yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (53)
  • medya (1)

  53. sanirim bosaniyor, cok uzuldum esiyle cok tatlilardi:(

  28 nisan 20:13

  52. 5-6 sene önce oldukça takip ettiğim ancak artık adını dahi net hatırlamadığım isimlerden biri.

  17 kasım 2022 21:45

  51. Kendisi ile ilgili eski yorumlarımı bilerek silmediğim ve sözlerimi teker teker geri aldığım samimiyet reis . şu influencer dünyasında benim görüşlerimi ters yönde etkileyen tek ve muhtemelen de son kişidir kendisini eskiden çok samimiyetsiz ve aşırı bulurdum ama şu an o kadar samimi o kadar gerçek ve olduğu gibi geliyor ki görürse bu yorumu özrümü alsın 😄 biz de büyüdük demek ki fikirlerim olgunlaştı sanırım 

  14 kasım 2022 23:36


  50. kürtaj videosunu daha izlemedim ama samimi ve bilinçli bir insan olduğunu düşünüyorum. hiçbir zaman primci, gündemci olduğunu düşünmedim.

  25 ekim 2021 13:56

  49. Kürtajın normalleşmesi açısından çektiği videoyu yararlı buldum. Bu konu çok garip bi konu. Muhafazakar kadınlar zaten asla düşünmüyor, inançlarına saygı duyuyorum ama inançlı olmayan ve bir nebze seküler yaşamayı tercih eden kadınlar üzerinde oluşan baskı gerçekten garip. Zaten evlenmeden önce eşine açılmış anne olmayı düşünmüyorum, ileriki zamanda istersem tedavi olarak olabilir belki diye. Eşide bunu kabul ederek evlendiğine göre ortada bi sorun göremiyorum. Önemli olan eşiyle bunu evlenmeden önce konuşup sonuca bağlaması. 

  Bu cümleleri muhtemelen hamile kalsam kürtaj yaptırmayacak bi insan olarak söylüyorum. Benim böyle düşünmem hiçbirşeyi değiştirmez. Kürtaj kadın hakkıdır. Ben yaptırmayacağım diye herkes yaptırmasın, aman acımıyor musun o çocuğa kafası çok sığ. 

  25 ekim 2021 13:20

  48. Gündem olmak için o videoyu çekmiştir. Kararı kendine saklamalıydı, çok ciddi bir konu.

  25 ekim 2021 10:57

  47. çektiği video gerçekten cesaret ister. bence biraz bekleyip çekmesi daha iyi olurdu sebebiyse kürtaj bir kadın için verilebilecek en zor kararlardan biri ve bunu daha yeni yaşamışken; tanımadığı etmediği insanların bu konuda yargılamalarını okumak yıpratıcı olabilir. her şeye duygusal bakan milletiz, o çocuk doğsun da ne çekerse çeksin (iş bulabilecek mi, mutlu olabilecek mi, sağlıklı olabilecek mi

  , annesi babası yeterince ona yetebilecek mi, yiyecek ekmek, içecek su bulabilecek mi) önemli değil anlamına gelen bir sürü yorum var. dinimizde uygun değil diyenler mi ararsın sanki herkes aynı dine inanmak ya da senin inandığın gibi inanmak zorundaymış gibi. biri de yazmış keşke doğursaydın annen bakardı kafalara gel. bir demiş köpeklerine bakıyor, zaman ayırıyor çocuk istemiyor yani o kadar sığ bakış açıları ki ben okurken ifrit oldum. toplumumuzda feci bir başkasının hayatında söz sahibi olma hastalığı var. en doğrusu benim bildiğim, en çok beni dinlesinler. verdiği karar kendine göre doğrudur, sebepleri kendine göre haklıdır, kimse de buna karışamaz.

  25 ekim 2021 10:27


  46. kendisini tanımam etmem youtube bir anda karşıma kürtaj kararımız isimli videosunu çıkardı ben de izledim.

  buraları okuyorsa kendisini tebrik ederim. kendisini tebrik etme sebebim çocuğunu dünyaya getirmekten vazgeçmesi değil. kendisini önce bu videoyu yüzlerce kişiyle paylaşma cesaretinden ötürü tebrik ederim malum kürtaj ülkemizde kaosa neden olan bir konu. videosunda en dikkatimi çeken kısım ise annesinin gözde'nin kürtaja gittiğinde "çocukları görünce hiç mi için acımadı ya da istemedi" dediği kısım oldu. gözde bunun üstüne "o çocuklara çok güzel anne olurum çok güzel teyze olurum onlarla çok iyi oynarım ama onlara iyi bir anne olamam" demiş. helal gözde. seni tanımıyorum ama ülkemizde böyle bilinçli insanların olması ne kadar güzel. her anne babanın çocuk sahibi olmadan önce iyi düşünüp kalkması gerektiğini düşünüyorum. "rızkıyla gelir, berekettir, odur, budur" diye doğurulan çoğu çocuklar maalesef sıfır anne baba ilgisiyle çeşitli sorunlara sebep oluyor. bilinçli biri olup böyle bir video çektiği için ve hazır olmadığı ve o çocuğa iyi bir hayat sunamayacağı için kürtaj olmaya karar verdiği için kendisini tebrik ederim. tüm istenmeyen çocuklar adına.

  24 ekim 2021 21:25

  45. en sevdiğim youtuber. ilk videolarından beri takip ediyorum. başlarda tamamen "aa ne güzel kız" diyerek izlemeye başladım ama sonradan enerjisini, düşünce tarzını çok sevdim.

  neredeyse attığı her videoyu izliyorum ama en çok anılarını anlattığı videoları seviyorum. 20'li yaşlarını çok güzel yaşamış. resmen anlattığı her anıyı gençliğimi yaşamadığımı hissederek ve imrenerek dinliyorum. imrenmemin bir sebebi de karakter olarak aşırı zıt olmamız. son zamanlarda ailesinin sağlık sorunları sebebiyle çok daha olgun davransa da normalde sonrasını düşünmeden anı yaşayan, fazla bağımsız, eğlence ve değişiklik tutkunu biri. bu yüzden dünyaya 40 yaşında gelmiş, atacağı her adımın 5 adım sonrasını düşünmeden hareket etmeyen garantici bünyemin olmak istediği insan tipini oluşturuyor.

  ayrıca influencerlarla yaptığım görüşmelere dayandırdığım bitirme çalışmam için mail attığımda hemen yardımcı olmaya çalışması ve sorularıma içtenlikle cevap vermesi ekstra sevmeme neden olmuştu.

  20 haziran 2021 23:10

  44. Yine deli tavırları karşısında sempati bekleyen youtuber. Giden arabanın kapısını açmış ve bunu komik 'vaov çılgınsıın' bir durum olarak görüp anlatıyor. Tamam gözde okeey inandık en çılgın sensin. Lisedeyken böyle tipler vardı ya ben deliyim, ben çılgınım haa, manyak tavırlarım vardır benim diye gezen ergenler olurdu ahahshahs onların bitmemiş olduğunu görmek değişik oldu benim için de.

  4 ağustos 2020 07:39