yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (335)
  • medya (10)

  1. gündemde hangi olay varsa onu konuşacak genel bir başlık göremediğimden (gizlinot: varsa uyarılabilirim ) kimi zaman fikirlerimizi paylaşmakta güçlük çektiğimizi düşündüğüm için olması gerektiğini düşündüğüm konu başlığıdır..

  ..edit: göz korkusu..

  katile katil demeyip engel olmadığımız sürece öldürmeye devam edecek, tıpkı hırsıza hırsız demeyip önlem almadığımızda çalmaya devam ettiği gibi..

  ..

  *Algı yönetimi; hedef kitleleri kendi çıkarları doğrultusunda kandırmak ve onları kendi hedefleri doğrultusunda kullanacakları birer unsur haline getirmek amaçlı bir iletişim disiplini.

  9 eylül 2015 07:44 22 mart 2016 02:05

  2. Ülkede Kürt diye hatta kürte benziyor diye insanlar dövülüyor. Peşpeşe gelen terör haberleriyle insanların sabrı taştı diyebilirsiniz tabi. Daha üç ay Öncesinde terör örgütü diye savaş açılan insanların başının masasına oturulduğu ve pazarlık yapıldığı ne çabuk Unutuldu. Daha üç ay önce silahlar bırakılsın, daha fazla insan ölmesin denilirken, şu anda değişen ne? Değişen tek şey güç, kaybedilen güç. Adam açık açık 400 vekil olsaydı böyle olmazdı derken, siz hdp'yi, Hürriyet'i, inşaat işçisini hedef alıyorsanız bi problem var demektir, komik olan şuki bu kafayla gidilirse maalesef 1 Kasım'da 400 vekili de alır. Işid hedefleri vuruluyor diye el altından PKK hedefe konmasaydı bu gün şehit haberleri gelmeyecekti. Üzülmüyor muyum? Hayır deli gibi üzülüyorum. Ama o Şehitlerin Kanı benim elimde değil, AKP'yi tek parti haline getirenlerin elinde.

  Daha devam edecek şehit haberleri, 1 Kasım'a kadar rahat bırakmayacak, hepimiz biliyoruz. Anlayamadığımız ise, her iki taraftan da asıl ölenlerin toy delikanlılar olduğu. Savaş'ı büyük adamlar masa BAŞINDA planlarlar, Ortaya ise gözü açılmamış çocukları gönderirler. Leş dediklerimizde dolduruşa gelmiş bi avuç çocuk.

  20 yaşında pusuya düşürülüp öldürülen askere de, sırf Kürt olduğu için linç edilen inşaat işçisine de, evinin önünde keskin nişancılar tarafından vurulan çocuklara da üzülüyorsan insansın. Ölümün kürtü Türk'ü olmaz. Olmamalı.

  9 eylül 2015 09:17

  3. bir yandan şehit haberleri, bir yandan kürt vatandaşlara yapılan zulümlerle dolu bugün de.

  "ben başkan olsaydım bunlar yaşanmazdı" diyen adam değil, yine kürtler nasiplendi protestolardan.

  işçiyi dövüp zorla atatürk büstünü öptürmek nedir allah aşkına? işçiler terk etmeye başlamışlar bulundukları yerleri. oradan memleketlerine dönerken neler yaşıyorlar, ne kadar kırılıp ne kadar utandılar bir düşünün.

  çoluk çocuk sahibi bir adamı dövüp, büst öptürüp fotoğrafını çekebilmek için bu dünya üzerinde görülmemiş türden bir vicdan yoksunu, beyin yoksunu, insanlık yoksunu olmak gerek.

  bu mesele sadece şehit meselesi değil. yıllar önce de alevileri yakmışlardı bir otelde. şimdi kürtleri yakmaya çalışıyorlar, binalara hapsedip. bu ülkede açık bir sorun var evet. ama bu sorun ne kürt sorunu, ne alevi sorunu ne azınlık sorunu. bu, müslüman&türk insanının kafatasçı olması sorunu. düşünmeme, kimseyi sevmeme sorunu.

  sen, terör olayları araştırılsın önergesine "hayır" diyen milliyetçi bir partinin milliyetçi bir üyesi olarak şehit haberlerinde önce kendi partine soracaksın hesabını. beren saati protesto etmek için dizinin çekildi yere toplanmayacaksın.

  bugün şehit evlerinde kürtçe ağıtlar da yakılıyorsa, "ben 22 yaşındaki şehit Şahin'in hesabını kürtlere neden sorayım?" diye durup bir düşüneceksin.

