yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (250)
  • medya (376)

  250. Gözleri birbirine uzak ve aynı zamanda gözleri ensiz birisi olarak çözümü gölgelendirmeyi şakaklarıma doğru değil de iç tarafa, burnuma doğru yaparak buldum. Böylece hem gözümü badem yapıp hem de gözlerimi birbirine yaklaştırıyorum. Dış taraflarda ise hem farı hem de eyelinerı yatay değil olabildiğince dik tutuyorum ki gözlerimi şakaklarıma çekip aradaki mesafeyi iyice açmak yerine gözlerimi yukarı çekeyim. Aslında fotoğrafta göründüğünden çok daha fazla işe yarıyor da 2 boyutta bu kadar belli oluyor.

  Kullandığım ürünler; the balm meet matte nude, göz kapağımda wet n wild MegaGlo Highlighting Precious Petals rengi var, göz pınarıma doğru sleek solstice paletindeki sarı rengi uyguladım, lovely markasının mat kahverengi eyelinerını kullandım, maskara da essencenin meşhur pembe maskarası

  ilgili medya:
  1
  16 eylül 2022 23:16 17 eylül 2022 08:44

  249. Bu makyajı iki gün önce yaptım bi hesapta benzerini görmüştüm o gün yeşil aşkıyla uyandım ve sonuç 😍 

  ilgili medya:
  2
  23 mart 2022 21:15

  248. kombinime göre makyaj yapmayı seviyorum. genelde giydiğim renge göre far seçerim, eğer simsiyah giyiniyorsam şalımın rengine göre far sürerim. medya ekledim, bu aralar makyaj yapmak için çok üşengecim ama fena değiller.

  en üstteki makyajı doğum günümde yaptım, ortadaki bir arkadaş buluşması için bolca vaktim varken farları karıştıra karıştıra yaptığım bir makyaj, sonuncusu da bir arkadaşımın doğum gününe giderken 'hadi bir şeyler sürmüş olayım' diyerek yaptığım bir şeydi.

  bir de fark ettim ki eyelinerdan baya bir uzaklaşmışım ben. bol rimel ve geçişli farla yola devam (gizlinot: swh)

  edit: ilk iki makyaj roxi ride or die ile yapıldı. son makyajda kullandığım palet sophx ve göz kalemim note espresso. üçünde de rimelim golden rose city style. kapatıcım revolution pro. kaş kalemim flormar 405. ve kirpiklerimi inatla kıvırmıyorum evet...

  ilgili medya:
  1
  25 aralık 2021 17:45 25 aralık 2021 17:48


  247. Bugün pembe-kırmızı-yeşil tonlarında göz makyajı yapayım dedim. Kullandığım far paleti ise baya ucuzdu ama işimi gördü. (link: https://m.trendyol.com/roesia-rose-cosmetics/rose-28-li-neon-renkli-goz-far-paleti-p-42054135 Palet bu) eyeliner olarak Maybelline master ink kullandım, wet n wild markasının da tekli siyah farını kullandım.

  ilgili medya:
  1
  14 ağustos 2021 21:25

  246. Bir ay önce yaptığım bir makyajdı bu ama en sevdiğim makyajım oldu sanırım. Pinterest'te daha canlı ve neon renklerle gördüğüm bir makyaja bakarak yapmıştım. Ondan çok farklı bir yere gitti ama kendiminkini daha çok sevdim hehe. Tamamını (bkz: revolution pro trends mischief mattes far paleti) ile yaptım. Kaşlarımı indication rengiyle doldurdum.

  Pinterest'te gördüğüm ve kendi yaptığım makyajı ekliyorum.

  ilgili medya:
  2
  20 temmuz 2020 15:57

  245. Makyajımda kullandığım ürünler:

  (bkz: Nyx ultimate shadow brights far paleti)

  Nyx sarı eyeliner

  (bkz: Make up for ever ultra hd stick fondöten)

  Göz kapağıma Baz olarak kapatıcı uyguladım.

  Bu paletten (gizlinot: Aslında bütün paletler için geçerli) her zaman en koyu renk ile başlayın ve dağıtmayın, 2 - 3 kat fırça yardımı ile rengi yerleştirin . Sonra başka bir fırça ile (gizlinot: Nasıl makyaj yapacaksınız fırça seçimi size kalmış) sadece dış köşeleri dağıtın ana hatta ellemeyin. böylece renk daha baskın olacaktır. Fakat 'yok ben renk belli belirsiz olsun, soft makyaj istiyorum' derseniz tüm farı özgürce karıştırabilirsiniz. tamamen sizin inisiyatifinizde süslüler (gizlinot: Çok kalp) (gizlinot: Fotoğraf kalitesi için özür dilerim, en net hali buydu)

  Edit:ekleme

  ilgili medya:
  1
  9 mayıs 2020 14:46 9 mayıs 2020 14:59

  244. Yapar yapmaz Arkadaşıma attım ve ismini " veba çürüğü (rengi) makyajı " koydu. (gizlinot: Hahahahaha)

  Makyajımda kullandıklarım:

  *Stacey marie carnival palet (gizlinot: Aşığım sanaa doyamıyorum ne de güzelsin bakamıyorum)

  Kuyruklu eyeliner çekip çekmeme konusunda muallakta kaldım bu yüzden ufacıcık bıraktım (gizlinot: Bu makyajı yaptıktan yaklaşık 20 dakika sonra üzülerek sildim)

  *Makeup revolution prime and lock far bazı - bu ürünü renkli diye almıştım fakat ürünü yaydıkça renksizleşiyor (gizlinot: Kısmen )(bu yüzden bol kullanıyorum) fakat farın kalıcılığını arttırma ve rengi belirginleştirme konusunda benden geçer not aldı.

  ilgili medya:
  1
  3 mayıs 2020 13:46


  243. Dün gece yaptığım göz makyajının girdisini yazmayı unutmuşum. Kiremitli pembeli bir makyaj yaptım, matları wet n wild rose in the air paletinden kullandım, oldukça tozutuyor. Revolutionın velvet rose ve visionary paletlerinden ise birer ikişer renk kullandım.(gizlinot: Bu paletlere ise daima aşığım. )Fotoğrafta göründüğünden çok daha güzel bir makyajdı.

  Not: maskaram benefit they're real idi.

  ilgili medya:
  1
  18 nisan 2020 10:56 18 nisan 2020 11:08

  242. Evde bos bos otururken bile goz makyaji denemeleri yapmayi severdim ancak icimden gelmiyor. Bu surec ne zaman bitecek bilmemenin verdigi dusuk mod ile elim o paletlere fircalara gitmiyor bile. Motive olabilecegim bir durum olsa keske susluler. 

  14 nisan 2020 19:44

  241. yapmayı çok özlediğimdir. normal şartlarda evde otururken de yapardım. şimdi o da içimden gelmiyor. kapanmadan önceki son günlerde baharın gelişini kutlarcasına yaptığım pembeli bir makyaj vardı, onu bir daha yapmak istiyorum, belki içim ferahlar.

  14 nisan 2020 19:24