yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (1)

  37. Kendisini ilk başlarda çok sevmeme rağmen geçenlerde attığı 'kiloluysan/kilo aldıysan lezzetli şeyler yemeyceksin tadı kötü de olsa bu karışımı içeceksin' minvalindeki saçma sapan bir instagram storysinden sonra benim için bitmiş, nefret edilecek hale gelmiş youtuber.

  13 ocak 22:16

  36. Ne güzel ve tatlı kız bir de komik diye izliyordum önerilerini kaydadeğer buluyordum.Arkadaş grubunun en gevezesi tipi var .Ama artık o da herkes gibi trendyol kıyafet çılgınlığına başladı.

  1 aralık 2019 12:26

  35. ajans işi onu da bozdu. severdim,samimi bulurdum ama artık video çekmiş olmak için çekiyor gibi duruyor.gözde ne kadar story time based bir kanal olsa da içerikte tükendi.saç,anılar falan bir yere kadar sonra bitiyor konu bence youtube da kendini en çok izleten videolar vloglar, gözde de izmirli vlogger olabilir, çok fazla izmirli vlog çeken yok, hem farklılık olur hemde çekmiş olmak için çekmemiş olur.Gözde okuyosan burayı bir izleyici yorumu bu.Bu arada saçlarını önceden çok beğenirdim doğal duruyordu sarısı ,boyatınca ne kadar kendi doğal durduğunu idda etsede eski havası yok bence boyayı bırakmalı gene kendi açmalı.Köpüşü çok şirin, evinin yeri ,manzarası harika o evden beni kimse çıkaramazdı sürekli evde takılırdım.Ayrıca ne olur trendyol işbirliğini bırak (sözüm bütün kaydırcı reislere bu arada)bu şekil reklamlar sizin güvenilirliğinizi zedeliyor izleyiciyi müşteri olarak gördüğünüz bir arkadaş olarak görmediğiniz gibi hissettiriyor.itiyor.

  25 nisan 2019 17:35 25 nisan 2019 20:23


  34. Son zamanlarda her videosunu sponsorlu yapan  youtuber. Sen bari yapma gözde biz seni eğlencelisin diye sevdik. 

  24 nisan 2019 20:47 24 nisan 2019 23:48

  33. Eskiden severek izlerdim ama artık zerre ilgimi cekmiyor

  24 nisan 2019 20:11

  32. Son zamanlarda aşırı boş içerik üretip duran youtuber. Elli tane falan doğal dalgalı saç yapma videosu çektin zaten yetmez mi sence de?

  Dönüp dönüp aynı videolar benzer konular. Bence kendisine artık farklı bir konsept, bir hareket gerekiyor. Böyle nereye kadar bilemiyorum.

  Kendisini seviyorum ama cidden sıkıldığım için takipten çıktım. Artık fazla ciddiye almadığını düşünüyorum bu işi.

  3 mart 2019 12:11

  31. Az önce storysini izledim. Bu kuzeninin evini gösterdiği videoya baya tepki almış sanırım. Ahlaksız falan demişler herhalde. Yani ben zaten izinsizce kuzeninin evini gezip bir de tüm dünyaya açık şekilde yayınladığını düşünmedim tabi ki. Ve yani sonuçta kızın iç çamaşırı çekmecesini de karıştırmadı. Eyvallah.

  Ama gözde allah aşkına izleyici senin kuzeninin evini, havlusunu falan niye merak etsin? Yani azıcık mantık. Eskisi gibi doğal değilsin eleştirisi aldın diye çıktın sanırım bu yola ama enfes saçma. Doğallık bu değil. Yani zaten kuzenin merak edilecek ve paylaşmak istediği bir hayatı olsa kendisi açardı bir kanal. Yani ben hiç tanımadığım bir kadının baya da dağınık banyosunun, ütü odasının karıştırıldığı videoyu izledim. Haklısın. Ama "şaka herhalde." diye şok olarak. Hele sen o bornoza benzer şeyi üstüne geçirip devam ettikten sonra... Manasız. Doğallık bu değil.

