girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (289)
  • medya (7)

289. (yazar: Sorry for not sorry)'nin girdisine ek olarak yayının tekrarı şu an cnntürk'te başlamıştır. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenlere duyurulur.

11 dk önce

288. Muarrem inceyi ağırlayan Cerrahpaşa dekan ve dekanlığın diğer üyeleri görevinden alındı yök tarafından(gizlinot: Tıp fakültesi başına imamhatipli birini getirdiler deli oluyorum ya). Sebebi de muarrem inceyi içeri sokup "üniversiteleri böldürmeyeceğiz" demesi. Haklarında soruşturma açılacak ve doktorluk yapamayacaklar.

Ekonomimiz çökerken Cerrahpaşa, çapa, Şişli Etfal, bezmi alem, Samatya sigorta Hastanesi ve Haseki yani bütün büyük devlet hastaneleri şehir merkezinden taşınıyor. Parası olan özele gider, olmayanlar umurlarında mı?

Sinirden kuduruyorum.

1 saat önce

287. (link: https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/akpnin-24-haziran-sonrasi-planlari-yine-secim-2422997/ Link) şöyle bir haber var süslüler. C planına dikkat çekmek istiyorum. Umuyorum doğru değildir bu. Koskoca ülkeyi zar atar gibi sürekli oy sandığına sürüklemek, onun yaratacağı maliyetler, istikrar kisvesi altında algıyla oynamak vs. Hakkımızda hayırlısı...

23 mayıs 20:27


286. Bu günlerde gündem çok yoğun ve karışık.

Beni en çok şaşırtanlarsa

Doların 4.80 sınırını zorlaması

Ve gözlerinin yeşilini özledim sedanın yani tripkolik seda’nın 2 milyonluk vurgun yapmış olması. Sırf bu şarkı yüzünden yeşil gözlü sevgilim olsada aşkı acısı çeksem derdim. Duygularımla oynadın.

23 mayıs 01:57

285. 4 yıl önce soma faciasında bir işçiyi tekmeleyen yusuf yerkel denen insan müsveddesi özür dilemiş. nedense bu özür muharrem ince'nin "görülecek hesabımız var" lafından sonra geldi. devran döndü yusuf efendi, o insanların canı yanarken yaptınız bunları sıra sizde. geliyoruz ince ince.

13 mayıs 19:37

284. #tamam

9 mayıs 01:16

283. belirtmekte fayda gördüğüm bir husus oldu yazılan girdiyi görünce. milletvekili aday adaylığı anayasal bir haktır. anayasada belirtilen şartları sağladıktan sonra herkes istediği partiden aday adayı olabilir. aday adaylarını parti değerlendirir ve istediği kişiyi aday olarak gösterir. insanlar genelde reklamlarını yapmak ve partiye yakın olmak için aday adayı olurlar. bu tarz absürt adaylıklarda muhtemelen aday adayı kişi de aday olamayacağını bilir, amaç tanınmaktır. her seçim öncesinde böyle garip kişiler aday adayı olurlar mutlaka. bunun eski veya yeni türkiye'yle alakası olamaz. şartları sağladığı sürece isteyen kişi aday adayı olamazsa burada demokratik bir sorun var demektir. farklı düşüncelerden olmak demokratik hakları eleştirmeyi gerektirmez bence.

3 mayıs 11:02 3 mayıs 11:22


282. Geçmişte kafasında bardak kıran şu günlerde hala evlilik programlarında dolaşan Caner ak partiden milletvekili aday adayı olmuş. Böyle boş birinin aday adaylığı bile utanmak için yeterli bence. İşte yeni türkiye, emeği geçen herkese teşekkürler.

3 mayıs 10:29

281. (gbkz: ekmeleddin ihsanoğlu ) oyunu rte’ye vereceğini açıklamış. Biz sana onun karşısında oy vermiştik. Nasıl bir dansözlük bu ya? 

20 nisan 11:55

280. (bkz: 24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi)

dün bahçeli açıklama yaptı. bugün seçim tarihi kararlaştırıldı. ben bu pazar boşum ya bu hafta yapsaydık?

herkesin söylediğini tekrarlayayım: ülke demek bizim sandığımızdan da yüksek hızla bayır aşağı gidiyor ki bu kadar panik yapıp bir anda 2 ay sonrasına seçim tarihi belirlediler. kasım 2019'dan 2 ay sonraya. söyleyecek şeyim çok ama çok fazla da hangisiyle nereden başlar nasıl toparlarım, hangisiyle sözlükten uçurulur veya direkt evimden alınırım bilemiyorum.

geleceğe dair umutlarım azalıyor. umarım öyle bir yanılırım ki kendimi şaşırırım. sayende bakınmakta olduğum alışveriş linklerini kapatıyorum. teşekkürler tayyip.

18 nisan 16:18 18 nisan 16:44