girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (236)
  • medya (267)

236. -Flormar 21 numaralı pearly copper mürdüm rengi ve h&m in the red farlarını kullanarak bir göz makyajı yaptım.

-Göz pınarında miniso’nun 02-pink adlı farı var. Süper bi sedefli allık aynı zamanda kendisi. (O başka bir girdinin konusu) 

-Gözümün dış kösesinde her zamanki gibi mıknatıslı kirpik var, makyajda hiç maskara yok.

Edit: kaş rengimi kırdım evde 7.1 ile. Bu iki hafta sonraki hali, tazeleme zamanım geldi ama yine de iyi duruyor bence. (Bir önceki göz makyajı fotoğrafımla dağlar kadar fark var)  İfadem bayağı yumuşadı ben beğendim, koyu renk kaşlı süslülere Öneri olsun diye eklemek istedim.

ilgili medya:
1
16 ekim 01:21 16 ekim 01:32

235. eyeliner ile uğraşmak istemiyorum ama o havayı da yakalamak istediğim zaman yaptığım makyaj görselidir.

ilgili medya:
1
4 ekim 01:02

234. Bugün mac soft brown ve antiquet renkleriyle bir göz makyajı yaptım göz rengimi belirginleştirdiğini düşünüyorum. Maskaram sephora curl maskara.

13 eylül 19:34


233. Nasıl özeniyorum güzel göz makyajlarına.. Benim düşük göz kapağı problemim var bu nedenle ne sürsem gözükmüyor:( Sadece mary lou aydınlatıcı eyeliner ve maskara sürüyorum bazen de alt kırpığıme kalem sürüyorum.. Far paletlerine çok özeniyorum ama alsam da bir işe yaramıyacak . Bazen Pembe rujumu far olarak kullanıyorum.

13 eylül 03:22

232. inglot’un tekli farlarını çok seviyorum. Birkaç girdimde de bahsetmiştim ve şimdi yeni sonbahar keşfimi sizinle paylaşmak istedim. İçinde kızılın tarçına kaçan sicak tonları var ve bu da göz rengi makyaja ve ortama göre değişen kahverengi gözlerdeki kızıl, yeşil, sarı pigmentleri ortaya çıkarıyor. İnglot mağazasına giderseniz bi parmak swatch alın derim ben.

Bu makyajı baz kullanmadan ve sadece iki farla yaptım; biri inglot 299, diğeri ise göz pınarlarımı aydınlatmak icin kullandığım kiko glow fusion 01 numaralı inci beyazı bir aydınlatıcı. 

Edit: dış köşede mıknatıslı kirpik var. Maskarayı bıraktım bunları takıyorum, düşme kayma yaşamadım acayip memnunum.

ilgili medya:
2
12 eylül 22:44 12 eylül 22:51

231. Turuncu alt tonlu bir bronzerla crease ve üzerindeki kaşıma doğru olan bölgeyi belirginleştirdim, daha sonra wet n wild' ın tekli farlarından E2553 Panther rengiyle crease bölgemi iyice belirgin hale getirip catrice göz altı kapatıcısını cut crease yapacak şekilde tüm göz kapağıma uyguladım. Sonra üstüne Rival de Loop markasının Nights to Remember koleksiyonunun Strobing Powder'ının sondan 2. Rengini göz kapağımın tümüne oturttum. Göz kapağımın kenarını yine aynı wet n wild tekli farı kullanıp belirgineştirdim, son olarak Maybelline Master ink waterproof eyelinerı ve Loreal Paris Telescopic maskarayı uygulayarak makyajı bitirdim. Daha çok özel günlerde kullanılacak bir makyaj oldu. 

ilgili medya:
2
11 eylül 13:29

230. Genel olarak Nyx Ultimate Warm Neutrals  far paletini kullanarak yaptığım bir makyaj oldu. Maskaram  Max Factor Velvet Volume, far bazım da Catrice'in likit göz altı kapatıcısının 010 rengi.

Böyle bir makyajı günlük olarak yapmıyorum, daha çok özel günlerde kullanılacak bir göz makyajı benim için

ilgili medya:
2
9 eylül 15:47


229. Nyx ultimate-brights palet ve vivid eyeliner violet <3333

ilgili medya:
1
30 ağustos 12:33

228. Küçük gözlere ve düşük göz kapağına sahip olduğum için önceleri kendime yakıştıramazdım.Göz yapımı tanıdıktan sonra göz makyajının doğru yapıldığı takdirde herkese yakışabilecegini anladım.Bir yıldır düzenli olarak yapıyorum.Gözlere daha anlamlı bir ifade kattığı kesin :)

28 ağustos 06:37

227. yapamadığım şeydir. eyeliner da far da düzgün süremiyorum. eyeliner sürmeye kalktığım an gözlerim aşırı kızarıyor yaşarıyor. ablamın düğünü için kuaföre gidip çektireyim dedim kadın çekene kadar ağlaya ağlaya bir hal olmuştum. gözlerim normal değil. kolay çekmek için önerileri denedim ama baktım olmuyor ben de bir tek maskara kullanıyorum, o da bazen. ama eyelinerı çok güzel çeken kızlar görünce özenmiyor değilim. keşke ben de çekebilsem öyle güzel:))

28 ağustos 01:06