  Bir de "ben artık kimsenin yorumlarını okumayıp kafama göre takılacağım." demişsin. Jdjxjxjx. Ne diyebilirim ki? Tüm uçarılıklarınla izledim şimdiye kadar ama enfes bir düşüşün ayak sesi sanki bu video. Hem de tam yükselir mi acaba derken.

  11 aralık 2018 01:47


  30. gözde burada seni canhıraş savundum düğün mevzusunda ama o kuzeninin evini kuzenin yokken karıştırma videosu ne ya? ahah. yorum yapamadım.

  9 aralık 2018 21:58

  29. kendisini ilk çıktığı zamanlar severek takip ediyordum. Tüm videolarını izliyordum ta ki koçtaş reklamı için video çekene kadar reklam yapmasından rahatsızlık duyduğumdan değil ancak ilgimi çekmedi. Sanırım koçtaştan sonrada reklam videosu çekti. izlemeyi istemsizce bıraktım ben bile sonradan farkettim yükledikçe izlemiyordum. Doğal olarak sonra takibi de bıraktım. Son paylaştığı videoyu bile bitiremeden sıkılıp kapattım. Gözde'ye karşı bir garezim yok seviyorum bu kızı başladığı çizgisinden kaymadı.

  14 eylül 2018 01:14

  28. kendisini henüz 1000 takipçisi yokken izlemeye başlamıştım. yani şu anki eşi ile ilk buluşmalarını anlattığı videolarını izlemiş birisiyim. bugün instagram'da bir gönderi paylaşmış ve buradaki bir yazarın entrysine karşılık vermiş. okuduğunu düşünerek yazıyorum. umarım eleştirimi bir düşünür, kafasında "acaba?"ya sebep olur.

  eskiden moralim bozuk olduğunda açar izlerdim ve onun kendinden emin tavrından gaz alırdım. son dönemde çok reklam aldı ve artık çok nadir izliyorum. reklam alması elbette normal ama bence biraz abarttı. yani mesela akay gelinlikle anlaşıp 2 gelinlik kullanması ve bu gelinliklerin hediye edilmiş olması oldukça güzel ama trendyol, defacto gibi başka reklamlar da alması göze battı. son dönemde reklamsız çektiği videoları düşününce aklıma stres atmak için kahve kutusu boyamıştı. o geliyor. ama sanırım onda da ikea veya başka bir yapı marketin reklamı var? bilemedim. keşke reklam yaptığı videonun başında videonun reklam içerdiğini de yazsa.

  işin özü şu: bu ara çok yoğundu ve bence kalitesinden ödün verdi. reklam yerleştirme yaparken izleyiciyi sıkmadan yapabilecek donanımda ve yaratıcılıkta olduğu aşikar. hem reklamlı hem reklamsız videolarında bu ara savsaklıyor. yine cıvıl cıvıl ama eskisi kadar içten gelmiyor açıkçası.

  umarım toparlar.

  bu arada evliliği umarım mutluluk ve huzurla geçer. orkunla birbirlerine çok yakışıyorlar. orkun'un sevgisi de gözlerinden okunuyor. gözde düğüne derneğe pek meraklı bir kız değildi ama yapınca da kasılmamış. en çok o eğlenmiş. helal olsun kız! ama ikinci düğündeki annesinin naif halleri beni benden aldı. mükemmel bir kadın ya. annesi keşke komşum olsa da kahve içmeye falan gidip gelsek. öyle sevimli. neyse gözde düğüne, evliliğe çok meraklı değildi dediğim gibi. düğünü de klasik gerim gerim bir ortam gibi geçmemiş gördüğüm kadarıyla ama benim hoşuma giden iki şey oldu. birincisi eşinin annesi ve kendi babasını andığı kısım. ikincisi de düğünü bir parti olarak gördüğü aşikar, hayatını komple değiştirmeye çalışmadı. sanıyorum ki istese youtube üzerinden reklam alarak evi yeniden döşemeye kalksa kalkardı. eleştirdiği şeylerin insanı olduğunu düşünmüyorum. yani çok evlilik meraklısı değil. sanki hayatın getirdiğini yaşadı ve evlilikle hayatına yeni bir mana katmaya çalışmadı.

  ulan ne konuştum be! mutlu olun.

  13 eylül 2018 17:08 13 eylül 2018 17:11