yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  • girdiler (23)
  • medya (0)

  1. Ukte sahibi (yazar: Makeupline)

  Bunun tam tersi de iğrenç bir görüntü oluşturuyor.özellikle Watsons ve Gratis'te görüyorum. Sanki mağazadaki tüm ürünleri yüzlerine boca etmiş gibiler. Gözlerim kanıyor bakamıyorum. Her şey dozunda güzel.

  3 şubat 2019 18:56

  2. Çoğunun cildi cakey görüntüde oluyor, aşırı uzun ve kalın eyeliner çekiyorlar ya da ten renklerine hiç uymayan rujlar sürüyorlar. Hiç anlayamıyorum...

  Edit: imla

  3 şubat 2019 19:01 3 şubat 2019 19:01

  3. Tester ürünlerin neden bittiğini daha iyi anlıyoruz o yüzlerindeki badanayı görünce

  3 şubat 2019 23:07


  4. mağazaların müşterilere karşı uyguladığı politikadan dolayı çalışanlara çoğumuz kızıyor olabiliriz (peşimizde dolaşma, hırsız muamelesi). ama unutmayalım ki gerçekten yoğun çalışıyorlar ve aldıkları maaş düşük. o yüzden bu insanların cilt bakımı güzellik konusunda yüksek bilgi sahibi olmalarını beklememeliyiz bence, zaten mağazayı toplamaktan, etiketleri yenilemekten, paket yerleştirmekten asıl ürün formülasyonlarını öğrenmeye vakitleri kalmıyor ki. o yüzden ben bu durumu yadırgamıyorum.

  4 şubat 2019 14:52

  5. günde 10 saat ayakta kalıp, eve gidince sadece uyumak için vakitleri kaldığından dolayı olabilir mi ?

  4 şubat 2019 15:43

  6. Tabi ki herkes için geçerli olmayan durumdur. Kadın erkek farketmez kötü günlerimiz oluyor. Aslına bakarsanız işte farketmiyor. Arada bunları göz ardı ederek kendimde de en sevmediğim kısım çıkmış ojeleri sevmiyorum ama insanlık hali işte. Ben o bu değil ama eli bir şekilde yüzünüze yaklaşan her meslek gibi ( kuaför , doktor , kozmetik ve aklıma gelmeyen nicesi) ellerindeki o sigara kokusundan acayip rahatsız oluyorum. Neredeyse nefesimi tutuyorum. 

  4 şubat 2019 17:27 4 şubat 2019 17:27

  7. şişman diyetisyeni, cildi sivilceli dermatoloğu, kılları bol epilasyoncuyu çağrıştırıyor.

  benim hoşuma gitmiyor. bakımlı olmalarını tercih ederim.

  4 şubat 2019 19:41


  8. Ben makyaj gürüsü asla değilim, hatta yenilikleri çok kolay uygulayan biri değilim maalesef, herşeyi de bildiğimi asla iddia etmem. Ama kendi cilt tonundan min 1 ton köyü fondoten sürüp üstüne yine mağazadaki en kalın yapılı pudrayla yüzüne "badana" yapıp katkatkat..kat sürdüğü maskarayla (gizlinot: toplam 30 kırpığı varsa 5erli gruplar halinde toplamda 6 kirpik olacak şekilde maskara sürmeyi tamamlamaları) düzgün ayrılmamış kirpikleriyle bana akıl vermesin mümkünse. Parmağımı yalayıp yüzüne sürmek istiyorum, elimde değil. Benimde cildim karma ve gözenekli, minik minik sivilce izlerim var. Ama bile bile ün kurabiyesi şeklinde kapkalın ürünler uygulamıyorum, yağlanıyosam bi peçeteyle ne biliyim yağ emici mendille pit pit yapıp tazeliyorum. Bunlar bu kadar kolayken ve siz uygulamazken (gizlinot: bunu siz yapın ki alaşımız yokken bile vaov yüzündeki ürün ne muhteşem durmuş dur alayım yada demek bu ürünü böyle kullanmak gerekiyomuş şeklinde düşüniyim), benim güzelim cildime ne b.k atarsın kuzum?

  4 şubat 2019 20:05 5 şubat 2019 11:12

  9. Bakımsızlıktan kastınızın ne olduğuna bağlı bence. Herkes makyaj yapmak veya çok süslenmek zorunda değil. Saçları yağ içinde, üstünden kötü kokular gelen insanlara evet bakımsız denilebilir belki ama genelleme yapılmasını doğru bulmuyorum 

  4 şubat 2019 22:00

  10. HER MAĞAZA İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR. MİSAL SİLİVRİ AVM WATSONS'TA ÇALIŞANLAR BARBİE BEBEK GİBİLER, YAPTIKLARI MAKYAJ KADAR ÜRÜN BİLGİLERİ DE TATMİN EDİCİ. FAKAT GRATİS İÇİN AYNI ŞEYİ NE YAZIK Kİ SÖYLEYEMEYECEĞİM, CİDDİ BAKIMSIZ VE MAKYAJ CAHİLİ KİŞİLER. BURADA ÇALIŞANLARIN BİR SUÇU YOK, İŞİ BULMUŞ ÇALIŞIYOR İŞTE HERKES EKMEĞİNİN DERDİNDE SONUÇTA, ASIL SORUN MARKANIN ÇALIŞANLARINA DOĞRU DÜZGÜN EĞİTİM VERMİYOR OLUŞU.

  7 mayıs 13:47 7 mayıs 13:48