yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (3)

  1. 19 yaşında üniversite öğrencisi yaşadığı apartta eski sevgilisi tarafından öldürüldü. Katledildi. eski sevgilisi olan katil instagramına attığı fotoğrafla ‘’ömrü kısa sevgisi uzun kelebeğim” yazarak cinayeti adeta gözler önüne serdi. Benim aklım almıyor. Bu yaratıklar insan olamaz, bunların kalbi olamaz. Güleda’nın mekanı cennet olsun, zaten bir melek oldu. Güleda’nın twitter paylaşımlarını incelediğimde seven erkek kıskanır tarzı paylaşımlarını gördüm. Lütfen böyle düşünmeyin, lütfen kadınlar algılarınızı değiştirin.Kıskançlığı sevgi sanmanın bedeli mal yerine koyulmak ve malını kaybedeceğini düşünen bir hayvan tarafından katledilmek...

  Kadınlar bu hayvanlara şans vermese de kendi nesilleri yerine canlarına kastedebilecek hayvanların soyu kurusa daha iyi bir şey olabilir. Bu cinayetler son bulmayacak, dilerim bu sondur.

  ilgili medya:
  3
  19 kasım 2019 16:09

  2. bir çicek daha baharında koparıldı. lütfen genç arkadaşlarım lütfen ,size baskı yapan ,değişmenizi isteyen, sizi sahipli gibi davranan bu tür yaratıklardan uzak durun. kimse sahibiniz değil, kıskançlık bir sevgi göstersi değil hastalık belirtisidir. sevgiyle hastalığı karıştırmayın. kirpiğiniz yere düşse içimiz sızlıyor.

  19 kasım 2019 16:21

  3. psikopatça bir 'sevgi'ye kurban gitmiş bir kadın daha. insan gibi sevmeyi bilmeyenler, kıskançlığı sevgi zannedenler kimseyi sevmeyin ne olur ya. hatta bunun gibilere direkt sen sevme ulan ayı diyesi geliyor insanın, ama ayıya hakaret etmek istemiyorum. ayı sevdiğine bunlar gibi zarar vermiyor seviyorum diyerek çünkü. artık bir kabullenelim böylesi sapkın fikirlerin yarattığı vahşetin ne sevgiyle ne de insanlıkla bağdaşır bir yanı yok. şu seven kıskanır mottosundan da illallah geldi yani. kadınlar, özellikle de küçük yaştaki genç kızlar kıskanıyorsa beni seviyordur demeyin, şiddet de ölüm de böyle böyle geliyor çünkü. seven sevdiğini gözünden sakınır zarar gelmesin diye. gidip de seviyorum diye bir çırpıda öldürmez. kadınları, çocukları sevgimizle boğmak yerine, şu bir türlü çıkmak bilmeyen yasaları çıkarıp koruyalım artık ya bu kadar zor mu?

  19 kasım 2019 18:12


  4.  Öyle korkunç, acı verici ki ne söylemeliyim bilmiyorum. Nasıl seviyorum denilen insana kötü bir şey yapılır, vahşet yaşatılır?

  Huzur içinde uyusun.

    Artık korkuyorum her şeyden, herkesten...

  19 kasım 2019 21:27

  5. Sevgi yaşatmaktır be yaşatmak.. tırnağına bile taş değmemesini istemektir. Yazıklar olsun erkekliğinize. Batsın sevginiz de kıskançlıklarınız da..

  19 kasım 2019 22:37

  6. kadın cinayetleri hepimizi çok etkiliyor, yalnız ben bunda ayrı bir ürperdim, kanım çekildi. sanırım nedeni sevgilisinin instagramda öldürdüğü saati paylaşması ve 'ömrü uzun, sevgisi sonsuz kelebeğim' yazması. e be gerizekalı, sen şimdi romantik mi sanıyorsun kendini onu yazınca. o kadar donuklaştım ki o instagram hesabını keşke hiç görmeseydim. sevgi için bunu yaptığına inanacak kadar piskopatlar ve maalesef aramızda yaşıyorlar. hapisten çıkamaz umarım.

  20 kasım 2019 11:12 20 kasım 2019 11:25

  7. Arabesk saplantıların esiri olmuş bir vahşi tarafından katledilmiş normal bir insan. Kaçmak için her yolu denediğine eminim. Bu arada karşısında kendini bildi bileli sevdiği biri var. Muhtelemen karşısındaki yaratığın sevgi olarak adlandıracağı eylemlerin gerçek sevgi olmadığını, onu bunca zaman manipule eden yaratıktan uzak kaldığı gibi fark edip ayrılmış. Adam o kadar gözü dönmüş ki kızı öldürme planlarıyla yola çıkmış. Yoksa karşınızda neden kabloyla boğup üstüne yasayıp yasamadıgını kontrol edip mutfaktan bıcak alıp öldürsün?

  20 kasım 2019 12:48


  8. katilin ifadesini okudukça çok sinirlendim.

  Eğer ki ifadesi doğruysa güleda'nın karakola bile gitme şansı olmuş fakat şikayetçi olmamış.

  Güleda'nın katile ''bana iyi davranırsan seninle görüşürüm'' dediği yazıyor.

  ah kızlar çıldıracağım , kıskançlık bir sevgi gösterisi değildir. Aslında en başta kendilerini belli ediyor bu ruh hastaları,anlamak zor değil.

  bu katili yetiştiren anne baba da suçlu. nasıl bir evde yetiştiyse ''kadın erkeğin namusudur'' düşüncesinden hareketle güleda onu terk etmek istediği için öldürüyor.

  bir kadının yetiştirdiği bir erkek başka bir kadını öldürüyor.

  toplum bilincinin tüm değişmesi lazım!

  20 kasım 2019 12:48

  9. ismi de pek güzelmiş kendisi gibi. suçsuz günahsız melek..

  20 kasım 2019 13:34