sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (27)
 • medya (2)

27. Instagram kesfette gordugume gore lazerle degistirilebilecegi iddia edilen ozellik. Insanlar ne derece memnun degillerse kendilerinden bunu bile degistirmeye calisiyorlar onemli olan bakistir mavi olup anlamsiz gorunen gozler de var kahverengi olup dunyayi icine sigdirmis gozler de var

Edit: mavi gozler anlamsizdir demek istemisim gibi bir mana olusmus kesinlikle o anlamda soylemedim bence renk degil anlam onemli ama her seyden onemlisi de gorebilmek iste ona paha bicilemez

24 ocak 09:32 24 ocak 12:50

26. Göz rengimi az bulunduğu için ya da genelde en beğenilen göz rengi olduğu için değil de makyaja çok elverişli olmasından dolayı seviyorum. Koyu renkli bir gözüm olsa, bu kadar abartılı makyajlar, cesur renkler kullanamazdım. 

Edit: Kimseye koyu gözlü kızlar o makyajı yapmasın demedim, ben beğenmiyorum dedim. Ah keşke kahverengi göz güzellemesi yapaydım, şu eksilere bak. Bariz kıskançlık kızlar sorry 

24 ocak 03:51 24 ocak 11:49

25. kendimi bildim bileli iltifat aldığım özelliğimdir. iltifat almak, beğenilmek elbette herkes gibi benim de hoşuma gidiyor. ama birisi söylemedikçe aklıma da gelmez, her gün aynada gördüğün sıradan bir şey oluyor. gözlerim kahverengi vs. olsaydı ne değişirdi hayatımda ? hiçbir şey. önemli olan güzel bakışlara sahip bir çift sağlıklı göz değil midir neticede. çeşitli süslülerin dile getirdiği şekilde pozitif ayrımcılıklardır, ilgi çekmektir yaşamadım eli yüzü düzgün denebilecek bir tipim olmasına rağmen. hakkımı kim yiyorsa haram zıkkım olsun :d

yalnız reddedemeyeceğim husus far renkleriyle oynamayı eğlenceli kılması, kontrast yakalamak büyük zevk veriyor kendimi resim yapar gibi hissediyorum.

24 ocak 02:18

24. Annem her zaman gözü güzel yapan rengi değil bakışıdır der. Güzel bakan her göz güzeldir. Çok da şey yapmamak lazım.

23 ocak 12:07

23. toplumda az olunca daha dikkat çekici geldiğinden yeşil ve mavi beğeniliyor. tam tersi herkes yeşil ya da mavi gözlü olsa kahverengi beğenilecekti. bu yüzden her göz rengi güzeldir.

23 ocak 11:22 23 ocak 11:27

22. Koyu kahverengi.

22 ocak 14:40

21. Karanlıkta kahverengi gün ışığında yeşil. Dolayısıyla renk değişikliği olan gözüme ela diyorlar. 

22 ocak 14:11

20. siyahımsı olanına sahip olduğum. şu ana kendiminki kadar koyusunu çok nadir gördüm. gözümün yakınına ışık tutmadan gözbebeğimi göremiyorum.

bir de göz rengi koyulaştıkça ışığa olan hassasiyeti azalır. genel olarak koyu renkli gözler güneş ışığına karşı daha avantajlıdır.

21 ocak 23:03

19. bir takım gözü dönmüş kasapların, insanların sağlığıyla oynayarak lazer ameliyatıyla değiştirmeye çalıştığı şey.

renkli göz bir mutasyonken, ben yaklaşık 30 senelik araştırma ve uygulama geçmişi olan lazer ameliyatımdan (gizlinot: miyop) sonra bile kuruluğun Allahını yaşamışken, kozmetik anaçlarla göz kadar önemli bir organa müdehale edecek cesareti nereden buluyorsunuz anlamıyorum. (link: https://instagram.com/changecoloreye?utm_source=ig_profile_share&igshid=1c5ffn9dn7wpe isme bak, change color eye. Google translate bile ağladı şu an. )

merdiven altı kürtaj merkezleri gibi bir havası var. işin kötüsü, yorumlarda fiyat soran o kadar çok insan var ki. 

nerelere şikayet edilebilir bu oluşum bilmiyorum, instagram’a Şikayet etmekle başladım ben. gerçekten bu işlemi yapıyorlar mı yoksa troll hesap mı bilmiyorum, ama buna müdehale edilmesi gerekmez mi? 

21 ocak 16:19

18. kendi göz renginin yazılıp sonra neden eksileniyor dediği başlık. benim için eksilenecek kadar tuhaf değil ama anlıyorum, sözlük yavaş yavaş 'sözlük' halinden çıkıp 'günlük' hali alıyor bazı başlıklarda. elbette bir ürün vb. den bahsederken yorumlarımı yazacağım ama anket haline, günlük haline dönüşüyor bazı başlıklar. gerçekten ne yapayım ben göz renginizi yav. bana gerekli bilgi verecekseniz verin. simyiyahh gözlerim var, ağlayınca yeşil gözlü oluyorum vb. gereksiz geliyor bana bu tip başlıklarda kendinden bahsetmek. ne yapıyoruz ego tatmini mi, reklam mı.

bu arada eksileyebilirsiniz, beğenebilirsiniz, kaç kişi ne düşünüyor görmek isterim. eheh.

tanım: pigment yoğunluğuna göre farklı görünen gözün irisinin rengidir. genelde gri-yeşil-mavi-kahve-siyah arası renklerde değişiklik gösterir, en çok görüleni kahverengi, en az görüleni siyahtır. dünyanın yalnızca %2 si yeşil gözlüdür.

13 ocak 2016 14:43 13 ocak 2016 14:45