yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • medya (1)

  44. ilk zamanlar severek takip ettiğim bir youtuberdı. kendini tekrar eden videoları beni sıktı açıkçası. düğününden beri instagramda da takip etmiyorum. trendyol linki olayı zaten birçok kişiden soğuttu beni, o da bu kervana katılmış ama lütfen emeklerinin karşılığını alamayan ve gece gündüz çalışan insanların olduğu bir ülkede video çekerken neler çekiyorum bir ben bilirimi hiçbir youtuber demesin. uyduruk bir işten paraları götürmek, süslenip püslenip video çekmek, editlemek bu kadar zor bir şey olmamalı.

  13 haziran 18:18 13 haziran 18:24

  43. En severek izlediğim YouTube kanallarından birine sahip, güzel mi güzel kadındır.

  Gözde'nin doğal hallerini o kadar çok seviyorum ki isterse her storysine link koysun beni hiç rahatsız etmiyor. Zaten YouTube'a iş olarak başladığını en başından beri söylüyor. Reklam alması bana çok normal geliyor o yüzden. En azından başkaları gibi ben çok sevdiğim için yapıyorum, parayla hiç alakası yok diye yalan söylemiyor.

  Gerçekten çok güzel, çok pozitif geliyor bana. Zaten güzel, zaten eğlenceli, zaten oldukça Özgür , zaten elit bir hayatı ve çevresi olduğu için de diğer sonradan görme YouTube'larımız gibi eğreti durmuyor.kompleksleri yok.

  Her videosu bana pozitif enerji katıyor ya, burada yazılanlara göre sözlüğü takip de ediyormuş. Sesimi duyuyorsan nolur beni bul gözde.keşke arkadaşım olsaydın!

  3 haziran 12:49

  42. Hayatini deli dolu yasamaya calisan ergen triplerinde biri. vasat bi karakteri oldugunu dusunuyorum. Egleneyim giyineyim trendyol linki paylasayim. Biraz ozgun ol diyecegim ama nerdee.

  2 mayıs 16:07


  41. youtube ve insta tayfadan beni en çok hayal kırıklığına uğratan isimdir, net. aşırı seviyordum o samimi videolarını, özgür kız tarzını vs. ama ne zaman malum siteyle anlaşmaya başladı, hikayeleri sadece "kaydırmaktan" ibaret oldu orada bitti benim için.. bir de yaptığı iş çok zormuş gibi triplere girmesi de aşırı rahatsız ediyor artık. yahu tamam çoğu kişi sizin hayatınızı ister kabul. bizler de belki sabah 8 akşam 6 çalışıp kuş kadar para almaktan dolayı kıskanıyoruz sizi ve o yüzden kötü yorum yapıyoruz. tamam ona da kabul. ama kardeşim sen de çık bunları söyle o zaman dürüstçe. "evet sizleri enayi yerine koyarak kullanmadığımız şeyleri kaydırtıyoruz, öyle paraya para demiyoruz" de. cidden daha samimi en azından. "yok efendim ne çektiğimizi bilmiyorsunuz da bu iş de çok yorucu da" ne yorucu gözde anlatsana? 2153613 tane çektiğin "kolay maşa nasıl yapılır?" videosunu editlemek mi? ya da evinin balkonunda güneşlenirken, aldığın sehpayı linkleyip "kaydırın kızlarrr çabukk tükenmedenn" yazman mı yorucu olan? şu dönemde bile hala bir sürü şey linkliyorsun utanmadan, insanların canını saçma sapan eşyalar uğruna riske atıyorsun. yarın öbür gün de duyarlı geçinirsiniz en ufak olayda. ay çok dolmuşum (gizlinot: swh) neyse sen ve senin gibilerin azalarak bitmesi dileğiyle...

  2 mayıs 05:00

  40. Buranın sıkı takipçisi olduğu son storylerinde ortaya çıktı. Bi de arada açıp okuyorum demiş ahshahsha. Akışta en altlarda ama arada açıp okuyo... neyse yine aynı şeyi yapmış zaten yorumumu destekler şekilde hareket ederek onu yeteri kadar tanıdığımı tasdiklemiş oldu ajshwhdhwh sözlüklerin olayı budur zaten gözdecim sen dua et de ekşi sözlüğün diline düşme bizi mumla ararsın

  16 nisan 23:59 17 nisan 00:01

  39. Sesinden nedense rahatsız oluyorum. Konuşma tarzıyla birlikte insanı çok yoruyo.

  16 nisan 19:23

  38. çok tuhaf bir kız bu ya. her hareketi böyle farklı olmalıyım, marjinal olmalıyım, deli olmalıyım alt metni içeriyor sanki. öyle olduğu için değil öyle olmak istediği için. buna benzer bir söz vardı, neyi çok konuşuyorsan sende o eksiktir vs gibi. birilerinin tepkisini çekmek için bazı yorumlar yapıyo sonra birileri (2 3 kişi muhtemelen asjafja) tepki verince de triplere girip off beni linçliyosunuz ama umrumda değil bıdı bıdı konuşuyo. evet normal değilsin gözde ama senin olmak istediğin gibi bir anormallik değil maalesef biraz daha histeriye yakın.

  16 nisan 15:33


  37. Üstte de belirtildiği gibi kendi bilinçlenince ahkam kesmeye başlayan youtuber. O Tayland'da iken de gayet vardı virüs. Baslarda cok sevdigim cok samimi bulduğum bir youtuberdı. Ama artık ,Her şeyde bir tutarsızlığı mevcut. Sıktı artık. Sevgili ile aynı evde yaşama videosu çekmiş. Konuşuyor konuşuyor ,bunun önemli olmadığından,Türk toplumunun iki yüzlülüğünden falan bahsediyor. Sonra da diyor ki "Gerçi benim de aynı eve çıktığım tek kişi Orkun". Bundan bahsetmene ne gerek var?Çektiğin video çöp. Demek ki senin de kafan sandığın kadar özgür değil.

  Her konuda tutarsız olduğunu düşünüyorum artık.

  15 nisan 00:26

  36. kendisi şuan instagram öykülerinde gribi ciddiye almamız gerektiğiyle ilgili nutuk çekiyor.Tamam hepimiz hijyenimize dikkat ediyoruz falan ama kendisi sadece keyfi bir şekilde tayland gezisi yapmıştı daha şubatın başında.Bu ironi değil mi? kendisini uyaranlara gayet sert bir dille cevap vermişti. Ülke içinde vaka görülünce mi sadece dikkat etmemiz gereken birşey oldu bu hastalık.

  13 mart 20:33 13 mart 20:51

  35. kendisi hakkinda kotu bir sey yazmak istemiyorum. sevip sevmedigimi de bilmiyorum. ama bu kiz beni yoruyor onu farkettim. aslinda bir buyuse rahatlayacak ama neyse.

  orkun a da cok cektiriyor gibi yaa. cocuk melul melul bakiyor, seviyor da belli. neyse, herkesin hayatina kimse karisamaz.

  28 ocak 22:04