  ülke tam intihar etmelik oldu yemin ederim.

  9 eylül 2015 10:49

  4. (link: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/30206569.asp ankara dikimevinde kaza)

  öyle bozuk ki moralim haberi okuduğumdan beri.. şans eseri yaşıyoruz bu ülkede, her geçen gün başka insanlar farklı yerlerde yeni facialarla ailelerinden acı bi şekilde koparılmaktalar..

  belki de yarın biz, sevdiklerimiz kim bilir..

  ailelerine sabır.. nefes alamıyorum.. allah rahmet eylesin..

  1 ekim 2015 14:15

  5. rusya sınır ihlali yok diyor, türkiye var diyor. bunun sebebi suriye türk uçağını kendi havasahasının hemen dışında vurunca Türkiye angajman kurallarını değiştirdi ve sınırımıza "yaklaşan" uçakları uyarmaya başladık. gelen uçak sınırdan uzaklaşmazsa bu tarafa geçmese de müdahale ediyoruz. bu doğrultuda rus uçağına da sınırın öbür tarafında müdahale edilmiş olabilir. bunun sonuçları da vahim olur. savaş tehlikesi görmüyorum. ancak rusya misilleme yapacaktır. bunun da nasıl olacağı belli olmaz. tarihe bakarsak rusya'nın sivil uçak vurduğu bile olmuştur. thy'nin rusya egemenliği olan bölgelere yapacağı uçuşlara dikkat etmeli.

  24 kasım 2015 14:29

  6. tanınmış bütün stokcular kapıldı mı ?

  kapılmadıysa, ben (bkz: birbuketkozmetik) 'in yanına yerleşiyorum. siz de elifcan'ı, aşkım irem aktulga'yı falan alın. ya bilemiyorum zaten şu an seçme şansımız da pek yok gibi. o değil de inşallah makarna falan vardır bu kızların stoklarında. bi de 1-2 karton sigara ya...

  24 kasım 2015 14:35

  7. rusya suriye sınırında 400 km menzilli s-400 hava savunma sistemi kurmaya başladı. bunlar patriotlardan daha etkili. yani Türkiye artık kuzey suriye ypg vs hiç bir yere operasyon yapamaz. "sıkıyorsa sınırdan çıkın" anlamına geliyor bu. rusya tehdit gördüğü hedefleri vuracağı açıklamasını yaptı. işler kötüye gidiyor.

  neymiş? davos'ta gider yapmaya benzemiyormuş. rusya bu. (bkz: ağzımıza sıçacaklar matmazel)

  (link: https://www.rt.com/news/323385-russia-missile-cruiser-latakia/ kaynak)

  25 kasım 2015 13:36

  8. Tubitak evrim ile ilgili yayınların basımını durdurmuş. Şaşırdık mı ? Hayır.

  Darwin'in kemikleri sızlıyor şu an.

  (bkz: örtmenim darwin ağlıyor tuvalete gidebilir miyiz?)

  İlgili haber : (bkz: http://shiftdelete.net/tubitak-evrim-teorisi-kitaplarinin-yayinini-durdurdu-66181)

  28 kasım 2015 12:47

  9. bugün ayrıca dünya gönüllülük günü. avrupa birliği projelerinde gençler için çalışan tüm gönüllülerin günü.

  5 aralık 2015 13:44

  10. tersten akması ve sabitlenmesi gereken başlık bence öyle daha güzel olur sanki :)

  tanım: güncel olayların paylaşıldığı yararlı bulduğum başlık.

  5 aralık 2015 15:11