sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (0)

  1. sen sen kimsin sen:D

  26 eylül 2017 14:06

  2. Yillar once malum kaset olayi ile hatirliyorum kendisini. O videoyu da gormustum :/ o zamandan beri ne zaman bu kadinin ismi gecse hep o hali aklima geliyo :/ Bence cok tehlikeli bir kadin. Tehlikeli cunku hep bi maskesi var ve cok politik. Her tarafa yaranmaya calisiyo. Maskesinin dustugunu ilk defa ucankus muhabirine saldirdigi videoda gordum. Ki kendisi ne skandallar atlatmis bir kadin simdiye kadar basin karsisinda hic boyle gorunmemisti. E kolay degil tabi insanin gercek kisiligini o kadar sure saklamasi. Ama insanlarin bu kadar nefretini kazanmasi bu samimiyetsizliginden cok bir takim basin grubu tarafindan feci korunuyor olmasi. Kadin kendisine nasil bir teskilat kurduysa ortalik bunun aldatma haberleri ile calkalanirken dogan grubunda tek bir haber yok. Daha once yine bir olayinda basin karsisinda "22 yildir bana birsey olmadi bu saaten sonra da olmaz" demisti anlasilan 'arkasi' epey saglam.

  26 eylül 2017 15:32

  3. Bu bir özür yazısı olsun.

  Süslüler bu başlığı ben açmıştım, girdimi de yazdım ama içeme pek sinmediği için kenarda dursun demiştim. Sanırım formatı bilmediğimden nasıl yayınlandığını anlayamadım. Yani sizlerin girdiyi gördüğünü bilmiyordum. Az önce bir süslü beğenince anladım " nasıl yanii?" Oldum. Evet Gülben Ergene genel olarak sempatim vardı. Özellikle de dadı dizisini çok beğenirdim, belki ordan gelen bir sempati bilemiyorum. Yeşim salkımın o programda konuştuğunu biliyordum, az çok neler söylediğini tahmin etmiştim fakat izlememiştim. Yine eski defterleri karıştırıyor diye düşündüm. Bugün hepsini izledim. Kadının böyle rahat rahat evli adamlara sarmasına lanet ettim gerçekten. Yani aklı olan bunu yapmaz. Herkesin diline düşecek bi mesleğin var yahu! Bir de yeşim salkımın acı çeke çeke anlatması, ağlaması yüreğimi dağladı. Olayın detaylarını böyle bilmiyordum. Ayrıca yeni sevgilisi denen adamın evli olduğunu da bilmiyordum. E pes artık. Hadi bi kere hata yaptın da bu kaçıncıymış?

  İlk yazdığım girdiyi okuyup, bir insanın fikrinin 180 derece nasıl değiştiğini görün diye yarına kadar silmeyeceğim. Bu olayın da dikkatli takipçisiyim. Ortaya ne belgeler çıkacak daha.

  26 eylül 2017 22:25 26 eylül 2017 22:31

  4. Son koca bükücü. hem kendisininkileri, hem başka kadınlarınkileri. Büküyor, durduramıyorlar. 

  sanırım senelerdir yaptıkları ve yaşattıklarının karması, kendisini götünden ısırmaya hazırlanıyor. eski eşi de bir takım açıklamalar yapmış instagram’dan, ekşi’de gördüm bugün. adeta bir Bihter ziyagil. Asalet eksikliği hariç tabi. Jflglfmg

  7 ekim 2017 22:57

  5. Midemi inanılmaz bulandıran yeteneksiz les kadın. Basbaya pavyondan çıkıp tamamen yattığı mafyatik tipler sayesinde ünlü oldu. Bir hemcinsimi karalamak, özellikle de cinsel bir alanda iftira atmaktan imtina ederim süslüler, bu kadının olayı seks falan değil, istediğini almak egosunu tatmin etmek, para ve güç kazanmak için her pisliği manipülasyonu yapıp üzerine çok namuslu dinibutun yardımsever geçinmesi. Yoksa istediği ile sevişsin, ayrıca evli adamların hiç mi suçu yok?  

  Gulben ergen bizim toplumumuzda yanlış ve çürümüş ne varsa temsil eden birisi benim için. Lise terk haliyle köşe yazısı yazmaya el atması, korkunç sesiyle şarkıcı olması, ahlaksızlığı ile ahlak timsali taklidi yapması.. kifayetsiz muhterislerin basımıza otorite kesilmesinin sanat camiası ayağı. Azalarak bitsin. 

  8 ekim 2017 18:14

  6. Yalaka olan kim varsa nefret ederim. Ama bu kadından daha yanlış birileri varsa, yedi kocalı hürmüz yeşimle, toplumun ahlaki değerlerini ölümüne savunan ama 15 yaş küçük sevgili edinmekten de geri durmayan serenin "oğullarına da ne mal olduğunu göstereceğiz" diye mide bulandıran açıklamalar yapmasıdır.

