yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (492)
  • medya (51)

  492. Bugün izmir'deki hdp binasına yapılan silahlı saldırıda genç bir kız ölmüş. Bugün hdp, yarın chp, iyi parti, gelecek partisi vs. (Ki daha yakın zamanda bunlara da saldırı oldu). Ben ülkemde çatışma, kargaşa, kaos hele hele savaş olmasını hiç istemiyorum. neden devamlı kaos çıkarmaya, bundan yararlanmaya çalışıyorsunuz, eskimedi mi bu taktikler? Kimse yemiyor artık biliyor musunuz?

  Bana ekonomiden bahset sen bi hele! Yediniz bitirdiniz ülkeyi. 15 temmuz gazi ve şehitleri için milletten topladığınız 300 milyon lira nerede? merkez bankası'nda olması gereken 128 milyar dolar nerede?

  Yatırımcı kaçtı. Türk iş adamları bile artık yatırımlarını yurtdışına taşıyor. Çökecek zengin kalmayınca milletin birikimine de göz dikersiniz siz, o derece bir açlık.

  17 haziran 14:33 17 haziran 14:42

  491. Sokak hayvanları sadece muhtarlar tarafından belirlenen yerlerde beslenebilecekmiş!! şaka mı bu? Hayvanları kendi alanları dışına, bilmedikleri yerlere sürmek neyin kafası? Sokaklardaki yüzbinlerce hayvanın laneti üzerinizde. Layık olduğunuz sonu bu dünyada yaşarsınız inşallah.

  16 haziran 14:15

  490. doğru başlıkta mıyım bilmiyorum ama güncel olduğu için burada paylaşmak istedim.

  kadın cinayetlerini durduracağız platformu 19 haziranda istanbul maltepe'de, istanbul sözleşmesine destek yürüyüşü düzenliyor. katılmak isteyen istanbullu süslüler olabilir. bir de link bırakayım (link: https://www.instagram.com/tv/CQHDNftgC9O/?utm_source=ig_web_copy_link link)

  16 haziran 00:00


  489. 1.Bitlis ensar vakfı'nda din kültürü öğretmenlerinin, vakıf gönüllüsü 9 kadına şantajla tecavüz ettiği ve olayda akp il yöneticileri ve il milli eğitim müdürü'nün de adı geçen habere erişim yasağı gelmiş.

  Midem bulandı. Turkcell halen destekliyor mu bunları ya?

  2. Habertürk'te gazeteci geçinen, kaçak iş adamından 10 milyon euro istediği iddia edilen veyis ateş'in aslında din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni çıkması.

  15 haziran 21:35 15 haziran 21:51

  488. İstanbul üniversitesi'nin çalışmalarıyla marmara'da, şimdilik küçük bir bölgede (yenikapı sahilinde) denenen bakteri ile müsilaj yok etme yöntemi başarılı olmuş. Daha önceden denizden alınıp izole edilmiş bakterilerle yapılmış işlem. anladığım kadarıyla tek bir bakteri değil, bir bakteri karışımı olarak hazırlanmış. Şimdi dipteki müsilajla ilgili çalışılıyormuş. Daha sonra da geniş alanlara uygulamayla ilgili meseleyi çözerler diye umuyorum.

  14 haziran 15:13 14 haziran 15:14

  487. Rte, Sedat Peker videolarıyla ilgili "suç örgütünün iddialarıyla kaybedecek vakit yok" demiş. Ee haklı tabi, kim durdurabilir ki ülkeyi mahvetmeye and içmiş bir insanı. Seni ne durduracak bilmiyorum ama erken seçim olsun ve bir an önce gitmen için sabırsızlıkla bekliyorum. Z kuşağı gelecek senin hakkından az sabır. 

  9 haziran 12:36

  486. Şu an mecliste rize ikizdereli bir teyze konuşuyor. Yemin ediyorum gözlerim doldu. Milletin tapulu arazisine taş çıkaracağız kamulaştıracağız diye çökmeye çalışıyorlar. Bölgedeki doğal çeşitlilik bunlar yüzünden çoktan zarar görmeye başlamış bile. Yazıklar olsun. Hakkımı helal etmiyorum bu talan hükümetine.

  9 haziran 11:11


  485. can dündar hakkında silahli terör örgütüne üye olmaksızın bilerek ve isteyerek yardım etmek suçundan ayrılan dosyası kapsamında hakkında tutuklamaya yönelik yakalama ve hakkında kırmızı bülten çıkarılmasına karar verilmiş.

  8 haziran 12:32

  484. Bir ülkenin her yerinde mi yolsuzluk, hırsızlık, rant olur midem bulanıyor. Koruma altındaki patara plajı'ndan 2000 kamyon kum çalınıp seralara satılmış. Bunu Cumhurbaşkanı da yapsa Tutanak tutmak istediğini söyleyen, sadece görevini yapmaya çalışan Koruma memurunu cumhurbaşkanına hakaret ettiği gerekçesiyle görevden almışlar sonra sendika itirazı ile görevine geri dönmüş. (link: https://halktv.com.tr/gundem/patara-plajindan-2-bin-kamyon-kum-calindi-460560h Haber)

  Edit: alanın da satanın da buna ortam hazırlayanın da boğazında kalsın.

  6 haziran 21:12 7 haziran 15:46

  483. onlar ümidin düşmanıdır sevgilim

  akar suyun

  meyve çağında ağacın

  serpilip gelişen hayatın düşmanı

  bursada havlucu Receb’e

  karabük fabrikasında tesviyeci Hasan’a düşman

  fakir köylü hatçe kadına

  ırgat süleymana düşman

  sana düşman, bana düşman,

  düşünen insana düşman

  vatan ki bu insanların evidir,

  sevgilim onlar vatana düşman..

  çünkü ölüm vurdu damgasını alınlarına

  çürüyen diş, dökülen et

  bir daha geri dönmemek üzere yıkılıp gidecekler

  ve elbette ki sevgilim elbet

  dolaşacaktır elini kolunu sallaya sallaya

  dolaşacaktır en şanlı elbisesiyle işçi tulumuyla bu güzelim memlekette hürriyet!

  Nazım hikmet ran

  Ah be nazımım yıllar geçiyor devirler açılıp kapanıyor derdimiz hala aynı. Doğaya düşman, hayvana düşman, insana düşman, fikri olana düşünene düşman. Özünde kendine düşmandaaa...

  5 haziran 20:30