girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (203)
  • medya (210)

203. Mua’nın fire vixen paletindeki pembeyi dağıtarak sürdüm ve w7 on the rocks paletindeki kahveyi kirpik diplerime sürüp dağıttım. Maskara loreal push up angel

ilgili medya:
2
dün 09:17 dün 10:13

202. Bu makyajımın adı maviş (gizlinot: Yaratıcılıkta gerçekten sınır yok ahahhahs)

Morphe jachlyn hill paleti ile yaptım sevgili süslüler. Diğer gözümü yapmadan çekmek zorunda kaldım. Gün ışığı kaybolmaya başladığı için (gizlinot: Çekmek uzun sürüyor)(gizlinot: Şimdi geri kalanı tamamlıyorum )

Huzurlarınızda;

ilgili medya:
1
16 haziran 18:29

201. ten ve göz rengine göre yapılması gereken makyaj, açık tenli ve renkli gözlü kadınların makyaklarinda kullandıkları turuncu pembe aşırı bomba bomba duran farları gözlerini ön plana çıkarmak için kullanmalarına hayiflanıyorum banada yakışsa da yapsam diyorum bazen

esmer tenli ve koyu kahverengi gözlü biri olarak genelde kahve, bazen yeşil ve tonları tercih ediyorum soft renkler kullanıyorum genelde

15 haziran 21:29


200. Öncelikle bayramınız mübarek olsun sevgili süslüler (gizlinot: ♡ )bu makyajı maralım (yazar: Hel)e ithaf ediyorum. (gizlinot: Seviyorum seni )

Nyx ın your element fire paleti ile yaptım. Göz içinde narsın siyah kalemi var.

Umarım hoşunuza gitmiştir biricik süslü sözlük ahalisi. (gizlinot: ♡ )

ilgili medya:
1
15 haziran 15:38

199. bakır kahve tonlarında yapılanlarına takmış olduğum hede..

neden ud naked heat paletim yok tanrım?!!?!!

i know tamam.

15 haziran 03:51

198. Mor far teşviği (yazar: muhendishanim)’dan, foto çekme taktikleri (yazar: negatifpolyanna)’dan. Kusurları var elbette, kendi çapımda deniyorum bir şeyler. Ama çok keyifli göz boyamak. (gizlinot: mecaz değil :)))

ilgili medya:
1
14 haziran 18:41 14 haziran 18:44

197. Bugün oturdum sizler için bi göz makyajı patlattım yine :d

Bu makyajda morphe- jachlyn hill paletini kullandım. Göz içinde siyah narsın kalemi var. Biraz aceleye geldi bi kaç eksik noktası var benim gözümde.kaş altını aydınlatamadım keza göz pınarlarına sedefli kemik rengi far uygulayarak daha ombre bi görüntü oluşturacaktım lakin olmadı. (gizlinot: Evden acilen çıkmak zorunda olduğum için o noktalar eksik kaldılar süslüler)(gizlinot: Baskı vardı üzerimde hadi hadi diye :d)

ilgili medya:
1
12 haziran 18:37


196. Elim alışsın diye son zamanlarda ofise gece makyajlarıyla gitmeye başladığım makyajın önemli bir bölümü. Pratiğin en önemli olduğu bölümü.

9 haziran 21:15 9 haziran 22:36

195. Bu makyajımda (bkz: makeup revolution Redemptıon palette mermaıds vs unıcorns) ve (bkz: makeup revolution Redemptıon palette hot smoked) i kullandım. (gizlinot: İki palet hakkında başlığına girdi yazıcam mutlaka )

ilgili medya:
1
8 haziran 01:27 8 haziran 01:48

194. Alev alev bir makyaj ile karşınızdayım.

Makyajın yıldızları

(bkz: Juvia's place ) zulu palet ve

(bkz: Nyx ın your element) fire paleti

Kirpiklerde (bkz: Note deep black maskara)

Göz içinde nyx burnt sienna var. (gizlinot: Daha kızıl tonlu bi kalem de olabilirdi lakin elimde olmadığı için bunu sürdüm. )

ilgili medya:
1
7 haziran 05:12 7 haziran 09:01