yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (644)
  • medya (67)

  644. Dolar 9.09'u gördü...

  13 ekim 15:59

  643. İsveç'e tek oyuncu takımı dersiniz anlarım(gizlinot: isabelle haak) romanya'ya dersiniz anlarım(gizlinot: Alexia carutasu) ama sırbistan tek oyuncu takımı değil. Bugün sahada gerek savunmasıyla olsun gerek boscovic' iyle olsun gerek pasörleriyle olsun gerçekten iyi bir takım izledik. Sırbistan iyi bir takım olmasa olimpiyat üçüncüsü, 2 kere Avrupa şampiyonu, 1 kere de olimpiyat ikincisi olmazdı. Gerçekten her top için mücadele ettiler. Hatta maçı izlerken bunu da çıkarmazsınız dediğim pek çok topu da çıkardılar. Milli takımımız da 3 seti boscovic'e rağmen başa baş götürdü ki bu bence başarıdır. Ama bugün savunmada gerçekten yetersiz kaldık. simge bugün asla performansını gösteremedi. Dublajda yetersiz kaldık. Buna rağmen ilk 3 set gerçekten başa baştı dediğim gibi. Ama maalesef takım olarak moraller çok çabuk bozulabiliyor. Neticede kazanmak da var kaybetmek de bunu en iyi sporcularımız biliyor ama kaybedilen tek bir sayıda bile yüzler düşüyor. Bence en büyük sorun bu. Biz onların her zaman arkasındayız. Ve bugün takımda pasörün ne kadar önemli bir rolü olduğunu daha da iyi anladık. Son sette cansu'nun kırmızı kart görmesinden sonra ki neden kırmızı kart gördüğünü anlamadık. Çünkü trt her mola da her set arasında reklama gittiği için haberdar olamadık. Spiker de açıklamadı. Pasör değişikliğinden sonra takımın ritmi bozuldu resmen. Olsun kızlar artık önümüze bakma zamanı.

  Edit: kırmızı kartı cansu değil guidetti almış. Spiker cansu aldı dedi diye hatırlıyorum.

  3 eylül 21:36 3 eylül 21:48

  642. Herkes her yeri parselliyor arkadaş. Herkes mafya. (link: https://twitter.com/Umut_Sendikasi/status/1433768407061651462?s=19 Bodrum)

  3 eylül 19:57


  641. Dün youtube'da (link: https://youtu.be/Go2Q0um1XXQ şu) videoya denk geldim, saatlerce etkisinden çıkamadım uyuyamadım da.

  Bugün de (link: https://onedio.com/haber/trabzon-da-vahset-baba-3-kizini-oldurdu-1000977?ref=slider1 bu) habere denk geldim. Gerçekten ilk olayın üzerinden ne kadar zaman geçmiş hala ama hala bu cinayetler devam edebiliyor. Gerçekten çok üzgünüm ben bu ülkenin kadınları ve çocukları için. Uzaklaştırma kararı bittiği gibi çocukları yanına alıp canına kıyan bir baba müsvettesi engellenebilirdi. Allahtan rahmet diliyorum masum canlar için, annelerine de sabırlar. Adalet istiyoruz, yaşamak ve cocuklarımızı yaşatabilmek istiyoruz.

  31 ağustos 23:43

  640. Erdoğan'ın, Karadağ programını yarıda kesip Türkiye'ye dönmesinde Karadağ'da kalbinden rahatsızlandığını, hastaneye yatırılması gerektiği düşünülerek özel bir hastanenin bu durum için ayarlandı söyleniyor.

  Bakalım ne olacak.

  30 ağustos 14:14

  639. "AKP Tunceli İl Başkanı Sercan Özaydın, orman yangınlarına gereken müdahaleyi yaptığını ileri sürerek paylaştığı yangın fotoğrafına 'photoshop' ile söndürme uçağı ekledi." Ben şaşırmıyorum artık, topu yalandan ibaret çünkü.. (link: https://www.google.com/amp/s/www.cumhuriyet.com.tr/amp/haber/akp-tunceli-il-baskani-yangina-photoshopla-mudahale-etti-1864691 Ilgili haber)

  30 ağustos 13:50

  638. Sinoz Kozmetik, Kişisel Verileri Koruma Kurumu'na (KVKK) yaptığı bildirimde, ihlalden etkilenen kişisel verilerin müşteriler ve potansiyel müşterilere ait ad, soyad, eposta ve mobil telefon bilgilerinin sızdırıldığını duyurdu. Sızmanın 23 Ağustos tarihinde gerçekleştiği kaydedildi ve ihlalden 1 milyon 352 bin 358 kişinin etkilendiği açıklandı.

  Siteye baktım da bu marka ürünleri kullananlar var, muhtemel ki sızdırılan bilgiler içinde sizde varsınız. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

  30 ağustos 09:26


  637. Aslında gündem olması gerekirken olmayan diyelim. (link: https://twitter.com/kazdaglariist/status/1431218877598511105?s=19 Link)

  28 ağustos 19:52

  636. Geleceğini avrupa'da gören türk mühendislere ((link: https://www.suslusozluk.com/süslülerin-5-yıllık-hedefleri?i=1271689 bknz: ben )) talibandan davet sürprizi

  24 ağustos 21:03 24 ağustos 21:03

  635. henüz 3. gününde taliban, burka giymediği için bir kadını taşlatarak öldürdü. videosu her yerde. kadının bir çöpmüş gibi poşetin içinden çukura atılması, çevresini saran ve onu taşlayan onlarca nefret dolu erkek... bir insanın taşlanarak ölmesi ne kadar sürer? birkaç saat mi?

  bu kadın kimdi peki? bu kadın kundaklara sarılan, annesi tarafından sevilen öpülen bir bebek değil miydi? bu kadın ne iş yapıyordu, üniversite mi okuyordu, evli miydi, kendisi için nasıl bir gelecek hayal ediyordu, ne yapmayı severdi, bir şeyi sevmesine izni var mıydı? bu kadının adı neydi? bu kadının adını kocasından başkasına söylemeye izni bile yoktu.

  bu bizim için uzak bir gelecek değil. kadınlara karşı bu taşan, kaynayan nefreti taşıyan erkekler içimizde. gelişlerinin ilk günunden bacak bacak üstüne atan kadınların videosunu çekip hakaretler yağdıranların ellerine düşsek bizi parca parça etmezler mi? afganistan'da kadının adı yok diyoruz, türkiye'de var. öldürülen kadınlarımızın ismi afişlerde, sokaklarda, hashtaglerde var. bir gün o da olmayacak.

  18 ağustos 15:54