3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar ()
  • medya (1)

21. Ben bunu kullandım. Fakat nemlendirirken yüzümde daha çok sivilce çıkmasına sebep oldu. Burun kenarlarımda da zaman zaman seboreik dermatit oluşur. Aynı zamanda egzamamın daha çok azmasina da sebep oldu. Ay sevemedim bir türlü şu gülsuyu olayını..

29 temmuz 17:11 29 temmuz 17:12

20. Gerçekten diğer gül sularıyla farkı var mı merak ettiğim, yüz temizleme ve nemlendirme amaçlı kullanılan ürün. Şu anda otacının doğal Gül suyunu kullanıyorum. Yakın zamanda bunu deneyip merakımı gidermeyi istiyorum. Bakalım bu da fazla abartılan ürünlerden mi??

28 temmuz 00:28

19. Ben karma-yağlı cildime tonik olarak kullanıyorum. Sivilceye yatkın cildimde sivilce yapmadı. Yüzümü yumuşacık yapıyor. Ayrıca kokulara karşı hassas olmasanız bile ağır gelecek hatta rahatsız edecek bir kokusu var. Ama hemen geçiyor. ya da burnum alışıyor. Neyse, sonuç olarak kokusuna rağmen etkileri güzel. Şişesi fısfıslı olsaymış daha güzel olurmuş. Biraz kullanışsız buluyorum. Ama cam olması güzel. Fiyat olarakta ucuz değil  ama bence yok almıyım bunu çok pahalı da denmez. değiyor yani. 

28 temmuz 00:13 28 temmuz 00:14


18. özel hastanedeki bir doktor arkadaşıma rozasası için yazmış bunu. almış bulunmuş arkadaşım. dedim ne alaka? gül suyu kullanmışlığım var, bende tam tersi sivilce yapıyor.(gizlinot: tabi herkeste sivilce yapacak diye bir şey yok ama hassas ciltliyim, arkadaş da öyle, gül suyu ve rozasa arasında hiçbir bağlantı da duymadım) neyse arkadaş aldık bir kere diye kullandı. rozasa üzerinde hiçbir etkisi olmadığıyla beraber arkadaşta da sivilce yaptı.

27 temmuz 16:57

17. Fiyatı bir tık yüksek beğendiğim gül suyu. Kısa süredir kullanıyor olmama rağmen yumuşaklık verdiğini söyleyebilirim. Rahatlatma etkisi de kesinlikle var. Bende biraz kaşıntı hissi bırakıyor uzun süre kullanımdan sonra editlerim durumu.

21 temmuz 22:46

16. Tonik olarak kullandığım harika bir gül suyudur. Havaalanındaki standından almıştım. Sabah akşam yüzümü temizledikten sonra 4-5 fıs sıkıyorum yumuşacık oluyo

12 mayıs 18:41

15. 50 cclik sprey boyu 30 lira, 200 cc lik büyük boyu 62 lira trendyolda. 50 cclik boy spreyli çok kullanışlı ve kullanımı eğlenceli.50 cclik şişe tekrar büyük boydan duldurulup kullanılabilir.etkisine gelince yüzü yakmıyor germiyor ama rahatlatıyor gerginliği alıyor da diyemem.böyle değişik minimal pudramsı bir hissi var hoş yani.uzun vade de gözeneklere olan etkisini henüz bir kaç ay kullandığım için bilmiyorum doğal olması kullanışlı olması ve cilde negatif bir etkisi olmaması açısından denenebilir.ben uzun süre kullanmayı düşünüyorum.

17 nisan 18:40


14. Her gün kullanıyorum inanılmaz iyi geliyor bana. Büyük boyundan alıyorum. Pamukla tampon hareketlerle yüzümde gezdiriyorum hatta eşime de yapıyorum o da çok seviyor. Ağustos ayında Ispartadan marka ismini hatırlamadığım orada üretilen bir gül suyu almıştım o gülsha gül suyu kadar yüzümü rahatlatmamıştı bitirip hemen tekrar gülsha aldım.

14 mart 16:10

13. Tamamen doğal denilse de günümüzde en doğal şeyin bile ne kadar doğal olduğu tartışılır. açıkçası. Fiyatı diğer gülsularına göre yüksek olsa da yüzdeki kiri çok güzel çıkarıyor. Pamuğa döküp yüzünüzü sildiğinizde inanılmaz ferahlıyorsunuz. Önceki aldığım gülsularında da aynı etkiyi gördüm aslında; fakat bunun doğal olduğu söylendiği için ilgimi çekti. Doğal şeylere bayılırımm.

13 mart 13:36

12. bende küçük fısfıslı versiyonu olan ürün. ne zamandır yazmak istiyordum hakkında. ben tonik olarak kullanmak için aldım. duştan çıkınca bioderma sebium mat control nemlendiriciden önce bir iki fıs elime alıyor ve yüzüme yediriyordum. sonrasında hemen nemlendiriciyi sürüyordum. ikisine de aynı zamanlarda başladığım için gözlemlediğim etkiler hangisine ait anlayamamıştım ama şu an gül suyundan olduğunu düşünüyorum. önce böyle kadifemsi, dingin, hafif pembemsi yanaklı bir yüz bırakıyor. yanaklarım hep pembe olsa da bu böyle dingin bir pembelik. bazen biraz da kaşındırıyor. ama kesinlikle uyuyup uyanınca yağlandırıyor ve olur olmadık sivilce çıkarıyor. bir yandan da sivilce çıkarmadığı zamanlarda yüzümün dinginliğine iltifat da almıştım. sonuçta kullanmayı bıraktım ve nemlendiricimi değiştirdim.

sonra gül suyunun saçlara olan güzel etkilerini görüp öyle denemek istedim. yine duştan sonra kökten yarıya kadar birkaç kere fıslattım, uçlarına da her zamanli argan yağlı serumumdan sürdüm. ertesi gün bir güzel parlattı, bir ışıltılı bir yumuşak görseniz. ama normalde 2 günü geçiren saçlarım şu an 1 günde yağlanmış oluyor.

demem o ki, etkisi güzel de olsa, yağlı cilt bölgelerine ağır gelen üründür efenim. öyle bol bol da kullanmadım, eser miktarda.

şimdi nemlendiricimi değiştirdim, biraz da böyle yüzüme deneyeceğim. yine olmadı kaş ve saçıma sürerek bitireceğim.

kuru ciltlilere çok aşırı öneriyorum. kokusundan da endişelenmeyin, çok hafif ve hemen uçuyor. başka bir gül suyu denemedim, kıyaslayamam ancak memnun kalırsınız. büyük boyunun fısfıs şişesi yok sanırım, aklınızda olsun.

13 mart 00:21 13 mart 00:23