  Bir kadını, bir anneyi ailesi üzerinden vurmaktan daha haysiyetsizce bir şey göremiyorum.

  Senin kocanı mı elinden aldı? 15 yıllık mevzu sayesinde yeşim tekrar konser vermeye başladı reklama gel.

  Gülbenin psikolojisini düşününce üzülüyorum ve bir gün bu kadını bir köşeden anlayabileceğimi tahmin edemezdim.

  Evet sen evladını düşünmeden hareket edersen el acıması olur hiç düşünmez ama bu kadarı cidden alçakça. İnşallah susturur şu iki hazımsızı mahkemelerle. Zira şeyma subaşıdan sonra bu gündemden de kusacağız. Ama tek farkla; bu kadını yok etmeye oynuyorlar.

  Yarın bi gün kendine bir şey yapsa vicdanıyla bile yüzleşemeyecek ahlak yoksunları yine ahlak bekçiliğine soyunmuş.

  "benim kocama da mesaj attı" diye parayla adam tutup sabah programında konuşmaya benzemiyor.

  Ortada daha rezil gördüğüm kişileri yazdım. Tez vakitte bu olay kapanır da sahte gülüşlü kahramanımızdan da yine soğurum umarım.

  9 ekim 2017 12:49

  7. caldigi yada calmadigi kocalari bilmem ama ben bu kadini oldum olasi sevmem. ozellikle de bu son zamanlarda devlet yanciligi yapmasi kendisinden iyice nefret ettirdi. bir yerlere yalakalik ile gelmis insanlardan maalesef ki hoslanmiyorum. ayrica sesini de begenmiyorum..

  9 ekim 2017 14:04

  8. geçenlerde tv'de, "benim olmazsan taciz ederim" gibi iğrenç bir şarkıya sahip zat da kendisi hakkında "koca çalmak" şeklinde bir cümle kurmuştu. neymiş çanta çalmak, telefon çalmak suçmuş bu niye değilmiş swh. tamam kadın üst üste evli erkeklerle birlikte olduğuna göre bir elde etmekten tatmin olma durumu vardır da adamların beyni yok muamelesi yapmak nedir ya? ha erkeklerin mal olduklarını ima ediyorsa bilemem. ama etrafımdaki erkeklerin-kadınların çoğunu ve beni kimse "çalmıyor" mesela. ayrıca cidden o adamların karısını ilk aldatışının gülben ergen'le olduğunu mu düşünüyorlar?

  ben kendisini hiç mi hiç samimi bulmamakla birlikte, eğitimini almadığı her işi yapması sebebiyle de çok itici olduğunu düşünüyorum. şu konular bir bitse de kanalları dolaşırken sürekli denk gelmesem keşke.

  9 ekim 2017 14:42

  9. itiraf edeyim ben bu kadını güzel bulurum, saçı başı gerçekten imajın önemini gösteriyor.sadece o kadar da değil.bu ülkede algı yönetimi her şeymiş.onu anladım sayesinde.

  isteyen istediğiyle istediğini yapar.amma velakin evli iken yahut evli olan bir başkasıyla ilişki sizin özeliniz olmaktan çıkar.hele hele ebeveyn kimselerden bahsediyorsak herkes iradesini kullanacak.yoksa sonra çıkıp yok çocukları var, anneymiş demeyecek.sen kendi evladını düşünmüyorsan başkası hiç düşünmez.zaten gülben ergen olunca duyarlardan duyar beğenelim ama mahalledeki kadın olunca her yerde dedikodusunu döndürelim bu memleketin gerçeği değil mi?

  üstelik gülben ergen için iddia edilen bunun bir değil iki değil üç değil hep olduğu söylemi doğruysa kusura bakmayın ben bu insanın şu an yaşadıklarını hakettiğini düşünürüm.

  ama bir magazin programında gördüğüm video da kendisinin de dediği gibi ona bir şey olmaz.en fazla alır çoluğunu çocuğunu gider avrupa, amerika falan yerleşir.

  10 ekim 2017 14:43

  10. yeşim salkım'ın kocasıyla boşanmasına neden olduktan sonra kadıncağızın boşanıp yeni sevgilisiyle eğlendiği görüntülerle dalga geçen şarkıcı

  taklidini yapıp tüm türkiye izledi diyor. senin pornonu kim seyretti ugandalılar mı ?

  yakında o kasedi de kendisinin patlattığını söylerlerse şaşırmam

  bak gülben seninle bir sorunum yoktu benim sevgililerime bulaşacak kadar halka inmedin ama yeşimi severim harbi kadındır onu üzmeyecektin.

  14 ekim 2017 10:08