimle çipil çipil gezinmekten nefret ederim, sadece rimel sürünce bile çok hoşuma giderdi.. insallah en kısa sürede tekrar eski yapış tarzımı yakalarım diyorum. 

16 mayıs 20:56

189. Zaten göz makyajı beceremeyen küçük gözlü, düşük göz kapakli bir süslü kardeşiniz olarak diyorum ki çok güzelsiniz, bakmalara ve özenmelere doyamiyorum. Hep göz makyajı yapın, olur mu :')

15 mayıs 22:40


188. Evde hasretinlee yandıı gönlüüğğm diye söylene söylene gezerken neden süslülerime (bkz: W7 on the rocks far paleti) ile bi örnek daha yapıp atmıyorum dedim(gizlinot: Nerden nereye bakınız) ve sizler için ten makyajı yapmadan, kaşlarımı boyamadan bir gözümü boyadım ve çekiyorum. (gizlinot: Şuan çok komik duruyorum)

Kullandığım renkler : body shot, bloody mary, last call

ilgili medya:
1
15 mayıs 17:32

187. en çok zevkle yaptığımdır. saatlerce göz makyajı yapabilirim. renkleri birbirlerine karıştırmayı, geçiş yapmayı renk harmanlamasına bayılıyorum. kahveler, kızıllar, bakırlar göz makyajında olmazsa olmazlarım. bir de pigmentli paletler oldu mu, mis. üstüne de jilet gibi bir eyeliner, tamam. makyajda en sevdiğim kısımdır göz makyajı.

15 mayıs 16:40

186. tumblr’da gezerken hoşuma giden ve değişik birçok örneğine rastladığım makyaj, görsellere ekliyorum.

edit: eksileyen arkadaşların tam olarak neden rahatsız olduklarını anlayamadım birisi mesaj yoluyla açıklayabilir mi burada göremediğim ne olumsuzluk var? başlığın sadece kendimize uyguladığımız makyajları paylaşmak için olduğunu mu düşünüyorsunuz? makyajla alakalı bir platforma beğenip denemek isteyenler olur diye çaba harcayıp görsel yüklemek hiçbir şey yapmadan başkasının yaptığı bir şeyi beğenmemekten daha faydalı, bilginiz olsun.

ilgili medya:
8
15 mayıs 16:30 15 mayıs 20:06